Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Z pytaniem zwlekałem długo z 2 powodów - nie chciało mi się/zapominałem.

Anyway

Czemu w recenzji GH III, gdy wymieniałeś listę niektórych zespołów, postawiłeś '(sic!)' po Tenacious D? Że wiocha czy cos? Bo wiesz... niektorzy to mogliby postawic przy slipknocie czy innych potworkach tego typu :P

Tak po prostu pytam z ciekawości.

PS. Tak, wiem, co (sic!) znaczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu w recenzji GH III, gdy wymieniałeś listę niektórych zespołów, postawiłeś '(sic!)' po Tenacious D? Że wiocha czy cos?

Czy cos. :) Po prostu ciekawostka. Gdybys ukladal liste utworow do Guitar Hero wpadlbys na to, zeby umiescic na niej taki utwor?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o Mansonie

Blazen.

o zmianie kolejnego wokalisty Anthraxu

Nie slucham Anthraxu.

czy lubisz Slayer?

Nie bardzo. Nie wlaczylbym ich plytyw domu dla przyjemnosci.

Jaka jest twoja ulubiona powieść S. Kinga? (moje to Lśnienie, To! i Dolores Clairborne)

Bez wahania - "Mroczna wieza". Miazga! Poza tym "Lsnienie", "Smętarz...".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro lubisz "Mroczna Wieze" to ktora czesc sagi najbardziej Ci sie podoba?

Czy ogladales Lsnienie Kubricka, jezeli tak to co o nim (o filmie) myslisz?

Jakie filmy ogladasz/lubisz/cenisz?

Czy sluchasz Helloween, Iced Earth i co nich sadzisz?

Czy masz jakies zwierze domowe?

Edytowano przez Powerpuff...Boy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro lubisz "Mroczna Wieze" to ktora czesc sagi najbardziej Ci sie podoba?

Trudne pytanie... Najbardziej utkwil mi tom, w ktorym opisana byla mlodosc Rolanda (chyba czwarty).

Czy ogladales Lsnienie Kubricka, jezeli tak to co o nim (o filmie) myslisz?

Pewnie, ze ogladalem. Jest doskonaly.

Jakie filmy ogladasz/lubisz/cenisz?

Dobre. :) Gatunek nie jest istotny, jesli film jest swietny.

Czy sluchasz Helloween, Iced Earth i co nich sadzisz?

Helloween - raczej stary, zwlaszcza pierwsza plyta, jeszcze z Hansenem na wokalu. Z nowszych historii The Dark Ride. Iced Earth - na ich kawalkach uczylem sie grac na gitarze. Okres z Ripperem Owensem na wokalu ignoruje - dla mnie tych plyt nie ma.

Czy masz jakies zwierze domowe?

Mialem psa rasy airdale terrier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze słucahłeś tego czego słuchasz i grasz czy robisz to od niedawna

Zalezy co kto rozumie przez "niedawno". Mozna jednak przyjac, ze 10 lat to nie jest "od niedawna".

Masz dziewczyne/żone?

Mam dziewczyne.

Co sądzisz o tym "utworze" :lol: ?

http://www.youtube.com/watch?v=B6349Q-67eA

Nie moje klimaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cormac, mam ogromna prosbe, mianowicie:

Mam zamiar napisac zapowiedz POP. Uwazam twoje recenzje za jedne z najlepszych i tutaj moja wyzej wymieniona prosba - Czy gdybym Ci podeslal (na jakikolwiek adres - gg, poczta itd.) moglbys mi powiedziec jaki jest jej (zapowiedzi) poziom, i czego w niej zabraklo???

Pozdrawiam!

P.S. Jestem za granica (do 3 sierpnia) i nie moge pisac polskich znakow.

Edytowano przez Booms
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi Kormaczu ;)

1. Czy kupisz Guitar Hero: Metallica ?

2. Wolisz The four Horsmen czy The Mechanix ?

3. Gdybyś miał "zmontować" Zespół marzeń (2 gitarzystów, Perkusista, wokalista, basista i może jakieś klawisze czy coś takiego) Jakby on wyglądał ??

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cormac, mam ogromna prosbe, mianowicie:

Mam zamiar napisac zapowiedz POP. Uwazam twoje recenzje za jedne z najlepszych i tutaj moja wyzej wymieniona prosba - Czy gdybym Ci podeslal (na jakikolwiek adres - gg, poczta itd.) moglbys mi powiedziec jaki jest jej (zapowiedzi) poziom, i czego w niej zabraklo???

Kiedys bawilem sie w takie rzeczy, ale kiepsko sie czulem mowiac ludziom, ze nie maja talentu i powinni sobie darowac pisanie, a tak bylo w 99,9% przypadkow. Dlatego teraz juz nie oceniam prywatnie tekstow.

drogi Kormaczu ;)

1. Czy kupisz Guitar Hero: Metallica ?

Oczywiscie, ze nie. Co to jest Metallica? Chodzi o ten zespol, ktory nagral w ciagu 27-letniej kariery 3, moze 4 dobre plyty, z czego ostatnia tak dawno, ze sami juz nie pamietaja kiedy?

Przy okazji - aktualna (sroda, 30.07.08, godz. 8.15) podstrona Metalliki na Wikipedii:

metallica-na-wikipedii.jpg

2. Wolisz The four Horsmen czy The Mechanix ?

Raczej The Four Horsemen - z przykroscia, bo akurat Megadeth zaliczam do swoich ulubionych kapel. W czasach najwiekszej swietnosci (album Rust in Peace) Megadeth mial chyba najlepszy duet gitarowy w historii metalu. A jesli nie najlepszy, to z pewnoscia jeden z najlepszych. Gdzie Hetfieldowi i Hammetowi do Mustaine'a i Friedmana?

3. Gdybyś miał "zmontować" Zespół marzeń (2 gitarzystów, Perkusista, wokalista, basista i może jakieś klawisze czy coś takiego) Jakby on wyglądał ??

Jest taka masa rewelacyjnych muzykow, ze moglbym zmontowac kilkanascie takich skladow i nie daloby sie stwierdzic, ktory jest najlepszy. Pewnosc mam tylko co do klawiszowca - zamknalbym go w piwnicy. :) Jesli chodzi o wokal, najwieksze szanse mialby u mnie w tej chwili Sean Peck z zespolu Cage (przedziwne, ze ta kapela nie jest gigantyczna gwiazda pokroju Maidenow czy Judasow - http://www.myspace.com/cageheavymetal). Gitarzystow nawet nie chce mi sie wymieniac. :) Bebniarz... Moze Richard Christie, moze Travis Smith z Trivium? Basista - Steve Harris (najwieksze szanse ze wzgledu na sentyment) albo Steve DiGiorgio. A do nagrania plyty zatrudnilbym Andy'ego Sneapa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś że gdzie Hetfieldowi i Hammetowi do Mustaine'a i Friedmana?

Przy Hammet'cie bym polemizował, gdyż jest równie szybki lecz bardziej finezyjny niż Mustaine. I dużo bardziej opanowany niż Mustaine (problemy z Alkocholem).... pozatym Dave'a ewidentnie ciągnie do Metallicy....

Piszę to z całym szacunkiem dla Megadeth'u. Choć wole Metallice takie Gears of War, czy Kill the King robi na mnie spore wrażenie...

I jeszcze jedno pytanie:

Mianowicie Co sądzisz o Motorhead?. Im nigdy nie zarzuci się sprzedania gdyż oni praktycznie sie nie zmieniają... No i ten Lemmy....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przestałbyś grać metal a MUSIAŁ coś innego, co to by było?

Hard rock w stylu Whitesnake.

Napisałeś że gdzie Hetfieldowi i Hammetowi do Mustaine'a i Friedmana?

Przy Hammet'cie bym polemizował, gdyż jest równie szybki lecz bardziej finezyjny niż Mustaine.

Tyle ze za czasow najwiekszej swietnosci Friedman byl gitarzysta wiodacym w Megadeth, a nie Mustaine, ktory solowki grywal rzadko. Porownaj wiec Hammeta do Friedmana, a Hetfielda do Mustaine'a. No wlasnie... :) "Rust in Peace" to jest biblia metalowej gitary - kropka.

I dużo bardziej opanowany niż Mustaine (problemy z Alkocholem)....

No, bo jak wiadomo Metallica to swietoszki i nie maja w zwyczaju bywac na odwykach. :) Skads sie przeciez wziela gierka slowa "Alcoholica".

pozatym Dave'a ewidentnie ciągnie do Metallicy....

W jakim sensie? Mustaine w Metallice gral i jakos nie wydaje mi sie, zeby chcial do tego zespolu wrocic.

Piszę to z całym szacunkiem dla Megadeth'u. Choć wole Metallice takie Gears of War, czy Kill the King robi na mnie spore wrażenie...

Akurat wymieniasz kawalki nagrywane wtedy, kiedy Megadeth juz byl swoim cieniem. Sa dobre, ale nie maja startu do ich klasycznych plyt. Wlacz sobie plyte "Rust in Peace", to zobaczysz, jak gral Megadeth z Friedmanem w skladzie.

Mianowicie Co sądzisz o Motorhead?. Im nigdy nie zarzuci się sprzedania gdyż oni praktycznie sie nie zmieniają... No i ten Lemmy....

Nudy. Ten sam przypadek co AC/DC - miliard identycznych plyt i w sumie 10 miliardow utworow, z ktorych wybija sie moze 5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówmy się że Friedman i Hammett to 2 wielkie postacii w świecie gitar i obaj zasługują na ogromne uznanie, no i mają fajne włosy ;p. koniec kropka ;)

No i jeszcze muszę cie pochwalić za świetny gust. Mamy takie same czapki (przechadzka po redakcji w dziale video xD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...