Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Pierwsi recenzujecie Killzone 3?! Czemu ty/pan nie recenzujesz? Nie podoba ci/panu się ta gra?

Chciałem recenzować K3, ale złożyło się tak, że nie mogłem.

Miałeś styczność z twórczością Carlosa Zafón'a?

Nie. Znam go tylko ze słyszenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile bedzie Twoich recenzji w CDA 2/2011???

Dwie recenzje i jedna zapowiedź.

Oglądałeś ten film na silniku GTA IV, co to link umieściliście niedawno? Podobał ci się?

Nie oglądałem.

Jak to jest u was redakcji z ustalaniem kto jakiej gry będzie robił recenzję? (Sorry że tak ogólnie ;/)

1) nie dajemy np. symulatora komuś, kto nie grywa w symulatory, 2) z odpowiednich do recenzji osób wybierana jest zazwyczaj ta, która ma w danej chwili najmniej innej roboty, 3) gry z niektórych serii idą automatycznie do konkretnego recenzenta (np. Hut robi Simsy, a ja Gothiki).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś gra, której reedycję ze starszych kolsolek, albo kontynuację serii która dawno nie wyszła przyjął byś z otwartymi ramionami bo kochasz tą serie. (nie spaprany Gothic??)

Może takie troche pytanie nie na forum zeby nikogo nie obrazic i sprzedarz nie spadla, ale jak odpowiesz to tak szczerze

Co sądzisz o ludziach którzy wypisywali pod zapowiedzia magazynu i pluli sie o okladke oraz o funboyach, ktorzy sa zapatrzeni w jedna konsole i np. sadza ze konsole to nasienie szatana;)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś gra, której reedycję ze starszych kolsolek, albo kontynuację serii która dawno nie wyszła przyjął byś z otwartymi ramionami bo kochasz tą serie. (nie spaprany Gothic??)

Nic mi nie przychodzi do głowy, szczerze mówiąc.

Co sądzisz o ludziach którzy wypisywali pod zapowiedzia magazynu i pluli sie o okladke oraz o funboyach, ktorzy sa zapatrzeni w jedna konsole i np. sadza ze konsole to nasienie szatana;)?

Z jednej strony rozumiem złość rdzennych pecetowców na to, że świat się zmienia, zostawiając ich w tyle, ale z drugiej dziwi mnie aż taki odpór, dla zmian, które trzeba zaakceptować, bo wpłynąć na nie nie mogą.

Wstawisz dzisiaj art okładki z płyty???

Nie, ponieważ siedzę właśnie w studiu nagraniowym 300 km od Wrocławia. Nasz bębniarz nagrywa swoje partie na naszą debiutancką płytę.

Które książki Sapkowskiego czytałeś?

Wszystkie oprócz podręcznika do RPG "Oko Yrrhedesa" i wywiadu-rzeki spisanego przez Beresia. Czytałem też artykuły, które Sapek napisał kiedyś do czasopisma "Magia i miecz".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzysz zespół Skillet?Masz jakieś ich płyty?

Nie słyszałem o nich wcześniej. Sprawdziłem ich teledyski na YouTube i - wybacz dosadność - nie interesuje mnie taki bezpłciowy rock rodem z MTV.

Zaskoczyło mnie, że na pierwszym miejscu twojej listy "Najlepsze gry" jest RDR (oczywiście w pełni się z tobą zgadzam). Byłem pewien, że na pierwszym miejscu umieścisz GoWIII. Czemu taka, a nie inna (choć w pełni słuszna) jest twoja decyzja?

Po prostu uważam, że RDR bardziej zasłużył na pierwsze miejsce. GoW III jest fantastyczną grą, ale nie wnosi do serii prawie nic nowego oprócz oprawy. RDR to natomiast nowa marka, świeża gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...