Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Polecasz Made of Hate i jednoczesnie gardzisz darciem ryja? Czyzby rekomendacja samego Dickinsona miala tu jakis wplyw?

Nie, akurat slyszalem te kapele zanim Dickinson ja puscil w swojej audycji. Przede wszystkim warczenie w Made of Hate jest inne, niz gardlowe "rzyganie" z kapel deathowych. Poza tym dla kilku kapel - Children of Bodom, Made of Hate czy Trivium - jestem w stanie przyzwyczaic sie do wokalu.

No właśnie, a co z Płytką Ascendancy Trivium ( o którym mowiłeś że lubisz), i choćby Ember To Inferno? Przecież tam prawie we wszystkich piosenkach mamy growl.

To nie jest growl, tylko scream. Poza tym - patrz wyzej. Faktem jednak jest, ze troche mi zajelo przyzwyczajenie sie do wrzaskow Heafy'ego - tyle ze muzyka jako caloksztalt byla tego warta. Teraz ciesze sie, ze na nowej plycie Trivium wroci scream.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ascendancy - poki co zdecydowanie najlepsza. W dalszej kolejnosci Ember To Inferno (pierwsza).

No, według mnie, fakt najlepsza, ale na DOBRY początek, wg. mnie najlepsza jest The Crusade, ze względu na wokal. Mnie np. na poczatku wokal w Ascendancy nie przypadł do gustu, oj nie. Choć, fakt, można się przyzwyczaić, bo jak mówiłeś, muzyka jest tego warta. Ale o wiele prościej podchodzi się do ich muzyki od The Crusade.

Ja np. po przesłuchaniu Ascendancy stwierdziłem, że The Crusade jest jednak gorsza. Jednak ona (The Crusade) zachęciła mnie do dalszego słuchania Trivium.

No, ale każdy ma inny gust i wrażliwość muzyczną. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechać na ostatni koncert Iron Maiden (ostatni, w sensie, że zawieszają swoją działalność - będzie się działo) czy pojechać z ekipą koncertować w powiedzmy na to, Warszawie?

Rozumiem, ze pytasz, co bym zrobil majac takie dwie opcje do wyboru? Oczywiscie wybralbym koncert Maidenow. Warszawa nie zajac, nie ucieknie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeśli macie w redakcji tzw. "deadline" do której potrafisz siedziec w redakcji pracując nad jakimś artykułem, recką lub zapowiedzią???

W deadline to my nie pracujemy juz generalnie nad artykulami (a gdybym ja sobie cos zostawil na ostatnia chwile, to mialbym totalnie przerąbane, bo bym sie nie wyrobil), tylko przygotowujemy pismo do druku. W najbardziej hardkorowej sytuacji zdarzylo mi sie wrocic z pracy do domu o 2 w nocy.

Czy zamierzasz kupic/kupiles album "Maiden Heaven"? Co sadzisz o tym albumie (po tym co slyszales na plycie, jesli ja slyszales) lub po tych probkach?

Slyszalem juz cala plyte. Trzy swietne kowery (Trivium, Avenged Sevenfold, "Run To The Hiils"), reszta przecietna, slaba, bardzo slaba albo zenujaca. Tak jest niestety z wieloma albumami tego typu. Najgorzej generalnie wypadaja tu wokale - sa w niektorych kawalkach ponizej wszelkiej krytyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem juz cala plyte. Trzy swietne kowery (Trivium, Avenged Sevenfold, "Run To The Hiils"), reszta przecietna, slaba, bardzo slaba albo zenujaca. Tak jest niestety z wieloma albumami tego typu. Najgorzej generalnie wypadaja tu wokale - sa w niektorych kawalkach ponizej wszelkiej krytyki.

Niestety musze sie zgodzic, chociaz dla mnie zaden cover sie nie spodobal (Trivium, Sign, Black Tide i Machine Head jakos ujda, ale i tak nie za dobrze IMO). W ogole ciezko taki album nazwac "hołdem", wiec takie cos to raczej skok na kase, chociaz moznaby z tego zrobic cos ciekawego i wartego uwagi. Tyle ode mnie, przepraszam za off-topic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem juz cala plyte. Trzy swietne kowery (Trivium, Avenged Sevenfold, "Run To The Hiils"), reszta przecietna, slaba, bardzo slaba albo zenujaca. Tak jest niestety z wieloma albumami tego typu. Najgorzej generalnie wypadaja tu wokale - sa w niektorych kawalkach ponizej wszelkiej krytyki.

z tym,że run to the hills jest fajnym coverem na tej płytce nie mogę się zgodzić - facet o głosie kobiety po głębokiej mutacji całkowicie nie pasuje do tej piosenki IMO... zdecydowanym faworytem jest trivium, hallowed też ujdzie... aha, fear of the dark jest całkiem całkiem ;D

czy cd-action jest pierwszą gazetą, do której piszesz recki,artykuły <no,cokolwiek :D>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC, grałeś kiedyś na perkusji lub na basie? przeżywałeś jaka dłuższą fascynację tymi instrumentami, czy od wieku lat 16tu zawsze to był tylko i wyłącznie elektryk?

ile lat grasz już na gitarze?

i jeszcze jedno pytanie: ile czasu poświęcasz na ćwiczenia gry? czy robisz to tylko na próbach zespołu? czy raczej ćwiczysz tak dorywczo, 5 minut dziennie, między kawą a kanapką?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...