Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Orientuję się, co się dzieje, ale nie pasjonuję się polityką. Albo inaczej - pasjonuję się wtedy, kiedy polityk/partia wyskakuje z jakąś głupotą. Np. PO ze świeżym projektem nowego podatku: 1% wynagrodzenia na finansowanie pomocy dla osób wymagających stałej opieki. Wtedy krew mnie zalewa. Jakbym mało płacił składek i podatku. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nazwałbym death metalu ani nowym, ani eksperymentalnym.

Gdy thrash dojrzewał i krzepł, death metal był nowy i eksperymentalny. Poza tym z tego gatunku wyewoluowało mnóstwo nowych form, death metal otworzył metalowe środowisko na elementy, które do początku lat 90-tych były dla metalu obce lub stanowiły jedynie egzotyczne dodatki (fusion jazz, syntezatory). Dodatkowo poszerzyły arsenał metalowego łojenia o blasty czy growling. To był krok naprzód (w bok? jakkolwiek to rozumieć) w stosunku do thrashu i w tym sensie umieściłem ten gatunek w moim pytaniu. A że Vader od 20 lat gra to samo - to inna bajka. ;)

Dzięki za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiesz już,ile Twoich tekstów znajdzie się w numerze październikowym?

Jeszcze nie wiem.

Masz jeszcze numery tego pisma? Ile ich łącznie się ukazało?

Mam wszystkie, w których ukazały się moje teksty, a zacząłem pisać dla I/O od bodajże 3 numeru. Współtworzyłem to pismo przez prawie 3 lata. Nie wiem, ile dokładnie się tego ukazało - musiałbym zejść do piwnicy i policzyć, ale musiało to być 35-40 numerów.

co w takim razie o nim sądzisz?

O czym lub o kim? Kiedy nawiązujesz do wcześniejszego posta, cytuj go.

Jaką masz opinię o grach:Shank i Limbo?

W Limbo nie grałem, a moja recenzja Shanka jest w aktualnym numerze CDA. W skrócie - bardzo dobra gra. Tryb single przeszedłem dwa razy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak po wczorajszym meczu POLSKI??

Można tylko walić głową w blat, bo Polacy nie potrafią wygrać nawet wtedy, kiedy są dużo lepsi od rywali. Mecz był generalnie zaskakująco dobry, ale naprawdę słabe jest to, że Australijczycy mieli 2 sytuacje i strzelili 2 bramki, a my sytuacji mieliśmy mnóstwo, a wykorzystaliśmy jedną.

Czy Twoja dziewczyna/narzeczona też jest graczem? ;)

Przeszła World of Goo, teraz gra w Ballance, ale nie jest zapaloną graczką. Będę musiał kupić jej LittleBigPlanet.

A może także gra na jakimś instrumencie?

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciągnąłeś tak szczerze jakis film lub gre z internetu ?:)

Pewnie, że tak. Np. Portala ze Steama, kiedy był za darmo w promocji. A także recenzencki "egzemplarz" Mafii II, również ze Steama. I jeszcze Shanka z Playstation Store'a.

grałeś w The Sims 3 ?

Nie. Mam i ważniejsze, i ciekawsze rzeczy do roboty niż zabawa lalkami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...