Skocz do zawartości

Rozwiązany: Diablo 3 - restart komputera po minucie gry


Felessan

Polecane posty

Napotkałem dzisiaj dziwaczny problem - kiedy wejdę na jakąkolwiek mapkę w D3 komputer prawie natychmiast się restartuje. Nie ma żadnego bluescreena, informacji o błędzie, czegokolwiek. Z początku myślałem, że to standardowo wina zasilacza/karty graficznej/procesora/jakiegoś innego sprzętu. Odpaliłem inną grę (Wiedźmin 2) i wszystko działa ok, podobnie jak Guild Wars 2 czy Civilization V. Restart następuje jedynie po rozpoczęciu gry w Diablo 3. Gra włącza się normalnie, na ekranie startowym czy w AH mogę siedzieć do woli, jednak w momencie kiedy zaczynam siekać potworki - restart. Sprawdzałem temperatury procesora i karty graficznej, wszystko wydaje się w normie, około 50 stopni dla procesora i 70-75 dla karty graficznej.

Konfiguracja kompa:

Win 7

Core 2 Duo E8400

ATI Radeon HD 4850

Seagate Barracuda 500GB

ASRock G41C-GS

Zasilacz - jakiś Chieftec 500W

RAM - 2GB DDR2 Goodram i 1GB DDR2 jakiś noname

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, pojawiło się tam trochę błędów od wczoraj, chociaż ja nie łapię się w tym kompletnie. Najczęstsze wspominają coś o funkcjach zarządzania energią procesora, a zresztą podrzucę link do zrzutu ekranu. Zerknijcie czy nie ma tam czegoś do czego warto zajrzeć bardziej szczegółowo, to podrzucę dalsze informacje.

http://i.imgur.com/JNOuJtO.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...