Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Deadpool

Polecane posty

WIelki zawód. Szaro, buro, nudno. Jedynym pozytywnym aspektem jest oczywiście sam Deadpool, którego szaleństwo pozwala jakoś brnąć w szaro-bure kazamaty, kanały, jaskinie i bloki. Zastępy identycznych przeciwników, nudne, potwornie nudne i żmudne walki nie dające żadnej satysfakcji; jedynie wkurzenie, że jesteśmy niepotrzebnie zatrzymywani w drodze do kolejne skeczu z bohaterem w roli głównej. Te są ciekawe, ba, wywołują czasem uśmiech, serio: rower! but! Śmierć! ale co z tego, kiedy wiemy, że zaraz powrócimy w odpychające lokacje "bite/ciachane/strzelane"? Nie polecam, lepiej obejrzeć sobie wstawki filmowe na YT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie w Deadpoola grałeś/oglądałeś. Dość zróżnicowane lokacje, ciągłe urozmaicenia i zmiany rozgrywki, kompletnie odmienne bronie, upgrade'y, których efekt widać, coraz bardziej wymagający wrogowie... Sama frajda z wykręcania szalonych kombosów. No i bohater.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety grałem i żałuję. Tylko nie pamiętam zmian rozgrywki i zróżnicowania. Pod koniec jesteśmy w takich samych miejscach, chyba że zróżnicowanie to dla Ciebie tunele pod miastem, tunele w jaskini, tunele na wyspie... A combosy wyglądają fajnie pierwsze kilka razy, tak samo jak dwie na krzyż animacje finisherów. Natomiast zgodzę się, że bohater i "wykręcone" akcje są na poziomie: właśnie etapy ze Śmiercią, zmiany typu rozgrywki na np. platformera. Tylko są za krótkie, a można było zrobić z nich całą grę, czyli same gagi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebuję ten temat z pewnego powodu. Deadpool od High Moon jest z powrotem dostępny na Steam. Cena jest spora - 30 euro - ale nie wiadomo jak długo będzie dostępny. Jeśli ktoś nie wie, to po tym jak Disney przejął Marvel bez mała wszystkie gry Marvela (z wyjątkiem LEGO Marvel, gier na bazie filmów, Marvel Online i Marvel Pinball) zostały zdjęte z dystybucji cyfrowej i fizycznej. Co prawda na SDCC ogłoszono, że w przyszłym roku ma zostać ogłoszonych kilka nowych gier na konsole (specyficznie powiedziano "na konsole", czyli nie kolejny Contest of Chapmions albo inne smartfonowe ścierwo), ale nie wiadomo czy powrót gry Deadpool jest związany z filmem czy z tym ogłoszeniem, ani jak długo będzie dostępny. Moja rada brzmi - bierzcie póki jest. Kupiłem w dniu premiery za większą kwotę i nie żałuję. Choć mechanicznie przeciętna, to wciąż jedna z najzabawniejszych, najmilej przeze mnie wspominanych gier 2013 roku i nie jestem w stanie ją polecać dostatecznie mocno.

Artykuł - http://www.eurogamer.net/articles/2015-07-16-deadpool-game-returns-to-steam

Link na Steam - http://store.steampowered.com/app/224060/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...