Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Lubisz Techno? A jeżeli tak jakiego Dj.

Pozwol, ze zignoruje to pytanie.

Lubisz Judasa Priesta i jego klimaty >?

Z Judasow slucham wlasciwie tylko plyty "Painkiller", ale generalnie bardzo mi pasuja takie klimaty.

Co sadzisz o Woodstocku (polskim)? Jestes przeciwny czy raczej ja popierasz? :)

Owsiaka popieram. Impreza mi generalnie wisi.

I jeszcze jedno pytanie-ogladasz/sluchasz go moze na zywo?

Nie.

CormaC czy jako fan Iron Maiden wybierasz się na koncert w Warszawie?

Oczywiscie, ze tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jaki jest twój ulubiony film? Jeśli nie możesz się zdecydować, podaj jeden z ulubionych.

2. Lubisz Black Sabbath? Co myślisz o solowej karierze Ozzy'ego Osbourna?

3. Czy gdybyś mógł się spokojnie utrzymać z grania w zespole, przestałbyś pracować w CDA?

4. Jakie są twoje ulubione hard rockowe zespoły?

5. Lubisz Cortazara i podobnych pisarzy? Jeśli tak, to którego autora poza Cortazarem polecasz?

6. Grasz/grałeś kiedyś na harmonijce ustnej? Możesz polecić jakiegoś producenta?

7. Masz jakiegoś idola lub kogoś, kogo niezwykle cenisz i szanujesz?

8. Lubisz King Crimson? Jeśli tak, to która płyta jest twoją ulubioną?

9. Słuchałeś audycji radiowych Tomasza Beksińskiego(ewentualnie czytywałeś jego felietony)? Jeśli tak, to co o nim sądzisz?

Przepraszam, że tak dużo pytań naraz, ale myślę, iż dzięki temu zaspokoisz moją ciekawość raz na zawsze. :)

Edytowano przez Arglebargle
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jaki jest twój ulubiony film? Jeśli nie możesz się zdecydować, podaj jeden z ulubionych.

Tak na szybko to stare "Gwiezdne wojny", "Dzień świra".

2. Lubisz Black Sabbath?

Nie bardzo.

Co myślisz o solowej karierze Ozzy'ego Osbourna?

Wnerwia mnie wokal Ozzy'ego, poza tym dla mnie ten czlowiek jest od dluzszego czasu zenujacym starym grzybem, ktory nie powinien pokazywac sie juz ludziom. Wrak. Do tego ma jeszcze zone idiotke i prostaczke z niewyparzona geba. Dziekuje za Osbourne'ow.

3. Czy gdybyś mógł się spokojnie utrzymać z grania w zespole, przestałbyś pracować w CDA?

Gdybym utrzymywal sie z grania muzyki, oznaczaloby to zapewne mase koncertow, wiec nie bylbym w stanie utrzymac normalnej pracy na etat.

4. Jakie są twoje ulubione hard rockowe zespoły?

Malo tego slucham. Jesli juz, to Whitesnake. Jesli chodzi o pochodne hard rocka - Hardcore Superstar (glamowcy ze Szwecji: http://www.myspace.com/hcssgbg )

5. Lubisz Cortazara i podobnych pisarzy? Jeśli tak, to którego autora poza Cortazarem polecasz?

Nie czytalem Cortazara.

6. Grasz/grałeś kiedyś na harmonijce ustnej? Możesz polecić jakiegoś producenta?

Nie, nie gralem. Z tego co wiem Hohner robi dobre instrumenty.

7. Masz jakiegoś idola lub kogoś, kogo niezwykle cenisz i szanujesz?

Cenie i szanuje wiele osob, ale o nikim nie mysle "chcialbym byc taki jak on". :)

8. Lubisz King Crimson? Jeśli tak, to która płyta jest twoją ulubioną?

Unikam muzyki progresywnej jak ognia.

9. Słuchałeś audycji radiowych Tomasza Beksińskiego(ewentualnie czytywałeś jego felietony)?

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że już nie będę o nic pytał, jednak pojawiły się kolejne wątpliwości.

1. Widzę, że na zespołach nu metalowych nie zostawiasz suchej nitki. Teraz pojechałeś po Osbournie(słusznie zresztą, choć mam sentyment do Black Sabbath). Więc czego właściwie słuchasz, poza zespołami takimi jak Iron Maiden, Megadeath, Helloween? Naprawdę nie masz żadnego zespołu lub artysty grającego coś spoza metalu, którego często słuchasz? Zespoły takie jak Led Zeppelin, The Beatles, Rolling Stones, The Doors, Queen itp. nie zrobiły na tobie żadnego wrażenia?

2. Czy grę w zespole traktujesz raczej jako zabawę, czy coś poważniejszego? Macie aspiracje stać się znanym zespołem, czy po prostu robicie to, co lubicie(a jak przy okazji staniecie się rozpoznawalni, to nie zaszkodzi ;))?

3. Uprawiasz jakiś sport? Czy może bieganie po scenie z gitarą i pogowanie na koncertach jest dla ciebie wystarczającą gimnastyką? ;)

4. Mówiłeś, że nie trawisz "bogów gitary" typu Jimi Hendrix. A co powiesz o Van Halenie? O nim chyba nie można powiedzieć, że przynudza.

6. Jak wygląda twój udział w koncertach? Rzucasz się w sam środek publiczności, by pogować przez cały koncert, czy raczej próbujesz stanąć gdzieś z boku, przyjrzeć się kapeli i wsłuchać w muzykę?

Ok, teraz obiecuję, że na dłuższy czas masz mnie z głowy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś jak polska doda <specjalnie piszę z małej litery ;) >

Wiesz co, wole jednak Dode.

1. Widzę, że na zespołach nu metalowych nie zostawiasz suchej nitki. Teraz pojechałeś po Osbournie(słusznie zresztą, choć mam sentyment do Black Sabbath). Więc czego właściwie słuchasz, poza zespołami takimi jak Iron Maiden, Megadeath, Helloween? Naprawdę nie masz żadnego zespołu lub artysty grającego coś spoza metalu, którego często słuchasz? Zespoły takie jak Led Zeppelin, The Beatles, Rolling Stones, The Doors, Queen itp. nie zrobiły na tobie żadnego wrażenia?

Jasne, ze jest kilka rockowych kapel, ktore lubie. Chocby wspomniany przez Ciebie Queen, Whitesnake, o ktorym mowilem wczesniej. Generalnie lubie rockowa muzyke z lat 80. Lubie tez od czasu do czasu wlaczyc sobie Pink Floydow. Ale Beatlesi, Zeppelini, Doorsi i Stonesi odpadaja - dla mnie nuda.

czy po prostu robicie to, co lubicie(a jak przy okazji staniecie się rozpoznawalni, to nie zaszkodzi ;))?

Wlasnie tak.

3. Uprawiasz jakiś sport?

Nie.

4. Mówiłeś, że nie trawisz "bogów gitary" typu Jimi Hendrix. A co powiesz o Van Halenie? O nim chyba nie można powiedzieć, że przynudza.

Nie slucham Van Halena.

6. Jak wygląda twój udział w koncertach? Rzucasz się w sam środek publiczności, by pogować przez cały koncert, czy raczej próbujesz stanąć gdzieś z boku, przyjrzeć się kapeli i wsłuchać w muzykę?

Ide na koncert zobaczyc zespol i posluchac ich muzyki. Nie bawi mnie przepychanie sie z nawalonymi do nieprzytomnosci malolatami rozlewajacymi na innych piwo i przypalajacych ludzi w tlumie papierosami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na koncercie IM zjawisz się jako osoba "zwykła", czy może jako ktoś specjalny?? - cena takiego bileciku podobno coś około 600 zł wynosiła;/ sporo... btw - weź se sobą na ten koncert Smugglera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aha, jeszcze jedno - czy zanim zacząłeś pracować w CDA czytałeś te czasopismo?? jeśli tak i jeśli byłeś wielkim fanem, tyo jaka była twoja reakcja na to, kiedy w końcu dowiedziałeś się, kim jest Smuggler?? małe zdziwko, czy może spodziewałeś się tego?? ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na koncercie IM zjawisz się jako osoba "zwykła", czy może jako ktoś specjalny?? - cena takiego bileciku podobno coś około 600 zł wynosiła;/

Wszystko wskazuje na to, ze bede mial wlasnie wejsciowki VIP, a zwykle bilety oddam naszemu basiscie i jego dziewczynie.

aha, jeszcze jedno - czy zanim zacząłeś pracować w CDA czytałeś te czasopismo??

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to pytanie juz bylo, mianowicie co sadzisz o Acid Drinkers?

A takie pytanie z innej troche beczki. Jaki masz stosunek do grania "pod publike", czyli zmieniania stylu granej muzyki, tylko po to, zeby sie spodobala "ogolowi". Pytam bo w naszej (bardzo poczatkujacej) kapeli nastapily zmiany w skladzie przez roznice zdan z tym problemem zwiazane.

Aha i jeszcze, czy z koncertow, ktore gracie macie jakas kase, czy raczej nawet jezeli cos dostaniecie, to sa to marne grosze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to pytanie juz bylo, mianowicie co sadzisz o Acid Drinkers?

Nie slucham ich, nie podobaja mi sie.

A takie pytanie z innej troche beczki. Jaki masz stosunek do grania "pod publike", czyli zmieniania stylu granej muzyki, tylko po to, zeby sie spodobala "ogolowi".

Zalezy od sytuacji. Jak ktos jest zawodowym muzykiem i musi utrzymywac sie z grania, to musi grac to, na czym da sie zarobic. Zalezy jaki kto ma cel - czy gra dla frajdy, czy dla kasy. Ja gram dla frajdy, wiec nie wyobrazam sobie grania jakiegokolwiek innego gatunku muzycznego.

Pytam bo w naszej (bardzo poczatkujacej) kapeli nastapily zmiany w skladzie przez roznice zdan z tym problemem zwiazane.

Wedlug mnie jesli ludzie sie nie dogaduja odnosnie tego, co maja grac, to zespol nie ma prawa bytu.

Aha i jeszcze, czy z koncertow, ktore gracie macie jakas kase, czy raczej nawet jezeli cos dostaniecie, to sa to marne grosze?

Jesli juz, to marne grosze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...