Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

LINK Tylko nie pisz, że nie odczuwasz potrzeby słuchania. :wink: Ten utwór odkryłem grając NFS U2.

To jest kower tak w ogole. Po drugie - nie moje klimaty.

Czy jest już studyjna wersja Left Behind ??

Nie. Nie bedziemy przeciez latac do studia z kazdym nowym utworem. Kawalek trafi na debiutancki album, ktory kiedys pewnie wydamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o Power Metalu? Bo ja jakoś nie mogę przetrawić tego.... czegoś.

Power Metal mozna grac roznie - to jest jeden z przykladow na pulapke, ktora zastawia szufladkowanie muzyki. To, co Amerykanie nazywaja Power Metalem bardzo rozni sie np. od wloskich kapel powermetalowych. Nadetego grania w stylu Rhapsody (of Fire), smokow, klawiszy i rozbuchanych orkiestracji nie lubie. Natomiast zespol Cage, ktory Amerykanie tez kwalifikuja do Power Metalu, to kwintesencja metalowego grania - niesamowita energia, nieprawdopodobne wokale, ktore wedlug mnie przybijaja Halforda, swietna praca gitar. Naprawde polecam: http://www.myspace.com/cageheavymetal Nie moge doczekac sie koncertu w Poznaniu 17 maja.

A co do zespołów - Adema może słyszałeś? Bo za "Immortal" to zespół ma ode mnie duuużego plusa.

Wczesniej znalem kapele tylko z nazwy, ale teraz zajrzalem na ich MySpace'a - ot, taki lekki, przyjemny, bardzo amerykanski rock. Dla mnie to bardziej muzyka tla na impreze, bo nic w tych kawalkach nie przykulo mojej uwagi. Wokale sa malo charakterystyczne, gitary pelnia tylko role tla. Nie jest to taka muzyka, jakiej sluchalbym w domu. Avenged Sevenfold (mam tu na mysli najnowsza ich plyte) o wiele bardziej mi pasuje, jesli chodzi o granie w takim klimacie. Lepsze melodie, wiecej pomyslowosci i jaj, ciekawszy wokal, swietny gitarzysta wiodacy. Adema jest dla mnie bezplciowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślisz o Behemoth, Vader, Acid Drinkers wkońcu to jedne z najsławniejszych polskich zespołów?

Po raz setny: nie slucham deathu, Behemotha dodatkowo nie lubie za caloksztalt, a muzyka Acid Drinkers mi sie nie podoba.

Czy grasz na tej samej gitarze w domu co na próbach zespołu?

Tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem tu juz miliard razy, ze nie trawie wyjacych lasek.

Uuuu i w tym momencie dostałbyś w łeb od mojej koleżanki, która zaraz potem spaliłaby Cię na stosie. Powiedzenie przy niej coś złego o Within Temptation albo Nightwishu(a już szczególnie o wokalistce) to samobójstwo. Ja bym się na takie coś nie odważył:D

A co do zespołu Adema - jakoś nowy wokalista mnie nie przekonuje. Gdy zobaczyłem go to pierwsza myśl - "Frodo!". Naprawdę nie wiem dlaczego... głos też jakiś inny. Słabszy w sensie.

Wracając do pytań - co myślisz o starym, dobrym Disturbed?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu i w tym momencie dostałbyś w łeb od mojej koleżanki, która zaraz potem spaliłaby Cię na stosie.

Takie jazdy to jej problem, nie moj. Ale faktem jest, ze do lasek bardziej trafia takie "miętkie" granie z wyjacym lachonem.

Wracając do pytań - co myślisz o starym, dobrym Disturbed?

Dla mnie Disturbed nigdy nie bylo dobre.

Pewnie to pytanie już padło ale chciałbym wiedzieć co sądzisz o zespole Rammstein ?

Nie lubie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna juz nie mialem kontaktu z glosnikami 5.1. Prywatnie mnie nie interesuja, a do testow dawno juz takich nie mialem. Mozesz sprawdzic Logitecha X-540. Zrobily na mnie kiedys dobre wrazenie, a teraz juz mozna je kupic chyba nawet za mniej niz 300 zeta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten problem z nosem co go kiedyś opisywałeś w jednym z felietonie (chyba ganiłeś w nim polską służbę zdrowia), czy to nie były przypadkiem częste krwotoki z nosa (sry powtórzenie). Laryngolog mi mówił, że przypalanie mechaniczne tzn. elektrycznością jest bardzo inwazyjne i robi się je w ostateczności (powikłania w przyszłości itd.). Mnie przypalano zatem sposobem chemicznym. (gdzie pogróbienie tam zawarte pytanie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierasz się może w maju na Wrocławski rynek bić rekord Guinnessa?

Nie.

Wyręczę CormaCa i zacytuję jego odpowiedź. I zadam pytanie

Co sądzisz o piosence Stairway to Heaven. Rozumiem, że to nie Pańskie klimaty, ale ten utwór jest legendarny, więc może Pan go lubi pomimo gatunku, do którego należy?

Edytowano przez Rahid
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...