Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

1.Kiedy zacząłeś swoją przygodę z gitarą? Od jakiej zacząłeś? Co Cię do niej natchnęło?

Zacząłem grać w wieku 16 lat, z tego co pamiętam. Zacząłem od starego akustyka, który do niczego się nie nadawał. A natchnęło mnie Iron Maiden.

2 Słuchasz SoaD'u?

Nie. Zupełnie nic mnie w ich muzyce nie pociąga.

Jeśli tak to co sądzisz o zespole jego gitarzysty Scars On Broadway?

Nie i nie odczuwam żadnej potrzeby poznania go.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy słuchasz jakiegoś radia jadąc samochodem, czy tylko płyty z muzyką?

Nie mam nawet zaprogramowanych żadnych stacji radiowych.

Jeszcze jedno pytanko dot. Fify. Na konsolach dużo jest tzw. ''ragequitów''?

Sporo. Ale ustawiam wyszukiwanie przeciwników tak, żeby ich DNF było nie większe niż 10%.

Pewnie na każdą z 323 tego wątku przypada jeden taki post, ale trudno... Wrócisz do pisania blogu?

Nie planuję.

1. Jaką masz wadę wzroku? (minus ile dioptrii?)

Minus sporo.

2. Byłeś kiedyś na koncercie Amon Amarth?

Niestety nie. Planuję nadrobić przy najbliższej okazji.

3. Dlaczego od redakcji odszedł Czarny Iwan?

Iwan był pracownikiem Clicka. Stracił etat, kiedy to pismo zostało zamknięte.

4. Czy początki grania na gitarze były dla Ciebie niekiedy frustrujące?

Nie pamiętam żadnych większych frustracji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo czyli ile? Więcej niż -5?

Podobno koncert Amon Amarth to coś wspaniałego.. podobno grają jak na płytach (solidnie) i "wielkość" wokalisty stojącego nad ludźmi robi wrażenie... sam bym chciał pojechać.

To jeszcze jedno pytanie: czy jak gra Cię wciągnie mocno, to zarywasz dla niej noce?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo czyli ile? Więcej niż -5?

Wiesz co, nie pamiętam już dokładnie. -5 z groszami, z tego co kojarzę.

Podobno koncert Amon Amarth to coś wspaniałego..

Też to słyszałem. Mam nadzieje, że wpadną do nas w ramach promocji nowej płyty.

To jeszcze jedno pytanie: czy jak gra Cię wciągnie mocno, to zarywasz dla niej noce?

Nie. Źle znoszę brak snu, więc wolę się wyspać. Gra nie ucieknie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo Wam czym się teraz zajmuje?

Teraz nie mam pojęcia. Po zamknięciu Clicka pojechał nad morze, gdzie był instruktorem jakiegoś sportu ekstremalnego (kitesurfingu chyba, ale nie mam pewności).

Wolisz 36-stopniowe upały czy -30-stopniowe mrozy?

Zdecydowanie upały. Nienawidzę zimna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedno pytanie: czy jak gra Cię wciągnie mocno, to zarywasz dla niej noce?

Nie. Źle znoszę brak snu, więc wolę się wyspać. Gra nie ucieknie.

Pogadasz o tym z enkim żeby zaczął chodzić spać normalnie zamiast grac do 3 nad ranem?

Czego najbardziej nie lubisz w swojej pracy?

Czego najbardziej nie lubisz w swoim życiu?

Co byś zmienił w Polsce żeby było lepiej (dla ciebie, dla innych cz jak tam chcesz)? Tylko nie pisz że wszystko, ale jeden dobry przykład.

Co najbardziej cie w grach denerwuje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadasz o tym z enkim żeby zaczął chodzić spać normalnie zamiast grac do 3 nad ranem?

A niby dlaczego? Jeśli dobrze mu się gra w nocy, to dlaczego ma tego nie robić?

Czego najbardziej nie lubisz w swojej pracy?

Wstawania o 6:30.

Czego najbardziej nie lubisz w swoim życiu?

Bo ja wiem... W zasadzie nie mam na co narzekać. Jasne, mógłbym być obrzydliwie bogaty iw CDA pracować tylko dla przyjemności i satysfakcji, ale to jest zbyt oczywiste, bo każdy chciałby być obrzydliwie bogaty i nigdy nie martwić się o kasę. :)

Co byś zmienił w Polsce żeby było lepiej (dla ciebie, dla innych cz jak tam chcesz)?

Na przykład oddzieliłbym Kościół od państwa, ukrócił jego wtrącanie się do polityki, uporządkował jego finanse, opodatkował, przekształcił tak, żeby całkowicie utrzymywał się sam (m.in. z podatku kościelnego od praktykujących). To tak na pierwszy strzał.

Co najbardziej cie w grach denerwuje?

Nie ma jakiejś jednej cechy, którą mógłbym rozciągnąć na gry ogólnie.

Jaki jest twój ulubiony gitarzysta? Na kogo grze się inspirowałeś?

Kolejność przypadkowa: Zakk Wylde, Kai Hansen, Dave Mustaine, Marty Friedman (z czasów Megadeth), Jon Schaffer (w moich riffach słychać spory jego wpływ), Adrian Smith.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przykład oddzieliłbym Kościół od państwa, ukrócił jego wtrącanie się do polityki, uporządkował jego finanse, opodatkował, przekształcił tak, żeby całkowicie utrzymywał się sam (m.in. z podatku kościelnego od praktykujących). To tak na pierwszy strzał.

O to z tym mnie zaskoczyłeś całkowicie :D Widzę że jest z ciebie swój chłop :P Bo akurat w tej materii mam takie same poglądy a jak widać metalowcy myślą tak samo :D hehe... Zapunktowałeś u mnie... 666 expa premii.

Po za tym jak możesz nie lubić wstawać o 6.30? Przecież to najlepsza pora żeby dzień w pełni wykorzystać. Ja tez lubię się wyspać ale nie lubię tracić czasu na spanie... ot taki paradoks :D

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to z tym mnie zaskoczyłeś całkowicie :D Widzę że jest z ciebie swój chłop :P Bo akurat w tej materii mam takie same poglądy a jak widać metalowcy myślą tak samo :D

A co to ma wspólnego z tym, że słucham/gram metal?

Przy okazji - zdajesz sobie sprawę z tego, że pisząc "metalowcy myślą tak samo", robisz z nich/nas stado jednorodnych, tępych owiec?

Po za tym jak możesz nie lubić wstawać o 6.30?

Normalnie. Nie lubię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę że myślą na każdy temat tak samo. Tak jak napisałem chodziło mi tylko o ten konkretny przykład na który odpowiedziałeś (może faktycznie źle to ująłem).

A co ma wspólnego metal? Może tylko to że nie pozwalasz sobie robić sieczki z mózgu. To jest tylko moje zdanie ale uważam (po pewnych obserwacjach) że słuchanie/granie itd metalu nie pozwala na to żeby ktoś i coś zrobiło nam wodę z mózgu. Nie musisz się ze mną zgadzać, po prostu ci odpowiedziałem.

A co myślisz o samodzielnej nauce gry na gitarze? Z tego co widziałem to teraz jest nawet gitara na usb wspomagająca samodzielną naukę.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślisz o samodzielnej nauce gry na gitarze?

Ja uczyłem się samodzielnie.

Z tego co widziałem to teraz jest nawet gitara na usb wspomagająca samodzielną naukę.

Discover Guitar USB? Omijaj to szerokim łukiem. Z najbliższego numeru CDA dowiesz się dlaczego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz coś polecić na temat nauki gry na gitarze? Jakieś książki czy coś?

Na początek spokojnie powinny wystarczyć kursy z netu. Czy to w formie tekstowej (tabulatura + objaśnienie) czy to w formie darmowych szkółek i lekcji wideo (np. na YouTube). Oczywiście przyda się podłapać też trochę teorii muzycznej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grales w Killzone'a 3? Podobal Ci sie? Co sadzisz o wykorzystaniu w nim (i ogolnie w FPS'ach) Move'a? Zastanawiam sie nad kupieniem go, ale coraz bardziej dochodze do wniosku, ze to jedynie patyk, ktorym moge sobie pograc w ping-ponga z konsola, a to raczej mnie nie bawi hehe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...