Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MajkelAMG

Skrzynka + Monitor + Win7 - 4000+

Polecane posty

B85-G43 od MSI z pewnością pozwala na OC, wszyscy się chwalą swoimi niesamowitymi wynikami na forach, portalach i YT. H87-G43 chyba też.

Ten zestaw na Ivy jest dobry, choć wolałbym ASRock P67 Pro3 w tej cenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zamierzasz w koncu podkrecac, to IB bedzie nawet lepszy od HSW. Co do premiery to oczywiscie musisz miec na uwadze, ze to nie jest tak ze za 6 dni bedzie mozna te karty kupic, ze beda juz w sensownych cenach, ze ich dostepnosc bedzie wystarczajaca, itp... To wszystko pochlonie pewnie pare tygodni.

Będę podkręcał jak zabraknie mi mocy. Co do kart. Wiem, że trzeba będzie przeczekać. Podatek od nowości, pOLSKIE ceny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyna oczywiście też, z tego co wiem tutaj możliwości podobne jak w IB. Haswelle miały też mieć mnożniki szyny do ustawienia tak jak w SB-E (bodajże 100MHz /standard/, 110MHz, 125MHz), ale ciężko znaleźć o tej funkcji jakieś informacje na portalach - nie działa to poprawnie, czy co?

//edit: a, OK. Mnożniki szyny oczywiście są tylko w prockach K. GJ Intel ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus M1 ostatnio padł mojemu koledze po mignięciu światła. Miał go 2 tygodnie, do tej pory było wszystko ok. Wysłał na gwarancję ale czy zostanie uznana to zobaczymy. Wiem... Takie przypadki się zdarzają, lecz wolałbym tego uniknąć i poradzić się ludzi bardziej obeznanych niż ja. Z drugiej strony nie ma też co wyolbrzymiać.

Ciekaw jestem Waszego zdania. Dopłacilibyście do OCZ'a ZT 550W?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zagranicznych forach mówili coś o słabej trwałości. Ta sama opinia pojawia się również tutaj:

http://forum.benchmark.pl/topic/96554-p%C5%82yta-g%C5%82%C3%B3wna-atx-pod-procesory-i5-45704670/

Nie mogę za bardzo doszukać się testów tego asrocka czy msi. Podrzućcie link jak możecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testu faktycznie ciężko się doszukać, ale pewnie po części dlatego że testy płyt na chipsetach "budżetowych" nie są jakoś szczególnie rozchwytywane.

No i z tej opinii na benchmarku to nic nie wynika, bo gość chyba sam nie wie o czym pisze. Przecież na sekcji zasilania jest radiator, więc dlaczego miała by być ona "słabo lub w ogóle nie chłodzona"? Zresztą, tak na dobrą sprawę, to ten radiator jest tam bardziej dla ozdoby, bo przy braku OC ta sekcja będzie i tak stosunkowo chłodna pod obciążeniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradzicie mi jaką kupić listwę przeciwprzepięciowa? Najlepiej coś godnego polecenia. Długość: ponad 1.5m. Przeprowadzam się do nowego mieszkania i wiem, że moja obecna będzie za krótka.

Potem do nowego zestawu nie będę zamierzał jej już wymieniać także sami wiecie. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nowe Radki są już w sklepach, więc jutro zamierzam zamówić zestaw. Pomożecie? : 3

Przypominam, że chciałbym zmieścić się w cenie 4200zł uwzględniając skrzynkę, monitor i windows'a. :)

Wymagania:

- Radeon R9 280x

- Zasilacz: Aby nie Silentium PC. Może OCZ ZT 550? Jest coś fajniejszego w tej cenie o podobnej jakości?

- Obudowa: Regnum L50 lub Fractal Design Arc r2 midi

Nie zamierzam podkręcać i chętnie zostanę przy i5.

Czekam na propozycję, pozdrawiam. ; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem przekonany dziś, żeby wziąć jednak i5 w wersji K.

Tak prezentuje się obecnie mój zestaw.

http://techplanet.pl...s=71137&s=70212

Na razie bez coolera, podkręcanie zacznę za jakiś czas. Chyba do tego czasu nie powinienem mieć problemów z wysokimi temperaturami procka?

Pytanie: Opłaca się dopłacać do OCZ ZT czy

Thermaltake Smart SE Modular 630W wystarczy w zupełności?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...