Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

mój moniotr obsługuje najwyższą rozdzielczość 1400x1050.

No to wyświetli używany w grach tryb 720p.

czy w ps3 jest polskie menu?

Tak.

A teraz do ciebie Cormac - załóżmy że Chrisowi Broderikowi coś się stało, a Mustaine proponuje ci abyś go zastąpił powiedzmy przez pół roku, co ty na to ?

Że pogadamy, jak wytrzeźwieje. :) Poważnie, jestem o wiele za słaby, żeby grać w Megadeth.

Jak z nagraniami, idzie do przodu, czy może chwilowy zastój ?

http://twitter.com/InDespairPL

PS Nie chcę ci wciskać Slayera na siłę, ale powiedziałeś że podoba ci się Raining Blood, a co powiesz na Seasons in the abbys (kawałek, nie album) ?

To drugi numer Slayera, który lubię.

Czy opłaca się kupić PS3?

Pewnie.

Jk tak to jaki model Grubaske czy Slimke?

Raczej Slima.

Czy PS3 jest fajną konsolą?

Bardzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Powiedz mi co sądzisz o
?

Dziewczyna bardzo ładna, solówka niespecjalna, sztampowa.

2) Jaki album Children of Bodom byś polecił na dobry początek?

"Hate Crew Deathroll" albo "Follow the Reaper".

Co sądzisz o zespole Mercyful Fate?

Nigdy się nimi nie zainteresowałem, bo nie przepadam za falsetami Kinga Diamonda.

Jaką gitarkę i jaki piec byś polecił do ok 800zł (łącznie) do grania metalu (Metallica, Ironi, Megadeath itp)?

Zerknij na używane gitary Washburna i używane piece Roland Cube. Może coś znajdziesz w odpowiednich cenach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i od razu przechodzę do pytań :)

1. Co sądzisz o Gibsonie Les Paulu jako o gitarze do grania heavy metalu? Widziałem opinie, które mówią iż nadaje się ona głównie do hard rocka czy bluesa, jednak zauważyłem, że zespoły metalowe często korzystają z tego modelu. (jak chociażby James Hetfield czy Zakk Wylde) Swoją drogą to chyba najbardziej rozpoznawalna marka wśród gitar, nie marzyło Ci się nigdy mieć takiej?

2. A propo wyżej wymienionego Zakka Wylde. Pare stron wcześniej ktoś pokazał Ci gitarę z jego malowaniem. Odpowiedziałeś, że nie chciałbyś uchodzić za kindermetala szalejącego za Zakk'iem. Zastanawia mnie, co takiego wskazuje na to, że jest on kimś, za kim szaleją właśnie ci kindermetale. Sam całkiem lubię tego gitarzystę, jego ostatni album jest całkiem niezły, nie wiem czy słyszałeś (mówię to o Order Of The Black). Jednak wiadomo, że zasłynął głównie z tego, że przez jakiś czas gral z Ozzy'm Osbourne'm. W takim razie czy Ozzy to też kindermetal? (tutaj stanowczo się nie zgodzę jeśli dasz odpowiedź twierdzącą). Jeśli znadinterpretowałem twoją myśl odnośnie Zakka, to przepraszam, jednak odniosłem wrażenie, że miałeś na myśli właśnie coś w tym stylu.

3. Chciałbym jeszcze napomknąć o waszym zespole. Przesłuchałem to co się dało na myspace, i mógłbym się podzielić swoim wrażeniem. W końcu to do nas jest kierowana muzyka, więc kto lepiej ją oceni :P? Generalnie jest nieźle, to co najlepsze dało się wychwycić uchem to chyba gitary. Zarówno prowadząca jak i rytmiczna odwalają kawał świetnej roboty, przypadły mi do gustu. Basista też jest w porządku, czuć te `coś`, które dorzuca od siebie. Perkusja jak perkusja - nie mam zastrzeżeń żadnych. I tutaj dochodzimy do jedynej rzeczy jaką uważam za mały minus - wokal. Odniosłem wrażenie, że trochę odstaje od reszty. Po pierwsze, jest jakby..trochę przyciszony? Nie wiem jak to nazwać ale nie przebija się przez ścianę instrumentów tak dobrze, jak bym tego oczekiwał. I po drugie, w mojej opinii nie pasuje do ogólnego stylu zespołu. Myśl ta nasunęła mi się w czasie przesłuchiwania No Escape. Utwór dobry pod wieloma względami, ale wokal tam był jak z innej bajki. Nie wiem czy tak strasznie się mylę, czy coś już nie tak z moimi uszami, ale własnie tak to odbieram. Nie miałeś nigdy takiego wrażenia, że można było to zaśpiewać trochę inaczej? Tak czy inaczej to tylko moja opinia, więc mam nadzieję, źle tego nie odbierzesz i nie będziesz spoglądał na mnie złym okiem :>

4. Póki co widać, że nie skaczecie z pomysłu na pomysł i gracie w `podobnych klimatach` cały czas. Zamierzacie coś zmieniać, próbować czegoś nowego, sprawdzić się w nowej odmianie/podgatunku metalu, lub wprowadzić klawisze (np. coś na wzór Children of Bodom)?

5. Od zawsze interesował Cię głównie heavy metal i tylko na tym się skupiałeś, czy jednak byłeś w pewnym momencie pod wpływem czegoś innego? Np. bluesa, takich artystów jak Gary Moore czy B.B. King? I przy okazji - masz jakąś opinie o tych dwóch wykonawcach?

6. Lubisz zespoły grające bardziej `atmosferyczny` typ muzyki jak np. Antimatter, Anathema albo Katatonia?

Prawdopodobnie miałem w głowie jeszcze jakieś pytanie, ale jeśli tak - to zdążyło mi ono uciec. Narazie liczę na odpowiedź na ww. pytania, z góry dzięki i do następnego razu :> (czyli do momentu aż przypomne sobie co jeszcze mnie interesowało)

Pozdrawiam i życzę udanego albumu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co sądzisz o Gibsonie Les Paulu jako o gitarze do grania heavy metalu? Widziałem opinie, które mówią iż nadaje się ona głównie do hard rocka czy bluesa

Zależy, jakie przetworniki do niej włożysz.

Swoją drogą to chyba najbardziej rozpoznawalna marka wśród gitar, nie marzyło Ci się nigdy mieć takiej?

Nie. Gibsony kojarzą mi się ze starymi ludźmi grającymi na harmonijkach na stopniach werandy przy brzegu Missisipi. :) Jedyny model, który mi się podoba to Bullseye Zakka Wylde'a, ale czytałeś już, jaki mam z nim problem.

2. A propo wyżej wymienionego Zakka Wylde. Pare stron wcześniej ktoś pokazał Ci gitarę z jego malowaniem. Odpowiedziałeś, że nie chciałbyś uchodzić za kindermetala szalejącego za Zakk'iem. Zastanawia mnie, co takiego wskazuje na to, że jest on kimś, za kim szaleją właśnie ci kindermetale

Nie chodziło mi o to, że Wylde'a lubią kindermetale. Chodziło mi o to, że dziecinne wydaje mi się granie na sygnowanym wiośle, zwłaszcza tak charakterystycznym, bo od razu wychodzisz na naśladowcę. A to zalatuje mi wiochą. Jako przykład mogę podać gitarzystę z polskiego zespołu Mech - jeśli czterdziestoparoletni facet w takim stopniu kopiuje Zakka (cały sprzęt, styl ubioru, styl gry, pozy, gesty, plucie piwem), to jest to po prostu dziwne. Takie coś byłoby według mnie na miejscu w tribute bandzie i tylko tam. Co nie zmienia faktu, że koncert Mecha, który widziałem, był bardzo fajny i chętnie wybiorę się na kolejny, jeśli nadarzy się okazja.

Sam całkiem lubię tego gitarzystę, jego ostatni album jest całkiem niezły, nie wiem czy słyszałeś (mówię to o Order Of The Black).

Znam bardzo dobrze całą twórczość Wylde'a z Black Label Society. Solową zresztą też. I również z Pride & Glory. To jeden z moich ulubionych muzyków.

W takim razie czy Ozzy to też kindermetal? (tutaj stanowczo się nie zgodzę jeśli dasz odpowiedź twierdzącą).

Dla mnie Osbourne to wrak człowieka, w dodatku fatalnie słaby wokalista i błazen (własne żenujące reality show, ogólne "parcie na szkło", tanie skandale).

3. Chciałbym jeszcze napomknąć o waszym zespole. Przesłuchałem to co się dało na myspace, i mógłbym się podzielić swoim wrażeniem.

To są stare nagrania (sprzed niemal 4 lat) jeszcze starszych numerów ("Nie widział nikt" to mój pierwszy własny kawałek i grałem jeszcze z poprzednim zespołem z 7 lat temu). Do tego nagrywaliśmy tę EP-kę półamatorsko, ograniczając koszty. Teraz jesteśmy w trakcie całkowicie profesjonalnych nagrań pełnowymiarowego albumu. Realizatorem jest człowiek, którego uważam (i nie tylko ja) za jednego z najlepszych fachowców od nagrywania takiej muzyki w Polsce. Zresztą płyty, które do tej pory nagrywał (np. Witchkinga - http://www.myspace.com/witchkingband) mówią same za siebie. Jesteśmy już po sesjach perkusji, gitar rytmicznych i basu - robocze miksy, które mam, brzmią fantastycznie.

W składzie zespołu zaszła jedna zmiana - mamy nowego bębniarza, bardzo utalentowanego chłopaka, który znakomicie radzi sobie z podwójną stopą (gra też w kapeli deathmetalowej). Nowy materiał jest lepszy pod każdym względem - kompozycyjnym, aranżacyjnym, tekstowym, brzmieniowym, wokalnym. Jeśli chodzi o wokal - Piotrek przez te 4 lata zrobił ogromne postępy. Zresztą EP-kę nagrywaliśmy niedługo po tym, jak dołączył do zespołu, a wcześniej nigdzie nie śpiewał. Nie mogę się doczekać, kiedy będziemy mogli zdjąć z MySpace'a numery z EP-ki i zastąpić je nowymi - przepaść będzie ogromna.

4. Póki co widać, że nie skaczecie z pomysłu na pomysł i gracie w `podobnych klimatach` cały czas. Zamierzacie coś zmieniać, próbować czegoś nowego, sprawdzić się w nowej odmianie/podgatunku metalu, lub wprowadzić klawisze (np. coś na wzór Children of Bodom)?

Klawisze? Pliz... :) Bodomów akurat lubię, ale w InDespair nigdy nie będzie klawiszowca. Jeśli chodzi o nasz styl - przesunął się może odrobinę w kierunku thrashu (wpływy Testamentu będą momentami wyraźnie słyszalne na płycie), ale nie ma żadnej rewolucji. Będzie nieco ciężej, ciągle będą screamowane wokale, ale wciąż będzie też melodyjnie. My niczego nie kalkulujemy, nie ustalamy, że "będziemy grać tak" albo "trzeba spróbować czegoś innego". Gramy to, co nam samo wychodzi.

5. Od zawsze interesował Cię głównie heavy metal i tylko na tym się skupiałeś, czy jednak byłeś w pewnym momencie pod wpływem czegoś innego? Np. bluesa, takich artystów jak Gary Moore czy B.B. King? I przy okazji - masz jakąś opinie o tych dwóch wykonawcach?

Pierwszym zespołem, którego słuchałem na poważnie był Pink Floyd. Zresztą pierwszą styczność z tą kapelą miałem bardzo wcześnie, bo mając kilka lat znalazłem u rodziców taśmy z "Dark Side of the Moon" i "The Wall". Gary'ego Moore'a znam bardzo słabo (choć w czasie rozgrzewki na gitarze gram intro z "Over the Hills and Far Away" - rewelacyjny utwór), a BB Kinga w zasadzie wcale. Do bluesa nigdy mnie nie ciągnęło, choć czasem, gdy siadam z gitarą, pobrzdąkam jakieś solówki w pentatonice (przy czym to wpływ Wylde'a, a nie bluesmanów).

6. Lubisz zespoły grające bardziej `atmosferyczny` typ muzyki jak np. Antimatter, Anathema albo Katatonia?

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh, to powiem szczerze, że odetchnąłem po pierwszej odpowiedzi, bo już byłem gotów bronić Wylde'a wszystkimi siłami, bo i ja go sobie bardzo cenię. Z resztą jak wspomniałeś o tych przetwornikach do Gibsona, to przypomniało mi się, że czytałem kiedyś wywiad z Zakkiem, w którym opowiadał jak dawał komuś lekcje gry na gitarze, a ten miał ze sobą swój sprzęt. Mówił, że był pod wielkim wrażeniem brzmienia gitary tego kolesia, więc od razu spytał jak to uzyskuje. W odpowiedzi dostał informacje, że chodzi o specjalny typ przetworników. Wydaje mi się, że chodziło o przetworniki typu EMG, ale nie jestem już pewny. Sam gram dopiero od trochę ponad pół roku, więc nie łapie się we wszystkim jeszcze. Od początku gram na Epiphone Les Paul, który korzysta z jednego humbuckera. Generalnie już zbieram na nowy sprzęt, bo akurat jestem średnio z niej zadowolony. Krótko trzyma strój, a kiedy uczę się partii solowych Slasha, który ma w swoim repertuarze pełno różnych podciągań strun itd. to już po 20 minutach muszę ją dostrajać. Coś potwornego. Na szczęście mój piec Fender Mustang ratuje trochę sprawe i generuje naprawdę niezłe brzmienie, z tego akurat jestem zadowolony.

Więc od razu moje pierwsze pytanie - jaką polecasz gitarę do już troszeczkę już lepszego grania? A przynajmniej za jaką marką mógłbym się rozglądać, żeby nabyć w miare nieźle brzmiący sprzęt do nieco ponad 1000zł?

Co do Ozzy'ego - trudno się nie zgodzić. Ostatnio czytałem jego autobiografię, w której widać, że on sam nawet zdaje sobie sprawę jak bardzo zniszczyły go wszelkie nałogi. Czy wokalistą jest takim słabym? Tutaj nieco bym dyskutował, bo nie zaliczam go do grona najgorszych. Do najlepszych też nie, ale wcale nie razi mnie w uszy (jak np Axl Rose, który na żywo z tego co do tej pory słyszałem śpiewa słabo i dalej jak puszczam płytę Guns N Roses, to jedynie, żeby posłuchać partii Slasha).

A teraz już do konkretniejszych pytań, bo rozpisałem się bez celu trochę.

Przyznam, że zachęciłeś mnie do zainteresowania się tym nowym albumem InDespair. Jak tylko będę miał okazję, to zerknę na jakiś fragmenty na myspace, a jak będzie przynajmniej w 50% tak dobre jak zapowiadasz (czyli milowy krok porównując to do poprzednich waszych utworów) to pewnie od razu kupię płytę. Nie wiesz już w jakich granicach będzie się wahać cena? Standardowo jak na dzisiejsze warunki 60zł czy jednak mniej?

Następna sprawa - od początku byłeś samoukiem gry na gitarze, czy brałeś jakieś lekcje od innych gitarzystów/chodziłeś do szkoły muzycznej jakiś czas?

Pamiętasz swój pierwszy występ z zespołem (lub solo?) przed publicznością? Jeśli tak to pamiętasz odczucia towarzyszące temu zdarzeniu? Złapała cię trema, jakiś większy stres? I okazało się to sukcesem czy wolałbyś o tym nie mówić? ;>

Od zawsze kręciło Cie granie tylko na gitarze, czy próbowałeś swoich sił na basie/perkusji?

Mówiłeś też kiedyś, że przestałeś słuchać Metallici kiedy zrozumiałeś, że nie nagrają nigdy już nic ciekawego. Dalej tak twierdzisz? Fakt faktem, ich próby przejścia z trash metalu w coś podobnego do hard rocka nie były najlepszym pomysłem, a St. Anger też nie jest czymś do czego się wraca regularnie, ale już Death Magnetic jest całkiem ciekawy. Nie wszystko wyszło na nim tak jak mogło, ale piosenki takie jak Broken, Beat & Scarred, All Nightmare Long czy The Judas Kiss słucha się IMO bardzo dobrze. Naprawdę nie podobają Ci się nawet te kawałki?

No i na koniec zamęczania Cię na śmierć zapytaniami, chciałem się odnieść do recenzji Homefront'a. Czytałem recenzję, gdzie całkiem słusznie przez długą część tekstu punktujesz kolejne minusy. To, że zajeżdża kiczem i zbędnym patosem albo te przedziwne pomysły natury fabularnej twórców. Do tego gra moim zdaniem to tylko kolejna strzelanka, w której nie ma nic nowego, odkrywczego. Kolejna z miliona podobnych sobie gier tego typu. Przez to wszystko zastanawiam się, czy faktycznie tytuł ten zasługuje na 7/10. To, że sam nie dałbym takiej oceny, jest tutaj mało istotne. Może wyciągnąłbym 6, ale też wcale nie takie mocne. Dlatego chciałem się zapytać, czy teraz - patrząc na ten tytuł z perspektywy czasu - dałbyś tą samą ocenę, nic nie zaniżając?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bardzo potrzebna jest znajomsc j. angielskiego do gry red dead redemption?

W każdą grę można oczywiście grać, nie rozumiejąc o co chodzi i nie kumając, co masz zrobić. Ale jaka to przyjemność? Zwłaszcza że dialogi w RDR są bardzo dobre.

Wydaje mi się, że chodziło o przetworniki typu EMG, ale nie jestem już pewny.

EMG to producent, a nie typ lub model przystawek. Jeśli chodzi o Zakka, to gra on na zestawie EMG 81 + EMG 85.

Więc od razu moje pierwsze pytanie - jaką polecasz gitarę do już troszeczkę już lepszego grania? A przynajmniej za jaką marką mógłbym się rozglądać, żeby nabyć w miare nieźle brzmiący sprzęt do nieco ponad 1000zł?

Cort Katana KX5 ma bardzo dobrą opinię, a kosztuje coś ok. 750 złotych.

Co do Ozzy'ego - trudno się nie zgodzić. Ostatnio czytałem jego autobiografię, w której widać, że on sam nawet zdaje sobie sprawę jak bardzo zniszczyły go wszelkie nałogi. Czy wokalistą jest takim słabym? Tutaj nieco bym dyskutował, bo nie zaliczam go do grona najgorszych.

Mnie to jego monotonne zawodzenie działa na nerwy. Żałuję, że przez nie nie mogę cieszyć się grą Wylde'a na jego albumach.

Nie wiesz już w jakich granicach będzie się wahać cena? Standardowo jak na dzisiejsze warunki 60zł czy jednak mniej?

Nie mam pojęcia, ale cena 60 złotych jest o wiele za wysoka i na bank będziemy chcieli sprzedawać album dużo taniej. Ale jeszcze jesteśmy przed rozmowami w sprawie dystrybucji płyty, więc żadnej kwoty nie mogę podać.

Następna sprawa - od początku byłeś samoukiem gry na gitarze, czy brałeś jakieś lekcje od innych gitarzystów/chodziłeś do szkoły muzycznej jakiś czas?

Do szkoły muzycznej nie chodziłem, lekcji wziąłem tylko kilka (od kumpla ze szkoły), a pierwsze kroki stawiałem całkiem sam, próbując grać z tabulatur ulubione kawałki.

Pamiętasz swój pierwszy występ z zespołem (lub solo?) przed publicznością? Jeśli tak to pamiętasz odczucia towarzyszące temu zdarzeniu? Złapała cię trema, jakiś większy stres? I okazało się to sukcesem czy wolałbyś o tym nie mówić? ;>

Pamiętam. Cóż, nie było to nic specjalnego.

Od zawsze kręciło Cie granie tylko na gitarze, czy próbowałeś swoich sił na basie/perkusji?

Nie interesowały mnie inne instrumenty.

Mówiłeś też kiedyś, że przestałeś słuchać Metallici kiedy zrozumiałeś, że nie nagrają nigdy już nic ciekawego.

Nie wydaje mi się, żebym tak mówił. Iron Maiden prawdopodobnie też już nigdy nie nagra płyty, która mi się spodoba, ale mają kilka albumów, do których wracam z ogromną przyjemnością. Byłem tez na 4 ich koncertach, wybieram się na piąty (i na każdy kolejny, na jaki będę mógł pojechać). A Metallica po prostu mnie nie porywa - mają kilka fajnych numerów, ale jest masa bardziej wartościowych zespołów, którym wolę poświęcić czas.

Dalej tak twierdzisz? Fakt faktem, ich próby przejścia z trash metalu w coś podobnego do hard rocka nie były najlepszym pomysłem, a St. Anger też nie jest czymś do czego się wraca regularnie, ale już Death Magnetic jest całkiem ciekawy.

Według mnie Death Magnetic to bardzo słaba płyta - kiepsko zaśpiewana, nudna, fatalnie brzmiąca. Przesłuchałem ją kilka razy po premierze, próbując zrozumieć, dlaczego ludziom się podoba, ale ostatecznie dałem sobie spokój.

I jeszcze uwaga - thrash metal, nie trash metal.

Nie wszystko wyszło na nim tak jak mogło, ale piosenki takie jak Broken, Beat & Scarred, All Nightmare Long czy The Judas Kiss słucha się IMO bardzo dobrze. Naprawdę nie podobają Ci się nawet te kawałki?

Broken, Beat & Scarred kojarzę, bo był tam jakiś jeden dobry riff (świadczy to zresztą o tym, jak odebrałem całą płytę), którego już zresztą nie pamiętam. Pozostałych dwóch wymienionych przez Ciebie numerów nie pamiętam w ogóle, co znaczy, że nie było za co je zapamiętać.

Przez to wszystko zastanawiam się, czy faktycznie tytuł ten zasługuje na 7/10. To, że sam nie dałbym takiej oceny, jest tutaj mało istotne. Może wyciągnąłbym 6, ale też wcale nie takie mocne. Dlatego chciałem się zapytać, czy teraz - patrząc na ten tytuł z perspektywy czasu - dałbyś tą samą ocenę, nic nie zaniżając?

Tak, tę samą. Gra jako shooter zrealizowana jest sprawnie, ma też przyzwoite multi, a lokacje są fajne. Zastanawiałem się nad 6/10, ale uznałem, że byłaby to zbyt niska ocena.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że pierwsze pytanie jest lekko mówiąc głupie, ale:

1. Grając na gitarze na siedząco, trzymasz korpus między nogami, czy opierasz na prawej nodze ( przypuszczając, że jesteś praworęczny)

2. Próbowałeś kiedykolwiek grać na gitarze klasycznej?

3. Jak oceniasz umiejętności gitarzystów Glenna Tiptona (Judas Priest), Joe Satrianiego i Dick'a Dale'a

Edytowano przez Legogolas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką grę lepiej kupić killzone 2, prince of persia czy sw the force unleashed ?

Nie lubię takich pytań. Jak mam porównywać gry z różnych gatunków? Mogę powiedzieć tyle, że w Killzone'a 2 i 3 powinien zagrać każdy, kto ma PS3.

1. Grając na gitarze na siedząco, trzymasz korpus między nogami, czy opierasz na prawej nodze ( przypuszczając, że jesteś praworęczny)

Zazwyczaj opieram korpus na lewym udzie.

2. Próbowałeś kiedykolwiek grać na gitarze klasycznej?

Nie.

3. Jak oceniasz umiejętności gitarzystów Glenna Tiptona (Judas Priest), Joe Satrianiego i Dick'a Dale'a

Dale'a nie znam w ogóle. Satrianiego trudno mi oceniać, bo jego pitolenie mnie nudzi (na koncercie we Wrocławiu byłem bardzo bliski uśnięcia na stojąco). Tipton jest oczywiście świetnym gitarzystą.

Jest jakieś miejsce w którym wraz z zespołem chciałbyś zagrać ? Np. w Katowickim Spodku itp.

Jest wiele takich miejsc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań dotyczących PS3 (mam zamiar kupić). Wiem, że to nie jest miejsce na takie pytania, ale odpowiedź chciałbym usłyszeć od <wazeliniarski akcent> mojego ulubionego redaktora, posiadającego PS3. :)

1. Ile czasu zajęło Ci przejście GoW'a 3? Skończyłeś już na very hardzie?

2. Jak wg Ciebie sprawuje się IplaTV w PS3?

3. Co myślisz o przeglądarce internetowej w PS3?

4. Jaką grę polecałbyś na początek?

5. Jaką masz wersję konsoli?

6. Co myślisz o upscalerze DVD?

7. Czy w PSN można znaleźć demo FIFY?

To wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ile czasu zajęło Ci przejście GoW'a 3? Skończyłeś już na very hardzie?

Skończyłem grę na poziomie Titan. Nie pamiętam, ile mi to zajęło.

2. Jak wg Ciebie sprawuje się IplaTV w PS3?

Nie wiem, nie uruchomiłem tego ani razu.

3. Co myślisz o przeglądarce internetowej w PS3?

Działa. Nie używam jej, bo mam w domu peceta, notebooka i jeszcze telefon na Androidzie, więc nie ma sensu używać PS3 do przeglądania netu.

4. Jaką grę polecałbyś na początek?

Zależy, jakie gry lubisz. Ale zanim weźmiesz się za God of War III, przejdź dwie wcześniejsze części (God of War Collection na PS3), bo fabuła jest ciągła. FIFA 11 to dobra inwestycja, bo przypuszczanie będziesz w nią grał bardzo dużo.

5. Jaką masz wersję konsoli?

Slim 250 GB.

6. Co myślisz o upscalerze DVD?

Nie wiem, czy kiedykolwiek oglądałem film DVD z konsoli, bo mam odtwarzacz.

7. Czy w PSN można znaleźć demo FIFY?

Wydaje mi się, że tak, ale pewności nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...