Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Miałeś już okazję pograć w Guitar Hero: MetallicA? Ja miałem okazję pograć w demko i powiem szczerze, że ja kdla mnie jest to najlepszy GH:P Nie dość, że muza dobra (nie tylko MetallicA) to i nawet wydaje mi się, że odświeżona... I nawet można pośpiewać:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o muzyce zespołu Tyr? Przeglądając stronę www InDespair widziałem, że graliście przed nimi support. Grają koncert niedaleko miejsca mojego zamieszkania, całość nazywa się High Seas & Low Lands Festival, grają z nimi jeszcze zespoły z Holandii i Szkocji grające też podobny rodzaj muzyki. Warto wybrać się na takie "egzotyczne" ciężkie granie?

Pozdrawiam i do zobaczenia na koncercie Sabaton w Poznaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o muzyce zespołu Tyr?

Nie bawi mnie takie folkowo-szantowe granie.

Przeglądając stronę www InDespair widziałem, że graliście przed nimi support. Grają koncert niedaleko miejsca mojego zamieszkania, całość nazywa się High Seas & Low Lands Festival, grają z nimi jeszcze zespoły z Holandii i Szkocji grające też podobny rodzaj muzyki.

Akurat jesli mialbym isc na ten koncert, to raczej nie dla Tyra, a wlasnie dla Alestorm ze Szkocji. Ale nie pojde. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałeś kiedyś solówek gitarowych Yngwie Malmsteen'a?

Jasne, Chyba kazdy, kto uczy sie grac rocka na gitarze w koncu trafi na Malmsteena. Dla mnie ten facet jest nudny do zarzygania. :)

Grałeś już w Wheelmana? Jak tak to jakie wrażenia?

Nie gralem i grac nie bede, bo widzialem Wheelmana w akcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką prośbę...Pozdrowisz ode mnie Allora?

A nie mozesz tego zrobic sam na forum?

OK POZDROWIE

Czy ten numer specjalny teraz to jakiś żart? Czy to poważnie?

A nie wystarczy, ze juz poinformowalismy, ze to byl zart primaaprilisowy?

Gdzie?

Na forum w temacie z zapowiedzia i na stronie WWW w newsie - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie recenzji filmów w CDA. Czy na pokazy przed premierowe "dziennikarze" są zapraszani czy też muszą się sami starać o wejściówkę? Oraz czy to dotyczy każdego potencjalnego recenzenta czy ma na to wpływ rodzaj czasopisma? Jakie kryteria są wymagane przy doborze.

pytanie drugie. Esensja zamieszczana na coverze CDA zrecenzowała film, którego jeszcze w Polsce nie wyświetlano. Nie zakładam, że zassali go np. bitspiritem, ale czy sprawdzacie tego typu rzeczy ogólnie tępiac (i słusznie) piractwo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie recenzji filmów w CDA. Czy na pokazy przed premierowe "dziennikarze" są zapraszani czy też muszą się sami starać o wejściówkę? Oraz czy to dotyczy każdego potencjalnego recenzenta czy ma na to wpływ rodzaj czasopisma? Jakie kryteria są wymagane przy doborze.

CDA nie zajmuje sie filmami i nie jestesmy w zwiazku z tym zapraszani na pokazy przedpremierowe, bo z jakiej racji? Czasem zdarza sie, ze dostajemy do redakcji wejsciowki na jakis film, ale najczesciej jest tak, ze recenzje robi ktos, kto film prywatnie obejrzal i chcialby o nim napisac.

pytanie drugie. Esensja zamieszczana na coverze CDA zrecenzowała film, którego jeszcze w Polsce nie wyświetlano. Nie zakładam, że zassali go np. bitspiritem, ale czy sprawdzacie tego typu rzeczy ogólnie tępiac (i słusznie) piractwo?

To pytanie nie do mnie, bo ja sie nie zajmuje zawartoscia plyty i nie mam absolutnie nic wspolnego z kącikami tam zamieszczanymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kiedy otrzymujesz "polecenie" zrecenzowania danej gry jesteś zobowiązany ją ukończyć? Jeśli ma kilka poziomów trudności to na wszystkich? Ile średnio czasu poświęcasz na testowanie tytułu? Np. Dark Sector?

Dark Sector. Faktycznie warto ją kupić jeżeli podobało mi się Gears of War? Nie jest przypadkiem podobna do Inferno?

Przymierzam się do zakupu stąd moje pytanie.

Edytowano przez erebeuzet
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kiedy otrzymujesz "polecenie" zrecenzowania danej gry jesteś zobowiązany ją ukończyć? Jeśli ma kilka poziomów trudności to na wszystkich? Ile średnio czasu poświęcasz na testowanie tytułu? Np. Dark Sector?

Recenzent ma obowiazek napisac rzetelny artykul. Sam decyduje, kiedy wie o grze wystarczajaco duzo, by to zrobic. Recenzje Dark Sectora zaczalem pisac majac zaliczone jakieś 80% gry. Zanim pismo poszlo do druku, zdazylem gre ukonczyc i wprowadzic do tekstu drobne poprawki.

Dark Sector. Faktycznie warto ją kupić jeżeli podobało mi się Gears of War? Nie jest przypadkiem podobna do Inferno?

Przymierzam się do zakupu stąd moje pytanie.

Dlaczego tutaj mialbym wyglosic o grze inna opinie, niz w recenzji, w ktorej Dark Sectora polecalem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...