Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

No , i pytanie jest takie , co masz na myśli mówiąc , a właściwie pisząc, że sam załatwiłbyś sobie darmowy abonament ??

Że pewnie dałoby się załatwić coś takiego z Blizzardem. Ale to tylko teoretyzowanie, bo MMO zpełnie mnie nie interesują.

Słyszałeś kiedyś o zespole Chain Reaction?

Owszem.

Czy będziecie nagrywać jakiś teledysk?

Nie wiem. Studio będzie wystarczająco "męczące" finansowo, żeby teraz myśleć jeszcze o wyłożeniu kilku tysięcy na teledysk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ruszam niczego, co śmierdzi nu-metalem.

Szkoda, sporo na tym tracisz. Na pewno znasz zespół Disturbed, David Draiman ma świetny głos. W KoRnie warto posłuchać basisty Fieldy'ego. Dochodzi też dobra perkusja SOAD (ogólnie grają strasznie prostacko, ale perkusji się przyjemnie słucha [no i Tankiana, ale to kwestia gustu]).

- Disturbed

- KoRn

- SOAD

1. Zakk Wylde czy Slash?

2. Jak by wyglądał zespół Twoich marzeń? Chodzi mi o to, że: na gitarze X, na perkusji Y itp.

Pewnie już to znasz, ale może Ci się przyda:

http://www.magazyngitarzysta.pl/ludzie/art...itarzystow.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym momencie (odcinek bądź seria) skończyłeś oglądać Zagubionych?

Skąd założenie, że skończyłem? :)

Nie ruszam niczego, co śmierdzi nu-metalem.

Szkoda, sporo na tym tracisz.

Absolutnie nic. Zyskuję natomiast czas na to, żeby posłuchać muzyki, która mi się podoba.

Na pewno znasz zespół Disturbed, David Draiman ma świetny głos.

Znam, owszem. Znam też ich najnowszą płytę, która jest według mnie cholernie nudną, bezpłciową, monotonną i wtórną papką. Mógłbym posłuchać od czasu do czasu jednego kawałka (np. "Indestructible"), ale cała płyta mnie usypia, bo jest strasznie jednostajna. A w metalu jest cała masa wokalistów, którzy wciągają Draimana nosem, nawet tego nie zauważając. Ot, idą sobie ulicą, biorą głęboki wdech i pyk, Draiman wpada. Albo i trzech Draimanów. Ale przyznaję, że cover "Land of Confusion" wyszedł im znakomicie.

W KoRnie warto posłuchać basisty Fieldy'ego.

Problem w tym, że oprócz basisty jest tam jeszcze kilku innych gości, którzy razem tworzą muzykę dla mnie zupełnie niestrawną. Nie bawi mnie rapowanie/recytowanie/darcie mordy na prostackim podkładzie granym przez bandę gibających się rezusów w dresach.

Dochodzi też dobra perkusja SOAD

...i denna cała reszta, ze srodze irytującym mnie zawodzeniem Tankiana na czele.

W skrócie - nie lubię nu-metalu jako gatunku za: szarpane riffy (tu się kłania np. Donegan), zbytnie przestrajanie gitar, jakieś schizowe wrzaski/melodeklamacje (Korn), częsty muzyczny prymitywizm (jestem gitarzystą - boli mnie, kiedy widzę małpiszona walącego w gitarę z subtelnością cepa), sample, elektronikę/didżejowanie. I image muzyków, którzy chcą być cool i młodzieżowi, ale przy tym groźni i gangsta, bo będą wtedy fajnie wyglądać w eMpTyV i małolaty się obszczą. I co za przygłup w ogóle wymyslił, żeby nazywać różne Korny nu-metalem, a nie np. nu-rockiem?...

1. Zakk Wylde czy Slash?

Zawsze i wszędzie Zakk Wylde, nawet jeśli tylko pogwizduje na muszli klozetowej.

2. Jak by wyglądał zespół Twoich marzeń? Chodzi mi o to, że: na gitarze X, na perkusji Y itp.

Obawiam się, że zespół moich marzeń musiałby mieć liczebność co najmniej big bandu. :)

Pewnie już to znasz, ale może Ci się przyda:

http://www.magazyngitarzysta.pl/ludzie/art...itarzystow.html

Eeeee, nic ciekawego. "Solo powinno też mieć początek, środek i zakończenie" - dzięki, Gus G., otworzyłeś mi oczy! :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o Woodstocku, w sensie, że ogólnie o imprezie, symbolu i tym podobnym ? Bo na nim Cię chyba nie było :].

Powiem wprost - zwisa mi i powiewa ten cały hipisowski kicz. :)

A Ja polecam Woodstock=fajna muzyka+Atmosfera

Co kto lubi. "Fajna muzyka" to bardzo subiektywna opinia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz zespół Killswitch Engage? Jeśli tak to co o nim sądzisz?

Kupować GoW 3 bez znajomości poprzednich części czy kupić trylogie?

Czy to prawda, że w RDR na ps3 jest gorsza grafika niż na klocka(niedługo kupuje RDR)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz zespół Killswitch Engage? Jeśli tak to co o nim sądzisz?

Znam. Nie zainteresował mnie.

Kupować GoW 3 bez znajomości poprzednich części czy kupić trylogie?

Jeśli masz kasę, koniecznie kupuj trylogię. Fakt, że "jedynka" wygląda już dosyć marnie, ale za to dostaniesz całą opowieść, a grywalność pierwszych dwóch części jest wciąż ogromna.

Czy to prawda, że w RDR na ps3 jest gorsza grafika niż na klocka(niedługo kupuje RDR)?

Jest trochę gorsza, owszem, jeśli patrzy się na porównanie screenów z tych samych scen. Wynika to z faktu, że na PS3 trudniej się programuje. Zaręczam jednak, że w samej grze nic nie będzie Ci przeszkadzać.

A co uważasz o tekstach Twoich/Twojego zespołu? Mają w sobie jakąś wartość?

O swoich (obu polskich) się nie wypowiadam, bo nie mnie to oceniać. Teksty anglojęzycznych utworów z EP-ki uważam za słabe i teraz pracujemy m.in. nad tym, żeby na nowej płycie nie było obciachu w warstwie tekstowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co myślisz o nowym wyglądzie konsoli Xbox 360 pokazanym na E3 ????

No my już mieliśmy egzemplarz tej konsoli w redakcji. Jest ładniejsza od paskudnej starej wersji, ale wciąż nie tak ładna jak PS3.

2. Czy kupiłeś sobie edycję kolekcjonerską StarCrafta 2 ????

Nie, bo nie gram w takie gry.

3. Czy wiesz jakie gry będą za kilka lat w CDA ????

Jednego jestem pewien - będą różne. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na jakiej zasadzie załatwiłbys sobie darmowy abonament , jako kto ?

Zadzwonił byś do Blizzarda i byś się zapytał :

Dzień Dobry , tu redaktor CDA (imię i nazwisko) , czy mogę mieć darmowy abonament na WoWa ?

Bo nie rozumiem z jakiej racji mógłbyś mieć, bo znajomości to ty tam nie masz chyba , nie

?

Lubisz rozwiązywać krzyżówki ?

Lubisz zbierać grzyby ?

Umiesz ułożyć Kostkę Rubika ?

Lepiej kupić Tekkena 6 czy RDR (twoim zdaniem ofkoz) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...