Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Hm, Dead Nation... Nie wiem co wybrać. Sam zdecyduję się na LBP, oraz coś z tej pozostałej czwórki. W żadną z tych gier nie grałem. Co polecasz?

Najlepiej by było, gdybyś poczytał recenzje, bo sam musisz zdecydować, co wybrać. inFamous jest w zasadzie fajną grą, ale po prostu nie zaiskrzyło między mną a nią (inna sprawa, że walczyła o mój czas z Assassin's Creed Brotherhood i Crysisem 2). Zastanawiam się w zasadzie, czy nie dać jej jeszcze szansy, bo skądś jednak jej wysokie oceny się wzięły. LBP to bardzo fajna rzecz. Ja jeszcze nie grałem dłużej niż ze 20 minut, ale moja dziewczyna spędziła przy tej grze sporo czasu i była w niej zakochana. Ja też się do LBP przymierzę, ale wciąż odsuwam ją na koniec kolejki (bo wczoraj jeszcze dostałem pocztą Batmana: Arkham Asylum, którego chcę przejść jeszcze raz, tym razem na konsoli).

Co myślisz o Dead Nation? Fajny multi?

W multi nie grałem. Ale jeśli lubisz "dual stick shootery", to gra jest fajnie zrobiona, ładna, klimatyczna. Zresztą średnia ocen bliska 80% mówi sama za siebie - a to nie jest przecież gra kalibru AAA zrobiona za miliony dolarów.

Takie nieistotne pytanie , masz może na ciele jakieś tatuaże ?

Nie. Walnę sobie logo albo emblemat InDespair, kiedy odbierzemy pierwszą nagrodę Grammy. ;) A tak poważnie, to co jakiś czas zastanawiam się nad tatuażem, ale jednak zdecydowanie wolę oglądać je na kobietach. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że tatuaże są do bani... po prostu nie przemawiają do mnie, owszem ładne to i w ogóle ale znudzi się albo na starość mieć taki tatuaż to troszkę "przypadł" (jak dla mnie) wiem, że są tatuaże typu na ileś tam lat czy coś takiego ale zaśmiecać sobie ciało: mówię nie ;]

I takie kolejne pytanie co bardziej byś polecał Xbox 360 czy PlayStation 3 ?

Kolejne pytanie do tego wyżej czy internet w konsoli to coś typu na PeCetach czy tylko multi można ? I jak z zasięgiem na konsolach ?

Zanim uzbieram na jedną z tych konsol to nie wiem chyba szkołę skończę ;D A tak serio ciągnie mnie do PS3 bo to jak dla mnie zasłużona marka i od kiedy dostałem PSX i PS2 to muszę mieć i PS3.

Edytowano przez AdvanTaN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I takie kolejne pytanie co bardziej byś polecał Xbox 360 czy PlayStation 3 ?

Cóż, musisz sprawdzić, jakie gry na wyłączność mają obie konsole i wybrać tę, która oferuje według Ciebie ciekawsze. Jeśli miałbym coś poradzić czysto subiektywnie - bierz PS3. X360 według mnie zestarzał się bardziej, poza tym na PS3 wychodzi ostatnimi czasy więcej exclusive'ów (żadna sztuka zresztą, bo Microsoft jakość odpuścił swoją konsolę, pomijając może Kinecta). PS3 wydaje się o wiele bardziej perspektywiczną platformą. Ja nie zastanawiałem się ani chwili, biorąc PS3 - choćby dlatego, że można na tej platformie pograć w serię God of War. Poza tym do marki PlayStation zawsze czułem sympatię o wiele większą niż do Xboksa.

Kolejne pytanie do tego wyżej czy internet w konsoli to coś typu na PeCetach czy tylko multi można ?

Nie wiem jak w X360, ale w PS3 jest normalna przeglądarka internetowa. Oczywiście padem obsługuje się ją niewygodnie, tym niemniej da się to ogarnąć. Można podłączyć do PS3 myszkę (klawiaturę zresztą też), dzięki którym obsługa przeglądarki jest już normalna, ale ja nie bardzo wyobrażam sobie korzystanie z mychy na sofie.

I jak z zasięgiem na konsolach ?

Masz na myśli Wi-Fi? Nie wiem, bo tak się złożyło, że u mnie konsola stoi 1,5 metra od routera. W sieci na pewno znajdziesz informacje na ten temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakikolwiek sposób kupienia No Escape pudełkowo, a nie wirtualnie? Uważam, że ładnie prezentowała by się koło Metalliki, Black Sabbath i G'n'R, ale nie wiem gdzie kupić :(

Edytowano przez luker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakikolwiek sposób kupienia No Escape pudełkowo, a nie wirtualnie?

W zasadzie tak, bo mamy jeszcze spory zapas tych płyt. Tyle że naszemu gitarzyście chyba znudziło się wystawianie aukcji na Allegro, bo zainteresowanie spadło. Dam mu znać, żeby wystawił aukcję - przypomnij mi później prywatną wiadomością.

Czy nie uważasz że kolejna kradzież danych to piękny popis żenady w wykonaniu Sony?

Masz na myśli to zamieszanie ze stroną do resetowania hasła? Cóż, Sony nie ma zbyt udanego kwartału - jeszcze ta sprawa z rzekomym przegrzewaniem się fatów po obowiązkowym uaktualnieniu firmware'u...

Jakich typów metalu słuchasz? Chodzi mi o podgatunki ( Pewnie było ale nie chce mi się wertować forum :P )

Patrz: pierwszy post w tym wątku (punkt 2).

Co sądzisz o Disturbed?

Nuuuuuuuuuudaaaaaaaaaaaa.

Miałeś kiedyś styczność z zespołami "Tyr" lub "Turisas"?

Z Tyrem graliśmy koncerty we Wrocławiu i Legnicy w czerwcu 2008 roku. Turisas nie znam. Folku nie słucham.

Uważasz, że Sony się kompromituje ?

Zastanawiam się, jak to możliwe, by taka firma zaliczała takie wpadki.

I skąd ten nick "ComraC" ?

Ze zbioru opowiadań "Tygrysy morza" Roberta E. Howarda. Pojawia się tam postać imieniem Cormac Mac Art (zapożyczona zresztą z kultury celtyckiej: http://pl.wikipedia.org/wiki/Cormac).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz, że Sony się kompromituje ?

Zastanawiam się, jak to możliwe, by taka firma zaliczała takie wpadki.

No właśnie jak to możliwe mają gorsze miesiące czy co. Uważam, że "troszeczkę" klientów stracą.

Ostatnio trochę zaczołem grać w gry przeglądarkowe, okazało się że komuś nie pasuje mój wiek(mam 14lat) jeden zaczął na mnie wjeżdzać to i inni a jak się zdenerwowałem to ja otrzymałem ostzreżenie a on/i nie, czy to sprawiedliwe że młodszy ma gorzej niż Ci starsi? A przecież nie którzy Ci "starsi" nie potrafią nawet napisać najprostszego słowa ponadto te ich teksty "twoja stara..." i weź człowieku żyj wsród idiotów. Na koniec chciałbym się zapytać czy spotkało cię to kiedyś albo sam byłeś starszym? :)

Edytowano przez AdvanTaN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli takie pytanie już było to przepraszam, ale po przejrzeniu ok. 100 stron nic takiego nie znalazłem. Czy wasza płyta (lub wybrane kawałki) zostały kiedyś, bądź zostaną zamieszczone na płytce CDA?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... nie wiem już do kogo napisać.

Otóż chciałbym skorzystać z promocji z CDA 4/2011 - tej na dwie koszulki w cenie jednej (ze sklepu Level77).

Wysyłałem już prośbę o kod do użytkownika 'Seriale', lecz w dalszym ciągu nic nie dostałem.

Proszę o jakieś wyjaśnienie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ktoś już Ciebie zamęczał takimi pytaniami, ale w odpowiednim wątku mi nie odpowiedzieli. Możesz polecić jakąś gitarę (elektryk) dla początkującego, najlepiej od razu ze wzmacniaczem? Interesują mnie gatunki metal/rock, budżet to 800-1000zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoż pisałeś gdzieś tam, że lubisz Gears of War(jak nie pomyliłem Good of War) no i mam mały problem bo mam Risena(premiera + płytka z bonusami) no i opłaca mi się wymieniać GoW za Risena ?

Edytowano przez AdvanTaN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliło Ci się chyba z God of War - bo tej serii fanem jestem. A Gears of War jest akurat świetną grą, więc jeśli masz Risena zaliczonego, to możesz pomyśleć o wymianie. Tyle że Gears of War jest starą grą, którą na pewno da się kupić za grosze, więc nie wiem, czy Ci się taka wymiana opłaca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliło Ci się chyba z God of War - bo tej serii fanem jestem. A Gears of War jest akurat świetną grą, więc jeśli masz Risena zaliczonego, to możesz pomyśleć o wymianie. Tyle że Gears of War jest starą grą, którą na pewno da się kupić za grosze, więc nie wiem, czy Ci się taka wymiana opłaca.

Tak myślałem, że pomyliłem ale nie wiem właśnie bo Risena przeszedłem już 3 razy a o Gears of War nie mam pojęcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...