Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Co do tego ajtjunsa... Masz oczywiście rację, jeśli chodzi o alternatywy. Posiadac iPoda faktycznie MUSI korzystać z iT. Jednakże jeśli chodzi o sam odtwarzacz muzyki, to jest to najlepszy z jakim do tej pory się spotkałem. Świetnie wygląda i jest przejrzysty - w sam raz dla pedanta, którym akurat w kwesti segregowania muzyki jestem :) Prywatnie korzystasz z jakiegoś odtwarzacza, czy jedziesz tylko na sprzęcie audio?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Odkryłeś w Batmanie Arham Asylum wszystkie zagadki Ridlerra?.

Nie. Nie mam ciśnienia na maksowanie gier.

Bez przesady z tym maksowaniem - ja wszystkie zagadki odkryłem, bynajmniej nie dla wymaksowania gry, i (głowy wprawdzie nie dam) miałem chyba coś koło siedemdziesięciu procent :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci się podoba nowa twarz Geralta?

Jest OK, ale ta duża blizna jest bardzo przesadzona. Chyba że to świeża rana, bo tak wygląda.

Wiesz już gdzie spędzisz najbliższe wakacje?

Nie. Ale jeśli gdzieś będę jechał, to przypuszczalnie w październiku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie bawi mnie snobowanie się, również na hardkorowych pecetowych graczy, wśród których w dobrym tonie jest mieszać z błotem gry konsolowe, mając o nich pojęcie nikłe lub żadne (bo tak to wygląda w przypadku sporej części krzykaczy).

Zresztą tragicznie nudne są już te wojenki PC vs konsole, bo powracają w nich wciąż te same argumenty - "a bo konsola jest tańsza", "a nie jest, bo gry są drogie i trzeba kupić TV", "a konsol nie trzeba upgrade'owac co pół roku", "a na konsolach nie ma AA" - i tak bla bla bla, do zarzygania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzieki. Jesli mozna to jeszcze jedno pytanko. Do ktorego redaktora powinienem kierowac zapytanie o ten konkurs w celu uzyskania wiekszej ilosci informacji?

Qn'ik się tym zajmuje.

Skoro nie pasują ci ani crossy ani ścigacze to zdecydujesz się na jakiegoś rasowego choppera lub harleya? Myślę, że by do ciebie pasowały.

O takim własnie motorze myślę. Tyle że nie o Harleyu, bo na taki nigdy nie będzie mnie stać, tylko np. Suzuki Marauder lub Hondzie Rebel.

Bo chyba nie myślisz o :pokerglass: skuterze :pokerglass: ?

Jeśli już, to tylko marki Faggio. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu w Assassin's Creed nie została zachowana ciągłość recenzji (tzn czemu wszystkich części nie recenzowała jedna osoba), tak jak to było w przypadku serii Gothic (+ Risen)? Zazwyczaj staracie się, by właśnie wyglądało to w ten sposób - seria gier -> jeden recenzent? Czy może to zazwyczaj przypadek?

Edytowano przez Iskier
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy grając utwory Iced Earth kostkujesz naprzemiennie czy jednostronnie?

Gęsto kostkowanych patentów Schaffera nie da się grać jednostronnie.

Czemu w Assassin's Creed nie została zachowana ciągłość recenzji (tzn czemu wszystkich części nie recenzowała jedna osoba), tak jak to było w przypadku serii Gothic (+ Risen)? Zazwyczaj staracie się, by właśnie wyglądało to w ten sposób - seria gier -> jeden recenzent? Czy może to zazwyczaj przypadek?

Nie ma przypadku, ale nie ma też reguły, że zachowujemy ciągłość. Grunt, żeby grę do recenzji dostał ktoś, kto jest zorientowany w temacie i kompetentny w danym gatunku/serii itp. W grach Piranha Bytes ja jestem zorientowany najlepiej, ale już w gry z serii AC grali niemal wszyscy z nas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nadinterpretuje, czy nie, ale widzę musisz nieźle znać twórczość Iced Earth. Właśnie się dowiedziałem, że będą w Polsce 26 listopada, skusisz się na ten koncert?

Lubisz FIFy lub PESy? Jeżeli te pierwsze też preferujesz, to powiedz mi, wiadome jest, że PCtowa wersja FIFy11 przeszła rewolucje, podobno jest teraz jak na konsolach nowej generacji. Porównywałeś to jako posiadacz PS3? Wersje PC vs PS3? Z relacji niektórych osób wnioskowałem, że jednak pecetowa wersja wciąż odstaje od konsolowej. Zgodzisz się z tym?

Lubisz serię Silent Hill?

Grałeś w świetne tytuły ze studia Frictional Games? Mam tu na myśli serię Penumbra i Amnesia. (I naturalnie jeśli tak - to jakie masz odoczucia?)

Masz jakieś zdanie o jednym z najbardziej cenionych gitarzystów hard rockowych - Slashu? Swego czasu bardzo go lubiłem, ale ostatnio poszedł w kierunku, który ciężko mi zaakceptować. Zaczął współpracować z gwiazdami pop jak np. Fergie. Do tego jego solowy album udał mu się moim zdaniem tylko w połowie. Druga połowa jest moim zdaniem zbyt przesłodzona. Wiem, że na tym krążku skakał po stylach, nagrywając troche heavy metalu, metalcoru i innych gatunków, ale momentami to była przesada, miałem wrażenie, że włączyła mi się VIVA czy jakieś Radio Zet Wielkie Przeboje, a nie album jednego z największych gitarowych solowych wyjadaczy.

Edytowano przez Gicha7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nadinterpretuje, czy nie, ale widzę musisz nieźle znać twórczość Iced Earth. Właśnie się dowiedziałem, że będą w Polsce 26 listopada, skusisz się na ten koncert?

Zależy, co do tego czasu pokażą z nowym wokalistą. Widziałem Iced Earth na żywo z Barlowem, więc nie mam ogromnego ciśnienia.

Lubisz FIFy lub PESy?

W PES-a grałem wiele lat na PC (od PES-a 3). Przesiadłem się na FIFĘ, kiedy kupiłem nieco ponad rok temu PS3.

Jeżeli te pierwsze też preferujesz, to powiedz mi, wiadome jest, że PCtowa wersja FIFy11 przeszła rewolucje, podobno jest teraz jak na konsolach nowej generacji. Porównywałeś to jako posiadacz PS3? Wersje PC vs PS3?

Nie grałem w wersję pecetową. Widziałem ją tylko przez chwilę w redakcji.

Z relacji niektórych osób wnioskowałem, że jednak pecetowa wersja wciąż odstaje od konsolowej. Zgodzisz się z tym?

Bo to nie jest dokładnie ta sama gra. O ile wiem, pecetowa wersja FIFY 11 to coś pomiędzy konsolowymi edycjami 10 i 11.

Lubisz serię Silent Hill?

Nie grałem, nie ciągnie mnie do niej.

Grałeś w świetne tytuły ze studia Frictional Games? Mam tu na myśli serię Penumbra i Amnesia. (I naturalnie jeśli tak - to jakie masz odoczucia?)

Bawiłem się parę minut Penumbrą - i to byłoby na tyle. Nie moja bajka.

Masz jakieś zdanie o jednym z najbardziej cenionych gitarzystów hard rockowych - Slashu?

Jest mi w zasadzie obojętny. Nigdy mnie nie ruszało jego granie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w psn nazwy trofików i wytłumaczenie (co trzeba zrobić aby je zdobyć) są po angielsku, a w konsoli są pl czy eng?

Po angielsku. To zależy od gry, a nie od tego, jaki masz język ustawiony w konsoli.

Umiesz jakąś piosenkę Slipkont'a na gitarze zagrać ?

Prędzej będę grał na gitarze country niż Sliknota. :)

Czy oglądasz jakieś kreskówki ? Anime ?

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...