Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Co do Twojego podejścia do Wiedźmina 2 - chyba era grania na PC'cie się dla Ciebie definitywnie zakończyła, bo nie ma już tej żyłki walki z optymalizacją, sterowaniem i błędami, jaka zwykle PC'towcom towarzyszy :D.

Zamierzasz zainwestować w God of War: Origins Collection?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Twojego podejścia do Wiedźmina 2 - chyba era grania na PC'cie się dla Ciebie definitywnie zakończyła, bo nie ma już tej żyłki walki z optymalizacją, sterowaniem i błędami, jaka zwykle PC'towcom towarzyszy :D.

Akurat ruszyłem w piątek Wiedźmina i uporałem się z fragmentem, który mnie denerwował. Po podłączeniu pada... Będę grał pomału w Wiedźmina, ale wolałbym jednak robić to na konsoli.

Zamierzasz zainwestować w God of War: Origins Collection?

Owszem. Wprawdzie Chains of Olympus przeszedłem 2 razy, a Ghost of Sparta raz, ale to są znakomite gry. A platynowe trofea czekają. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno w GoW Collection nie będzie trofeów.

Pytania co do tych dwóch gier-

- czy są tak samo grywalne jak ich większe wersje na konsole stacjonarne?

- są w nich jakieś nowe bronie? :P

- obie części wyszły w języku polskim, czy tylko Duch Sparty?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja znów wrócę do pytań :wink:

Czy słuchałeś albumu Loudspeaker Friedmana, i czy takie utwory jak Stigmata Addiction albo Black Orchid do Ciebie "przemawiają"?

No i pytanie numer dwa (takie trochę o 'nic').

Czy uważasz że Prianha Bytes celowo zaczyna robić dym wokół siebie i marki Gothic (plotka: Risen 3 stanie się Gothikiem5 - czy uważasz to jako ciekawostkę a może coś całkiem możliwego :wink: ) ? W celu, powiedźmy, zyskania zainteresowania samym studiem i ich nadchodzącymi możliwymi produktami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno w GoW Collection nie będzie trofeów.

Informacje z E3 są takie, że trofea będą.

Pytania co do tych dwóch gier-

- czy są tak samo grywalne jak ich większe wersje na konsole stacjonarne?

Tak. To są normalny God of Wary.

- są w nich jakieś nowe bronie? :P

Z tego co pamiętam, to tak.

- obie części wyszły w języku polskim, czy tylko Duch Sparty?

Wydaje mi się, że Chains of Olympus nie miało polskiej wersji.

Lubisz/umiesz gotować?

Nie.

Jaka kuchnia jest twoją ulubioną?

Powiedzmy, że meksykańska.

Czy słuchałeś albumu Loudspeaker Friedmana, i czy takie utwory jak Stigmata Addiction albo Black Orchid do Ciebie "przemawiają"?

Tak, słuchałem go po premierze i stwierdziłem, że nie warto go pamiętać.

No i pytanie numer dwa (takie trochę o 'nic').

Czy uważasz że Prianha Bytes celowo zaczyna robić dym wokół siebie i marki Gothic (plotka: Risen 3 stanie się Gothikiem5 - czy uważasz to jako ciekawostkę a może coś całkiem możliwego :wink: ) ? W celu, powiedźmy, zyskania zainteresowania samym studiem i ich nadchodzącymi możliwymi produktami.

No to faktycznie jest pytanie o nic. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w Zmierzch Bogów z tym patchem, który dajecie na DVD? Dużo błędów poprawia?

Sam policz: http://gothic.org.pl/forum/index.php?/file...zmierzch-bogow/ :)

Gdybyś recenzował ten dodatek z patchem to jaką ocenę byś postawił? Oczywiście jeśli grałeś.

Musiałbym przejść grę (albo przynajmniej poświęcić jej dużo czasu, bo to erpeg, a nie FPS), żeby wystawić ocenę - a na to czasu nie miałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Słyszałeś już nowy utwór Trivium - Dusk Dismantled?

Słaby jest ten numer. :/

2. Na jakie albumy muzyczne czekasz w tym roku?

Na Iced Earth i Megadeth. I powiedzmy, że na Trivium też wciąż czekam, tyle że z gasnącą nadzieją.

3. Podczas tworzenia muzyki w InDespair starasz się nie słuchać w tym czasie niczego czy jest to Tobie obojętne?

Musiałbym w ogóle niczego nie słuchać nigdy, bo to nie działa tak, że zamknąłem się z gitarą na tydzień i powstał materiał na płytę. Komponowaliśmy go i aranżowaliśmy wspólnie przez jakieś 3 lata.

Sory, że pytam po raz xxx, czy byłeś w na BLS i czy to ty czekałeś przy lewym wejściu przy dziewczynie z flagą? :D

Byłem, owszem i jestem zachwycony koncertem. Nie wiem, czy czekałem przy lewym wejściu przy dziewczynie z flagą, ale jeśli nie miałem na sobie czerwonego T-shirta z logo InDespair, to nie byłem to ja. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interesujesz się historią polski?

Niespecjalnie. Najbardziej interesowała mnie zawsze starożytność.

No w takim razie cię nie widziałem, ale koncert masakra do tej pory dzwoni mi w uszach.

Dlatego zakłada się stopery (takie dla muzyków albo koncertowe, nie gąbczasty szajs z apteki za 1,50 zł). Ja już się przekonałem, że ze słuchem nie ma żartów (*) - nie gram prób bez stoperów i nie ruszam się bez nich na koncert. Ja bez stoperów przy koncertowej głośności czuję już fizyczny ból (dosłownie - to nie metafora). Dlatego zainwestuj te kilkadziesiąt złotych w dobre stopery (np. firmy Alpine) i nie pozwól doprowadzić się do takiego stanu.

(*) Diagnoza lekarza sprzed jakichś 8 lat: "Ma pan uraz, z jakimi przychodzą do mnie operatorzy młota pneumatycznego z 10-letnim stażem". Przyczyna: próby i koncerty bez stoperów, a także słuchanie odtwarzacza o wiele za głośno.

A koncert był fantastyczny - ogromna moc i charyzma. I znakomite brzmienie.

No i foteczki i autografy mam od całej ekipy oprócz Zakka. :D

Z całym szacunkiem dla całej ekipy - interesowałby mnie tylko autograf Zakka. Podpis Nicka byłby miłym dodatkiem, jednak mało wartościowym bez autografu Wylde'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będę już wiedział na przyszłość z tymi stoperami... Na tak głośnym koncercie jeszcze nie byłem. :D

Z całym szacunkiem dla całej ekipy - interesowałby mnie tylko autograf Zakka. Podpis Nicka byłby miłym dodatkiem, jednak mało wartościowym bez autografu Wylde'a.

Racja, ale cała trójka była sympatyczna, z poczuciem humoru. No i wyszła do fanów... No, ale pewnie gdyby Zakk wyszedł przed budynek pewnie by już nie wrócił. :D A i na meet & greet mógłby nikt nie przychodzić. No, a co do Nicka to nieźle zagrał solo na Darkest Days.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...