Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Co za shit.Kupiłem dziś nowe CDA,pomyślałem wyśle SMS-a w końcu tylko 1.22.A nuż mi się pofarci i wygram gre.Wysyłałem czekam i po 15 sek.odpowiedż:INFORMUJEM ZE MINAL TERMIN NADSYLANIA ODPOWIEDZI DO TEGO KONKURSU.ZAPRASZAMY DO KOLEJNEJ ZABAWY.SZCZEGOLY ZNJADZIESZ W BIEZACYM NUMERZE.Co to ma być??????

Pisze do ciebie bo to ty jesteś autorem tego tesktu w ramce Action Top.

Problem wynika z bledu po stronie warszawskiego centrum zajmujacego sie konkursami SMS-owymi. Uspokajam, ze glos zostal zliczony, SMS wezmie udzial w losowaniu nagrody. Po prostu odsylany jest niewlasciwy komunikat, co zostanie zaraz poprawione.

Co sądzisz o ostatniej płycie Megadeth?

Dobra, kilka fajnych kawalkow, ale jako calosc nie porywa.

I czy uważasz, że nowy skład choć w połowie dorównuje staremu?

Umowmy sie - Megadeth to Mustaine. Wprawdzie Friedman jest znakomitym gitarzysta, ale to on byl w duzej mierze odpowiedzialny za slabego "Riska" i zmiane stylu Megadeth na bardziej przebojowy. Zobaczymy, co Mustaine nagra z Broderickiem, bo nie da sie odmowic nowemu gitarzyscie umiejetnosci. Pod wzgledem technicznym jest chyba najlepszy ze wszystkich partnerow Mustaine'a, zobaczymy jeszcze co z pomyslowoscia i feelingiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem wynika z bledu po stronie warszawskiego centrum zajmujacego sie konkursami SMS-owymi. Uspokajam, ze glos zostal zliczony, SMS wezmie udzial w losowaniu nagrody. Po prostu odsylany jest niewlasciwy komunikat, co zostanie zaraz poprawione.

Aha to dobrze bo myślałem że komórke za okno wyrzuce :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś miał do wyboru FEAR 2 lub nowe Kroniki Riddicka to co byś wybrał? Odpowiedź krótko uzasadnij :)

Tak sie sklada, ze obie gry recenzowalem. Obie sa dobre, jednak do mnie bardziej trafia Riddick. Po konkrety zapraszam do recenzji.

Ile miałeś lat, gdy przyjęto cię do pracy w CDA?

Teraz mam 26 lat, pierwszy tekst opublikowalem pod koniec 2001 roku, na etat przyjeto mnie w lipcu 2007.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...