Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Pytanie ważne na 100%. Czy grasz w MultiPlayer w Call Of Duty Modern Warfare(CoD4)? Ostatnio u znajomego grałem i spotkałem kogoś o nicku Cormac( :laugh:) . Przy okazji, cieszy mnie że ty i Hut macie PS3. Jest na nią mało recenzji i ludzie mają jej (chyba) dość. To pewnie dlatego, że dla nich jest minusem to że nie da się jej przerobić :(

Edytowano przez szarikon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałeś może w Metal Gear Solid ?? Jest to wg mnie najlepsza seria gier jaka dotychczas wyszła. Jeśli grałeś to jaką postać uważasz za najciekawszą / najbardziej charakterystyczną ( Prócz solid snake'a) jak nie grałeś to oczywiście nie było pytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak przerzuciłeś się z PC na konsolę, to na początku miałeś trudności do przyzwyczajenia się do pada? szczególnie w FPS.

Tylko w FPS-ach, bo we wszelakie zręcznościówki już na PC grałem na padzie.

2. Dla jakich tytułów szczególnie kupiłeś PS3?

Dla trylogii God of War na przykład, również dla Red Dead Redemption, konsolowej FIFY.

3. Słuchasz czasami Helloween?

Już nie. Kiedyś słuchałem ich bardzo często, zwłaszcza z okresu z Kaiem Hansenem w składzie oraz albumu "The Dark Ride".

Twoje gitarowe początki początki: dostałeś do łapek gitarkę, jak zaczynałeś grać?

A jak miałem zacząć grać, nie mając gitary w rękach? :)

Uczyłeś się jakichs akordów, grałeś z tabów, jak wogóle rozpocząłeś się uczyć?

Grałem z tabów ulubione kawałki, czytałem i oglądałem różne szkółki, wziąłem dosłownie kilka lekcji od kumpla ze szkoły muzycznej.

Doszła do was gra Harry Potter i Insygni Śmerci-Cz.1??

Tak.

Kiedy gracie najblizszy koncert???

Ponieważ w grudniu zaczynamy nagrywać album, skupiamy się teraz na dopracowaniu materiału i nie mamy zaplanowanych żadnych koncertów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewna brytyjska fabryka zabawek usunęła ze swojego farmerskiego zestawu świnie, bo obrażają uczucia religijne żydów i muzułmanów. Co o tym sądzisz? Masz obawy, że niedługo będziemy przymusowo poddawać się obrzezaniu? Że będziemy świętować zakończenie Ramadanu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewna brytyjska fabryka zabawek usunęła ze swojego farmerskiego zestawu świnie, bo obrażają uczucia religijne żydów i muzułmanów. Co o tym sądzisz?

Że to żenujące.

Masz obawy, że niedługo będziemy przymusowo poddawać się obrzezaniu? Że będziemy świętować zakończenie Ramadanu?

Nie, nie mam takich obaw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...