Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

CormaC, mam trochę głupie pytanie, co sądzisz o Slashu?

Uwazam, ze to fajny gitarzysta, ktory rozmienia sie teraz na drobne. Plyty, ktore nagrywa z Velvet Revolverem sa srednie, a granie np. z Fergie nie sluzy wedlug mnie jego wizerunkowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajajaj. Ostatnio te mądre pytania(czy rzeczywiście mądre... sam nie wiem) mi uciekły...

Co sądzisz o pomyśle umieszczania utworów za drobną opłatą powiedzmy 5 gr. zamast sprzedawania płyt(i tak zostaną spiracone... więc po co?) w sklepach? Rozumiem, że piratom i tak się nie spodoba ta cena(bo muszą mieć $%^& 1000 piosenek na miecha), ale moim zdaniem może się udać.

Lubisz jakiś death metalowy zespół(wiem, że death nie słuchasz, ale jakiś wyjątek potwierdzający regułę:D)?

Słuchasz czasami nu-metalu? Jakiegoś zespołu nu-metalowego konkretnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o pomyśle umieszczania utworów za drobną opłatą powiedzmy 5 gr. zamast sprzedawania płyt

5 groszy? To juz wole nie sprzedawac ich w ogole, niz oddawac je za grosze. Sorry, ale prawda jest taka, ze trzeba sie cenic. To po pierwsze. Po drugie - nagranie plyty nas troche kosztowalo, wiec milo byloby, gdyby te koszty kiedys nam sie zwrocily. Dla mnie drobna oplata to np. 1 zł za utwor. Wtedy cala nasza EP-ke mozna byloby kupic za 5 zeta - nadal sa to zenujaco male pieniadze, ale powiedzmy, ze bylby to juz dla nas w miare oplacalny biznes.

Lubisz jakiś death metalowy zespół(wiem, że death nie słuchasz, ale jakiś wyjątek potwierdzający regułę:D)?

Amon Amarth.

Słuchasz czasami nu-metalu?

Nie wiem po co mialbym tego sluchac.

Słuchasz Overkilla?

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile zapłaciłeś za swoją gitarę?

1400 zlotych. Byla to megaokazja, bo zaplacilem chyba dokladnie polowe ceny katalogowej. Wioslo bylo wlasciwie nieuzywane, sprzedawca z zaprzyjaznionego sklepu z instrumentami kupil je gdzies jako powystawowe, po czym opchnal mi po kosztach. Ale obecnie siedzi w tej gitarze jeszcze drogi zestaw aktywnych przetwornikow Seymour Duncan LiveWire Dave Mustaine, ktory zastapilem slabawe fabryczne przystawki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z poprzednich 90 stron dowiedziałem się, że słuchasz Maiden'ów.

1

Który wokalista jest/był dla ciebie najlepszy?

2

Co sądzisz o pierwszych płytach? (Dla mnie "Killers" i "Phantom of the Opera" są genialne.)

3

Jesteś zarejestrowany na oficjalnym forum fanklubu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Powtórze: Co sądzisz o Static-X?

Nic, bo nie interesuje mnie takie granie.

Z poprzednich 90 stron dowiedziałem się, że słuchasz Maiden'ów.

1

Który wokalista jest/był dla ciebie najlepszy?

Oczywiscie, ze Dickinson.

Co sądzisz o pierwszych płytach? (Dla mnie "Killers" i "Phantom of the Opera" są genialne.)

Bardzo je lubie.

Jesteś zarejestrowany na oficjalnym forum fanklubu?

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie jestem rozczarowany porazka Manchesteru, zwlaszcza w tak zenujacym stylu i przeciwko druzynie, ktora nie powinna byla przejsc polfinalu.

Zwłaszcza że typowałeś 2:1 dla MU?!

Jesteś fanem tego zespołu, w ogóle piłki nożnej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś fanem tego zespołu, w ogóle piłki nożnej?

Wlasciwie to ani, ani. Lubie pilke nozna, ale nie na tyle, zeby dobrze i na biezaco orientowac sie w tym, co sie dzieje w ligach. A do Manchesteru mam po prostu sentyment z czasow dziecinstwa, kiedy mialem na scianach plakaty ze Schmeichelem, Cantoną, Giggsem, Beckhamem, Scholesem. Sam najchetniej gralem wtedy na bramce, bo imponowali mi bramkarze tacy jak Schmeichel i Jose Luis Chilavert. Pamietam, ze mocno ochorowalem fakt, ze w 1998 roku Paragwaj przegral z Francja w 1/8 finalu mistrzostw swiata po cholernej zlotej bramce Blanca pomimo heroicznych staran Chilaverta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...