Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

W recenzjach shooterów ze stajni City Interactive dales sie poznac jako wielbiciel brytyjskiego akcentu, niedawno napisales tez w tym temacie, ze posiadasz certyfikat CPE.

Ciekaw jestem, czy podczas sluzbowych wyjazdow za granice, badz jakichkolwiek sytuacji, w ktorych konieczne jest poslugiwanie sie angielskim, mowisz z amerykanskim czy brytyjskim akcentem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwonilem do tloczni - w przyszlym tygodniu powinnismy miec kolejne 300 sztuk "No Escape".

Czyli mogę liczyć, że w przyszłym tygodniu wznowiona zostanie sprzedaż płyty na Allegro? Bo czaje się od pewnego czasu, ale są tylko bilety na wasz koncert...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W recenzjach shooterów ze stajni City Interactive dales sie poznac jako wielbiciel brytyjskiego akcentu, niedawno napisales tez w tym temacie, ze posiadasz certyfikat CPE.

Ciekaw jestem, czy podczas sluzbowych wyjazdow za granice, badz jakichkolwiek sytuacji, w ktorych konieczne jest poslugiwanie sie angielskim, mowisz z amerykanskim czy brytyjskim akcentem?

Mowie ze swoim akcentem, nie sile sie na zaden inny. Moglbym pewnie podrobic akcent i udawac Anglika, Szkota czy Amerykanina, ale po co? Mowie tak, jak mi wychodzi. :)

Czyli mogę liczyć, że w przyszłym tygodniu wznowiona zostanie sprzedaż płyty na Allegro?

Nie obiecuje, ze w przyszlym tygodniu. Oprocz wytloczenia plyt trzeba jeszcze wydrukowac okladki i kupic pudelka. Ale niebawem plyta wroci do sprzedazy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to nie tajemnica to ile będzie trwał Wasz support na koncercie Sabaton w Poznaniu?

Przypuszczalnie 25 minut, ale jeszcze nie mam ostatecznego harmonogramu.

Co sądzisz o muzyce Blaze Bayley? Gracie support we Wrocławiu, ja na koncert Blaze wybieram się do Poznania.

Kiedys bardzo podobala mi sie pierwsza plyta Blaze'a (Silicon Messiah) i nadal chyba podoba mi sie najbardziej ze wszystkiego, co nagral. Powiedzmy, ze nie zalicze go do ulubionych wykonawcow, ale gra muzyke, ktora stylistycznie mi pasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to głupie ale... Czy jesteś satanistą? Albo czy znasz kogoś takiego? Ja sam trochę słucham metalu ale nie uznaje "Czaaarnego Paaanaaa Apage Satan!"

Mam kumpla który słucha metalu i mówił mi , że był kiedyś na koncerscie Behemota i ta praiwe kazdy był satanistą nawet sam zespół.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory wielkie Cormac, ze Ci sie troche wtrace w temat, ale jak widze teksty typu "na tym koncercie prawie wszyscy byli satanistami" to normalnie plakac mi sie chce. Ludzie sluchajacy np tego nieszczesnego Behemotha w wiekszosci nie wiedza czym jest satanizm i co najwyzej sami sie moga uwazac za wyznawcow tej religii. Sami czlonkowie Behemotha zreszta uwazaja sie za poganow, a nie satanistow. Wiekszosc ich fanow to jakies niewyzyte nastolatki (moze i starsi) ktorzy mysla jacy to grozni nie sa i ile zla i wcielonego szatana w sobie maja ;)

To jak juz mam glos to zadam pytanie, ktore nasunelo mi sie w tej chwili. Ogladales Forrest Gumpa, podobal Ci sie ten film?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli o muzyce mowa, co pan sądzi o zespole My Chemical Romance?

Znam ich tylko z nazwy.

Może to głupie ale... Czy jesteś satanistą?

Trudno wierzyc w szatana, jesli nie wierzy sie w boga.

Albo czy znasz kogoś takiego?

Nie.

Mam kumpla który słucha metalu i mówił mi , że był kiedyś na koncerscie Behemota i ta praiwe kazdy był satanistą

Masz na mysli dzieciaki z pentagramami naszytymi na plecaczki (tuz obok logosow Nirvany i Nightwisha)? Satanisty to oni nie widzieli na oczy. Uwierz mi - ci co tam sie obnosza z jakas satanistyczna symbolika, nie maja nawet pojecia, o co chodzi z tym calym szatanem.

To jak juz mam glos to zadam pytanie, ktore nasunelo mi sie w tej chwili. Ogladales Forrest Gumpa, podobal Ci sie ten film?

Dwa razy tak. Film jest zreszta - moim zdaniem - lepszy od ksiazki.

Którą płytę Iced Earth poleciłbyś aby zapoznać się z zespołem?

Koncertowa "Alive in Athens" albo skladanke "Days of Purgatory".

Miałeś problemy z zakładaniem soczewek :wink:

Naprawde nie miales juz o co pytac?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 13 urodzin mam nadzieje ze nie załamie was kryzys (ani nas czytelników i graczy) i ta trzynastka nie będzie pechowa w tym roku :biggrin:

Na co Twoim zdaniem warto czekać w tym roku? I do kogo z redakcji można by zapytać o kwestie sprzętowe? Pozdrawiam all !!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla czemu niektóre screeny z zapowiedzi Section 8 są takie same jak te z zapowiedzi w Clicku? Nie chciało wam się robić własnych czy uznaliście , że skoro te są dobre to zamieścicie takie same.

Zrobic? Mozesz wytlumaczyc, w jaki sposob robi sie screeny z gry, ktorej jeszcze nie ma? :) Screenshoty do zapowiedzi pochodza z materialow prasowych, a ze producent udostepnil kilka obrazkow na krzyz, to musialy sie powtorzyc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj CormaC, przeczytałem właśnie twój mały artykuł o PSP w nowym CD-Action. Zgadzam się że Sony ostatnio nieźle olało konsolkę, miejmy nadzieje że wreszcie się to zmieni. Teraz pytanie - pisałeś o "świetnym Jelly Car" - jak rozumiem grałeś w grę ;) Chciałem się zapytać czy miałeś jakieś obiekcje co do niej?Co ci się w niej bardziej podobało a co mniej? Tak się składa że to ja jestem autorem wersji na PSP i chciałem poznać opinię profesjonalisty ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 13 urodzin mam nadzieje ze nie załamie was kryzys (ani nas czytelników i graczy) i ta trzynastka nie będzie pechowa w tym roku :biggrin:

Na co Twoim zdaniem warto czekać w tym roku? I do kogo z redakcji można by zapytać o kwestie sprzętowe? Pozdrawiam all !!!!!

Naukowcy (nie wiem jak to oni sprawdzili) mówią, że 8 to najbardziej pechowa liczba.

Zresztą oni tam (pewnie) nie wierzą w przesąday :rolleyes::sweat:

A ty CormaC wierzysz??

Edytowano przez Domio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...