Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

exkudlaty

Two Worlds

Polecane posty

Mógłbyś mi jakiegoś linka dać do sterowników :) ?.SOrry,ale nie mam za dobrego neta na szukanie w googlach ;/.Z góry dziękuje .

Wystarczy wejsc na strone Nvidia. Poszukac, wybrac swoja karte, albo rodzine z jakiej pochodzi i juz. Google do tego nie sa potrzebne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne mi na słabszym sprzęcie chodzi lepiej.

A teraz podstawowe pytanie: instalowałeś nowe sterowniki od grafy?

Niestety po aktualizacji sterowników problem nie zniknął, nadal gra chodzi płynnie przy średnich/wysokich nastawieniach jedynie w budynkach :/

Jakieś inne pomysły w czym może tkwić problem? :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Internauci

Gdy zainstalowałem grę z waszej DvD na starym systemie wszystko chodziło w porządku lecz gdy wczoraj robiłem reinstalke sysa (Mam win Xp) , zainstalowałem grę ponownie i gdy zacząłem grać w pewnym momencie gra zawiesiła się i zapętlał sie fragment z muzyką. Od tej pory kiedy włączam gierkę pokazuje sie tło a później obrazu się gra wyłącza angry.gif

Bardzo Proszę o szybką pomoc !!!

Mój konf

Intel Core 2 Duo 6320

2 GB RAM

Nvidia GeForce 8600 GT Gigabyte - Pasywne chłodzenie

Dysk 100 GB Segate

DVD ROM ( Który ma 5 lat xD laugh.gif )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci o powiększenie samego miejsca przeznaczonego na przechowywanie ekwipunku to, o ile mi wiadomo, nie da się go powiększyć ale możesz część ekwipunku przekazać do niesienia swojemu rumakowi. :D Wraz z rozwojem siły zwiększa się jedynie ciężar sprzętu, który możesz dźwigać.

Czyli będę musiał co chwila wracać po konia, no trudno:P

To teraz inne pytanie. Jak można przypisać umiejętności do tego paska skrótów w lewym dolnym rogu? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być jakaś możliwość, bo po co byłyby te dodatkowe "panele" na skróty użytkownika?

Poza tym kilka umiejętności nie da się użyć inaczej jak z paska (np. złamanie miecza), a na tym domyślnym ich nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :)W sumie poradziłem sobie z problemem,lecz nierozwiązałem go do końca ;/.Mianowicie chodzi o to ,że teraz mi sie w ogóle nie wyłącza,ale muszę mieć Tw włączone w trybie ''okienkowym'',co nie ułatwia mi gry.

Pyt. z innej beczki : Posiadam TW z Cd-Action.Chciałbym sobie zagrać na multi,jest jakaś możliwość bym mógł spotkać się z innymi graczami w trybie online bez kupowania gry,która kosztuje w sklepie ''Empik'' ~50 zł .

Jeszcze jedno pytanie :) : Two Worlds The Temptation to dodatek do TW,czy nowa część tej świetnej gry ?

Za pomoc z góry dziękuje .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być jakaś możliwość, bo po co byłyby te dodatkowe "panele" na skróty użytkownika?

Poza tym kilka umiejętności nie da się użyć inaczej jak z paska (np. złamanie miecza), a na tym domyślnym ich nie ma.

Z tego co pamiętam to wystarczy przytrzymać lewy przycisk myszy i przesunąć nad wybrane okienko i puścić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temptation w początkowm zamyśle miał być dodatkiem do two worlds, jednakże tytuł ewoluował, ma nowy silnik graficzny itd. i wyszła z tego po prostu kontynuacja, czyli druga część :D

Nawiasem mówiąc do gry byłem raczej sceptycznie nastawiony, wczoraj zainstalowałem, i nie mogę się od niej oderwać, to faktycznie kawał dobrego RPG, co prawda zabugowanego, ale gothic i oblivion bugami też nie grzeszył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki.

Czy w wersji 1.7 są dostępne miecze Valermos i Avaquar (miecz ognia i miecz wody)? Jeżeli tak to od którego poziomu bo mam już 45 i coś ich nie mogę u handlarzy dorwać. Pamiętam że jak grałem na wersji 1.4 już je chyba na tym poziomie miałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę o odpowiedź na moje pytanie. Jaka może być przyczyna tych problemów z płynnością pomiędzy pomieszczeniami, a otwartą przestrzenią niezależnie od ustawień graficznych? :S

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na otwartej przestrzeni jest wiele więcej elementów, które muszą zostać obsłużone przez grafikę. Może to ona sprawia problemy (chociaż nie powinna). Odpalanie przez TwoWorlds_RADEON też nie pomaga?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci o powiększenie samego miejsca przeznaczonego na przechowywanie ekwipunku to, o ile mi wiadomo, nie da się go powiększyć ale możesz część ekwipunku przekazać do niesienia swojemu rumakowi. :D Wraz z rozwojem siły zwiększa się jedynie ciężar sprzętu, który możesz dźwigać.

Czyli będę musiał co chwila wracać po konia, no trudno:P

To teraz inne pytanie. Jak można przypisać umiejętności do tego paska skrótów w lewym dolnym rogu? :D

Problemu z dzwiganiem ekwipunku niema !!! Jest w pierwszej wiosce quest u maga przy teporcie dzieki któremu otrzymujemy kamienie teleportacyjne. Jeden zostawiamy w dużym mieście przy kupcach, a drugi aktywujemy (dwarazy klik na kamieniu w ekwipunku) w dowolnym miejscu przechodzimy sprzedajemy towar wracamy zpowrotem pamiętając o zabraniu kamienia :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na otwartej przestrzeni jest wiele więcej elementów, które muszą zostać obsłużone przez grafikę. Może to ona sprawia problemy (chociaż nie powinna). Odpalanie przez TwoWorlds_RADEON też nie pomaga?

No właśnie rzecz w tym, że jak odpalam pod radeon'a to problem też nie znika O.o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci o powiększenie samego miejsca przeznaczonego na przechowywanie ekwipunku to, o ile mi wiadomo, nie da się go powiększyć ale możesz część ekwipunku przekazać do niesienia swojemu rumakowi. :D Wraz z rozwojem siły zwiększa się jedynie ciężar sprzętu, który możesz dźwigać.

Czyli będę musiał co chwila wracać po konia, no trudno:P

To teraz inne pytanie. Jak można przypisać umiejętności do tego paska skrótów w lewym dolnym rogu? :D

Problemu z dzwiganiem ekwipunku niema !!! Jest w pierwszej wiosce quest u maga przy teporcie dzieki któremu otrzymujemy kamienie teleportacyjne. Jeden zostawiamy w dużym mieście przy kupcach, a drugi aktywujemy (dwarazy klik na kamieniu w ekwipunku) w dowolnym miejscu przechodzimy sprzedajemy towar wracamy zpowrotem pamiętając o zabraniu kamienia :-)

Inna kwestia jest taka że przy przy każdym dużym mieście jest teleport więc nawet nie trzeba zostawiać kamieni. Problem ludzi z ekwipunkiem jest taki że nie każdemu co chwila chce się wracać do miasta, a jest to jednak sprawa dość opłacalna. Obskakując kupców w mieście można sobie nieźle broń i zbroję wypakować (o czarach to już nie wspomnę), a do tego czasem można ostać miksturki trwale zwiększające współczynniki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...