Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Współczuję jak pod samą sceną :D

Dlaczego współczujesz? Ja stałem około 10 metrów od sceny i jestem zauroczony. Nawet ludzie za dużego bydła nie zrobili ;) Może nagłośnienie nie było idealne, ale energia bijąca z Maidenów.... Spokojnie mogliby obdzielić nią kilka młodszych zespołów :D

CormaC, co sądzisz o występie Made of Hate? Mieli chłopaki pecha, ale bassman pięknie zajął czymś publikę, kiedy walczyli ze wzmacniaczem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem dałeś tylko +8 GH3? To bardzo dobra gra i dla mnie tylko 2 minusy - Spore wymagania blaszaka i cena :> Ale powinna być +9 dla mnie. Co spowodowało że dałeś tylko +8 ??

Przeczytaj recenzje, to sie pewnie dowiesz.

Dlaczego nie lubisz muzyki z gatunku progressive rock/metal?

Bo mnie nudzi.

Oraz czy kojarzysz takich wykonawców jak Devin Townsend, Blind Idiot God oraz Captain Beefheart?

Pierwszego z nazwiska, reszty w ogole.

Ile ludzi z redakcji denerwuje jak ktoś pisze dlaczego nie popierasz piractwa?

Pytanie jest niezrozumiale.

Czy kiedykolwiek słuchałeś jakiegoś innego gatunku muzyki?

Wlasciwie nie.

Czy wierzysz, że w końcu forumowicze przestaną cię pytać o to jakie zespoły lubisz, a które nie wzbudzają w tobie sympatii w tym oto wątku? :P

Raczej w to watpie.

Grywasz jeszcze w Guitar Hero 3?

Nie.

Na jakim poziomie trudności zaliczyłeś piosenkę DragonForce'a Through the Fire and Flames? Ja na medium ledwo dociułałem do końca ;]

Na zadnym, bo wedlug mnie to jest denny utwor.

Gdzie stałeś na koncercie Maidenów? Współczuję jak pod samą sceną :D I jakie wrażenia? Podobało Ci sie?

Stalem na plycie. Maideni mi sie oczywiscie bardzo podobali. Made of Hate mi szkoda, bo to koszmarny pech spalic sobie wzmacniacz na koncercie z Maidenami. Publicznosc natomiast wedlug mnie byla slaba.

dołączam się do przedmówcy - jak było?? btw - na pewno nie stał przed sceną,bo miał vipowskie bilety - siedział sobie gdzieś z tyłu pewnie ;p leń!!!!!!!!!! trza było dołączyć do szalejącego tłumu ;P

Misku, nie wiesz co mowisz. :)

CormaC, co sądzisz o występie Made of Hate?

Widac bylo, ze byli na maksa zestresowani (zupelnie sie nie dziwie). Im dalej, tym bylo lepiej (nie liczac problemow technicznych), ale na poczatku gitarzysta prowadzacy nastrzelal - przynajmniej na moje ucho, a ich album znam bardzo dobrze - troche baboli w melodyjkach i solowkach. Tym niemniej podobalo mi sie - zycze im jak najlepiej.

Taa...zapomniałem piosenki :D A co sądzisz o córce Harrisa? Jak dla mnie tak trochę kiepawo :/

Wyszedlem moze na pol jej utworu. Nic specjalnego, wiec wrocilem do znajomych.

P.S. CormaC chyba jescze z konceru nie wrócił :D

No jestem jeszcze w Wawie.

raczej nie wytrzeźwiał po imprezie pokoncertowej dla vipów;D

Daruj sobie. Nie zwyklem sie upijac tak, zeby miec problemy z dojsciem do siebie. Zwlaszcza kiedy imprezuje gdzies jako przedstawiciel CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze ostatnie pytanie w sprawie koncertu :)

Na płycie, czyli pod sceną? Byłeś jednym ze szczęśliwców, którzy upolowali opaskę (m.in. ja :D), czy bilet VIP-owski daje takie możliwości?

Co do ludzi muszę się niestety zgodzić :( Jestem ciekaw, kiedy jako publiczność nauczymy się klaskać rytmicznie :P A wydawałoby się, że na koncercie Maidenów powinno być dużo domorosłych muzyków, którzy z tym problemów mieć nie powinni. I te "Happy Birthday"....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

którzy upolowali opaskę (m.in. ja biggrin.gif)

Chwalisz się czy żalisz?

Publicznosc natomiast wedlug mnie byla slaba.

Zła nie była tylko troszkę mało ruchliwa. Ale ogólnie koncert wypadł bardzo dobrze, a IM pokazało klasę.

I takie pytanko koncertowe jeszcze. Co sądzisz o organizacji koncertu i zakazu wnoszenia napojów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zła nie była tylko troszkę mało ruchliwa.

What the...? Mało ruchliwa? Człowieku, po koncercie mam wrażenie jakby mnie wkręcili w maszynke do mięsa - przeca ludzie ledwo z życiem uchodzili. :P

A skoro już tu się dopisałem, to chyba by wypadało o coś się zapytać. Problem w tym, że nie mam żadnych pytań do CormaCa. No ale jak mus to mus:

Czy zostałeś rozpoznany przez któregoś z czytelników cda na koncercie?

Edytowano przez 47
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki zespół według ciebie wniósł najwięcej do muzyki ?

Graliście kiedyś za granicą ? W jakich krajach ? Ile najwięcej osób było na waszym koncercie. Myśleliście kiedyś o starcie w jakimś idolu itp. ?

Edytowano przez Radekwlochaty
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac bylo, ze byli na maksa zestresowani (zupelnie sie nie dziwie). Im dalej, tym bylo lepiej (nie liczac problemow technicznych), ale na poczatku gitarzysta prowadzacy nastrzelal - przynajmniej na moje ucho, a ich album znam bardzo dobrze - troche baboli w melodyjkach i solowkach. Tym niemniej podobalo mi sie - zycze im jak najlepiej.

No tez sie zorientowalem, ze kilka byczkow strzelil prowadzacy (a tak wogole to od kiedy on lysy jest?), ale tez mi sie podobalo bardzo.

Stalem na plycie. Maideni mi sie oczywiscie bardzo podobali. Made of Hate mi szkoda, bo to koszmarny pech spalic sobie wzmacniacz na koncercie z Maidenami. Publicznosc natomiast wedlug mnie byla slaba.

Nie powiedzialbym, ze byla slaba, malo ruchliwa moze troszke, no i nierowna (Happy Birthday :P), ale po pierwszych kawalkach zostalem wkrecony w mlyn i bylem caly mokry. Pozniej bylo juz spokojniej (musialem sie cofnac, bo mi kumple w tyl uciekli ;)).

A tak mniej wiecej to mozna wiedziec, gdzie stales na plycie? Bo rozgladalem sie, ze moze Cie gdzies wypatrze, ale nigdzie nikogo przypominajacego Ciebie nie widzialem (nie dziwne wcale w takim tlumie) :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na płycie, czyli pod sceną?

Nie. Nie pcham sie pod scene.

I takie pytanko koncertowe jeszcze. Co sądzisz o organizacji koncertu i zakazu wnoszenia napojów?

Od Ciebie sie dowiaduje, ze byl taki zakaz. Ale generalnie moge zrozumiec decyzje organizatorow. Nie ma to jak nawalony malolat rozlewajacy na wszystkich dookola piwo... A co do organizacji, to ciezko mi sie wypowiadac, bo widzialem wszystko od nieco innej strony - mialem wejsciowki VIP.

A skoro już tu się dopisałem, to chyba by wypadało o coś się zapytać. Problem w tym, że nie mam żadnych pytań do CormaCa. No ale jak mus to mus:

Nie ma obowiazku zadawania pytan...

Czy zostałeś rozpoznany przez któregoś z czytelników cda na koncercie?

Nie.

Jaki zespół według ciebie wniósł najwięcej do muzyki ?

Nie wiem. Jeden wniosl to, inny tamto. Jak zmierzyc zaslugi?

Graliście kiedyś za granicą ?

Jeszcze nie.

Ile najwięcej osób było na waszym koncercie.

Nie liczymy. :) Ale z pewnoscia najwiecej ludzi bylo na koncercie, na ktorym supportowalismy zespol Týr - przypuszczam, ze cos kolo 150 osob.

Myśleliście kiedyś o starcie w jakimś idolu itp. ?

Nie. Po co?

A tak mniej wiecej to mozna wiedziec, gdzie stales na plycie? Bo rozgladalem sie, ze moze Cie gdzies wypatrze, ale nigdzie nikogo przypominajacego Ciebie nie widzialem (nie dziwne wcale w takim tlumie) :P

No zdziwilbym sie bardzo, gdybys mnie znalazl wsrod ok. 30 tys. osob. :) Stalem na prawo od sceny, z kilkadziesiat metrow od niej - ciezko ocenic odleglosc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który album/utwór Bodomów najbardziej Ci się podoba? Do moich fejwritów należą "Are you dead yet" "Bodom after midnight" "Bed of razors" "Everytime I die" "Follow the reaper". Co sądzisz o tych utworach?

A co za roznica, co ja o nich sądze? Przestaniesz je lubic, jak napisze, ze sa do bani? :) Jesli chodzi o ulubiona plyte Bodomow, to trudno mi sie zdecydowac - Follow the Reaper albo Hate Crew Deathroll.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC, jako że ty zwykle "Kąciku Prawie Kulturalnym" recenzujesz "muzykę" czy w następnym/następnych numerach będą Recki o nowym albumie Metalliki (12 września premiera) albo Motorheadu (1 września) ??

Motorhead na bank nie - nie slucham tego. Metallica mocno watpliwa. Pisze o tym, co mi sie podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka CormaC :) Mam pytanie gdzie moge znaleśc piosenki twoejego zespołu ?? zchcecia bym pzresłuchał sobie :D a i przepraszam jelsi wczesniej ktos zadał to pytanie...

Wystarczy kliknac na banner pod moim postem, a potem na logosie - trafisz na nasz profil na MySpace, gdzie udostepniona jest cala plytka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...