Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Witaj CormaC :)

1 Które płyty Misfitsów przypadły Ci najbardziej do gustu i który wokalista ?

2 Wybierasz się na koncert zespołów Megadeth i Slayer w kwietniu do łodzi ?

3 Podoba Ci się album Maidenów Piece of mind ( według mnie jest to jeden z najlepszych płyt still Life powala ) ?

4 Jaki jest twój stosunek do zespołów z gatunku : Hardcore . ( Madball , Sick of it all , Agnostic front )?

5 Czy przed kupnem płyty zespołu , ściągasz ja na dysk w celu przesłuchania czy raczej są to zakupy w ciemno ?

Pewnie 99% osób uzna to jako podlizywanie się czy cos , ale piszesz naprawde profesjonalne i rzetelne recenzje pozdro :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Które płyty Misfitsów przypadły Ci najbardziej do gustu i który wokalista ?

Zdecydowanie Graves, bo za wokalem Danziga nie przepadam. A z albumów "Famous Monsters".

2 Wybierasz się na koncert zespołów Megadeth i Slayer w kwietniu do łodzi ?

Oczywiście, z tym że na Megadeth, a nie a Slayera.

3 Podoba Ci się album Maidenów Piece of mind ( według mnie jest to jeden z najlepszych płyt still Life powala ) ?

Powiedzmy, że jest kilka albumów Maidenów, które podobają mi się o wiele bardziej.

4 Jaki jest twój stosunek do zespołów z gatunku : Hardcore . ( Madball , Sick of it all , Agnostic front )?

Nie trawię hardcore'u.

5 Czy przed kupnem płyty zespołu , ściągasz ja na dysk w celu przesłuchania czy raczej są to zakupy w ciemno ?

Odkąd jest MySpace, nie trzeba kupować w ciemno - zazwyczaj można przesłuchać jakąś część płyty na profilu kapeli.

Pewnie 99% osób uzna to jako podlizywanie się czy cos , ale piszesz naprawde profesjonalne i rzetelne recenzje pozdro :)

Dzięki za miłe słowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, że to już dręczenie, ale wstawiłem sugnaturkę z xfire,userbary, ale to cholerstwo nie działa.

Zalogowałem się na ps3trophies.com, zacisnąłem tam,gdzie trzeba to ściągnąć.Ok pobrałem i wciskam, a tam wchodzi na strone internetową, odrazu dając okienko z możliwością pobrania (jeszcze raz).

Otworzyłem plik w IZArc, chcę dodać do sygnatuki cd-a ten tekst, co jest w jednym z plików.Wklepuję, a tam zamiast obrazka dalej te 15 linijek tekstów.

Co mam zrobić?Pomocy.

Ty jako jedyny (jaki wiem) jesteś uPS3-wiony wiięc ciebie pytam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalogowałem się na ps3trophies.com, zacisnąłem tam,gdzie trzeba to ściągnąć.Ok pobrałem i wciskam

Co pobrałeś? Co wciskasz?

, a tam wchodzi na strone internetową, odrazu dając okienko z możliwością pobrania (jeszcze raz).

Pobrania czego?

Otworzyłem plik w IZArc, chcę dodać do sygnatuki cd-a ten tekst, co jest w jednym z plików.Wklepuję, a tam zamiast obrazka dalej te 15 linijek tekstów.

Nie mam pojęcia, co Ty ściągasz, otwierasz i wklepujesz. Po wygenerowaniu trophy carda powinieneś dostać kod [bBcode] do przeklejenia do sygnaturki na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj CormaC mam pytanie do ciebie...a mianowicie wiem że nie słuchasz power metalu lub słuchasz ale bardzo rzadko czy słyszałeś o zespole Sabaton? pewnie tak:) Moim zdaniem troche wyróznia się spośród innych zespołów grających tą odmiane metalu...

A ty co sądzisz o tej grupie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o zespole Green Day ?

Nie lubię. Nie obraź się (zakładam że pytasz o tę kapelę, bo ją lubisz), ale dla mnie to jest prymitywny rock dla amerykańskich nastolatków.

Co sądzisz o zespołach Slayer , Alice in Chains i Acid Drinkers ?

Żadnego z nich nie lubię. No, może poza pojedynczymi kawałki Slayera, np. "South of Heaven" i "Raining Blood".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC mam do ciebie pytania:

1.Czy mozesz mi napisac jak mozna wkleic w profilu jakas sygnaturke(typu fan cdaction,fan house itp. itd to co wszyscy forumowicze maja w profilu?

2.Czy grałes kiedys w ktoregos Thiefa(co sadzisz?)

I to samo pytanie:Grałes W Just Cause?(co oniej sadzisz?

Słowa uznania dla twoich recenzji(sa one rzetelne i maj fajny styl:).Bardzo mi sie podobaja>Nigdy tego nie pisałem a le teraz pisze:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy czasem słuchasz czegoś do uspokojenia się po "AAAaaAAAA-hHAAAAA (chodzi mi o heavy metal ;] )

Nie słucham.

A skoro przy tym jesteśmy, to czy metal Cię czasem nie męczy? Chodzi mi o to - czy jak wracasz zmęczony ciężkim dniem do domu, to czy cięższe albumy jak przykładowo Killing Is My Business, albo Ascendancy Cię nie denerwują, nie męczą? Ja tam bardzo lubię metal (głownie heavy, ale thrash, czy nawet melodic death też lubię), ale momentami nie mam siły słuchać co większej sieki - na szczęście słucham też mnóstwo odmian rocka ;)

Edytowano przez Diex
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Czy mozesz mi napisac jak mozna wkleic w profilu jakas sygnaturke(typu fan cdaction,fan house itp. itd to co wszyscy forumowicze maja w profilu?

Należy wygenerować odpowiedni kod w serwisie oferującym userbary, a następnie wkleić ten kod do sygnaturki.

2.Czy grałes kiedys w ktoregos Thiefa(co sadzisz?)

Nie grałem, bo nie lubię skradanek.

I to samo pytanie:Grałes W Just Cause?(co oniej sadzisz?

O ile pamiętam, niedawno odpowiadałem na to pytanie w tym wątku.

Słowa uznania dla twoich recenzji(sa one rzetelne i maj fajny styl:).Bardzo mi sie podobaja>Nigdy tego nie pisałem a le teraz pisze:D

Dziękuję, to bardzo miłe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem, że grają dla prymitywnych ludzi, tylko że grają prymitywną muzykę. Ot, taki "roczek" z MTV - ładny, wystylizowany na niegrzecznego, rozczochrany chłopiec drze się do kilku akordów na krzyż. Nie moje klimaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, a metal to wspaniała alternatywna dla prymitywnego roczka:):):):):):):):):):):) I te inteligentne teksty o profanacji grobu i modlitwie do kozła...Nie uważasz, że to właśnie jest prymitywne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, a metal to wspaniała alternatywna dla prymitywnego roczka:):):):):):):):):):):) I te inteligentne teksty o profanacji grobu i modlitwie do kozła...Nie uważasz, że to właśnie jest prymitywne?

Przypuszczam, że celowo spłycasz temat, sprowadzając metal do "tekstów o profanacji grobów i modlitwie do kozła", żeby mnie sprowokować. Albo jesteś po prostu głupi, bo to też się często zdarza. Z tego co kojarzę, głupi chyba jednak nie jesteś - bardziej namolny i męczący. Tak czy inaczej - nie pogadamy. Idź prowokować kogoś innego.

I nie napisałem, że rock ogólnie jest prymitywny. Pisałem o konkretnym przypadku Green Daya. Polecam jakieś zajęcia z czytania ze zrozumieniem, jeżeli faktycznie tego nie pokumałeś.

Pytałem sie bo nigdy o takim czyms nie myslałem i nie szukałem:)

Google z pewnością "wypluje" Ci masę stron oferujących różne bajery do sygnaturek na forum.

Ja lubię muzykę rockową i ciągle szukam "swojego" zespołu, to może mógłbyś mi podać kilka według ciebie najlepszych kapeli ? Lepszych np. od Green Day'a :)

Ja w rocku nie siedzę, poza tym rock to "szufladka" bardzo, bardzo obszerna. Obawiam się, że musisz sam szukać "swojego rocka".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cormac podbiłeś rekord w szybkości odpowiedzi na mój post:) Brawo. Oczywiście dzięki Ci za te multum komplementów, którymi raczyłeś mnie obdarzyć. Bo niczego innego nie pragnę niż czekać w napięciu aż odpowiesz na moją "prowokację":) Metalu nie muszę spłycać bo dla mnie jest wystarczająco płytki (ale to przecież moja subiektywna ignorancja) - chociaż ty dobrze wiesz o czym śpiewa np. taki Nergal. A tak w ogóle to każdy wie, że największe ambicje miał rok symfoniczny czy jak mu tam było, z lat 70.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...