Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Nie wiem jak to wygląda w modelu ST, ale w przypadku mojego wiosła jakość wykonania jest wysoka, a floyd nie sprawia żadnych problemów. Tyle że wtedy seria NJ była bodajże najwyższą w ofercie BC Richa (z pominięciem custom shopu, rzecz jasna).

Generalnie Mockingbird ST robi bardzo dobre wrażenie - ma porządne przystawki i oryginalnego floyda. Myślę, że możesz śmiało kupować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Przyznam szczerze, że nie śledzę Arcanii, bo mam wrażenie, że Gothic zrobiony przez inne studio po prostu nie będzie już Gothikiem. Ludzie z Piranha Bytes nie byli świetnymi fachowcami w dziedzinie programowania czy grafiki, ale potrafili stworzyć niezwykły klimat i obawiam się, że tego właśnie elementu może zabraknąć w Arcanii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo tego co napisał qstka o Trivium w Polsce , CormaC masz racje ,że to nie zależy od zespołu tylko od organizatora , nie zakładałem ,że wiesz czy takie zespołu przyjadą chodziło mi o przypuszczenia domysły w konńcu znasz się :)

Napisałeś ,że byłeś na Miadenach 4 razy nieżle pamiętasz kiedy byłeś pierwszy raz i gdzie to było ?

I jeszcze 2 pytania

1Czy jest jakiś zespół którego masz całą dyskografia bądż większość płyt ?

2 Czy posiadasz koszulki jakiś zespołów a jeśli tak to jakich i ile ?

Edytowano przez Stansfield
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś ,że byłeś na Miadenach 4 razy nieżle pamiętasz kiedy byłeś pierwszy raz i gdzie to było ?

W 2000 roku w Katowicach. Trasa Brave New Tour. Potem Wrocław, Chorzów, Warszawa.

1Czy jest jakiś zespół którego masz całą dyskografia bądż większość płyt ?

Nie mam ciśnienia na kolekcjonowanie całych dyskografii, bo kupuję te płyty, które mi sie podobają. Mam wszystkie albumy Trivium (+ singiel), 12 płyt Maidenów (+ 5 singli na CD + maksisingiel "Maiden Japan" na winylu + bootleg), 6 albumów W.A.S.P., 3 z 5 albumów Avenged Sevenfold. W sumie coś koło 130 płyt.

2 Czy posiadasz koszulki jakiś zespołów a jeśli tak to jakich i ile ?

Jak już tu wspominałem, staram się kupować pamiątkową koszulkę zespołów, które mnie interesują na każdym większym koncercie. Mam więc t-shirty i longsleevy Iron Maiden, Trivium, W.A.S.P., Testamentu, Iced Earth, Megadeth (akurat nie z koncertu), Saxona i pewnie jeszcze jakieś, o których zapomniałem. Musiałbym zajrzeć do szafy, ale naprawdę mi się nie chce, bo przed chwilą wróciłem z pracy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili nie planuję nic takiego. Mam za dużo innych zajęć, żeby poświęcać czas na pisanie głupot w necie. :)

Czyli wygląda na to (mogę się mylić), że musiałoby Ci się nudzić, żebyś coś tam napisał - a na to chyba my, maluczcy, póki co nie mamy co liczyć :laugh: Ale jak kiedyś przejdziesz na emeryturę, to pewnie będziesz miał dużo wolnego czasu (czekam z niecierpliwością!) :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem. Nie kręci cię Behemoth, ale dziś w internecie został opublikowany ich nowy klip, który moim zdaniem warto obejrzeć. Masz link:

http://www.metalblade.tv/tv/music-videos/b...-me-uncensored/

Podobnie jak poprzedni, ten teledysk jest znakomicie zrealizowany. Tyle że estetyka jest dla mnie kiczowata i nieco śmieszna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy czekasz na jakiś tytuł na PS3?

Na Killzone'a 3, FIFA 11 i EA Sports MMA.

Czy oprócz GoW i Dantego spodobał Ci się jakiś slasher na ww. konsolę?

Dante akurat jest grą na 7/10 - nie powiem, żebym był nią zachwycony, a tym bardziej nie stawiałbym jej na równi z którąkolwiek częścią God of War. A w inne slashery na PS3 nie grałem. Generalnie nie gram w takie gry - God of War jest po prostu grą wyjątkową, a Dantego miałem pod ręką. DMC4 na przykład dość szybko mnie znudził. Inna sprawa, że niespecjalnie pasuje mi klimat i stylistyka japońskich gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w UFC Undisputed 2010? Dla mnie gra mistrzowska. Jeśli EA MMA będzie chociaż w 50 % (a 25 % to już Fedor i Sakuraba :icon_mrgreen:) to będzie to absulutny must have.

Zagrasz w Guitar Hero: Warriors of Rock? Ja mam zamiar bo seria wraca do korzeni tj. dużo rocku i metalu, a nie dużo głupot i mało rocka i metalu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w UFC Undisputed 2010? Dla mnie gra mistrzowska. Jeśli EA MMA będzie chociaż w 50 % (a 25 % to już Fedor i Sakuraba :icon_mrgreen:) to będzie to absulutny must have.

Według mnie MMA będzie o wiele lepsze. Robią je ludzie od Fight Nighta, więc można liczyć np. na lepsze, płynniejsze animacje niż w UFC Undisputed. UFC to dobra gra, ale czegoś mi w niej brakuje.

Zagrasz w Guitar Hero: Warriors of Rock?

Pewnie będę tę grę recenzował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile zajmuje muzyka zripowana z plyt na Twoim kompie, czy gdzie tam to trzymasz ? :tongue:

Nie mam pojęcia - nie sprawdzam, bo po co?

Co sądzisz o zespole Dimmu Borgir ,a konkretnie mam na myśli ich utwór Progenies of The Great Apocalypse?

Nie słucham takiej muzyki, a już tym bardziej nie kojarzę żadnych tytułów Dimmu Borgir.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...