Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Witam. Jako iż jest to mój pierwszy (chyba) post na tym forum o wspaniałym czasopiśmie, chciałem się przywitać. A teraz do rzeczy (tj. do pytań)

(Nie chciało mi się przeglądać wszystkich stron z pytaniami do Ciebie więc przepraszam jeśli było.)

1.Czy trawisz thrash metal? Zespoły typu Slayer, Megadeth?

2.Czy bas firmy Cort i wzmacniacz basowy Ashdown polecił byś na początek?

3.Co sądzisz o gitarzystach Slayer tj. Kerry King i Jeff Hanneman

Jeszcze raz witam wszystkich forumowiczów i redaktorów.

Edytowano przez kicajov
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jaka jest twoja ulubiona bohaterka:

a ) gry

b ) książki

c ) filmu

2.Jaki jest twój ulubiony bohater

a ) gry

b ) książki

c ) filmu

Jeśli będziesz w nastroju odpowiedź uzasadnij:)

Wiesz, to się zmienia. U mnie nie istnieje coś takiego jak "ulubiony bohater raz na zawsze". Jest trochę postaci (z książek, filmów, seriali, gier), które lubię, jednak nie robię żadnych rankingów. Ale główny bohater serialu "Rescue Me" (tytuł polski: "Wołanie o pomoc") - Tommy Gavin - wymyślony i zagrany został fenomenalnie. Gdybym miał w tej chwili wybierac ulubioną postać fikcyjną, wskazałbym zapewne właśnie Tommy'ego (w ogóle serial jest genialny - House'y, Losty, Prison Breaki, Dextery chowają się pod kamień). A za nim byłby Hank Moody z "Californication".

Jakiś czas temu pisałeś, że znasz zespół DevilDriver wyłącznie z nazwy. Polecam posłuchać utwór tego zespołu, który podałem w linku. Choć wokal brzmi odstraszająco, to utwór jest oparty na świetnych riffach. Pozdrawiam i miłego słuchania!

Wokal jak wokal - nie boli mnie zbytnio. Tyle że kawałek jako całość mnie nie porwał pod zadnym wzgledem.

Wymień ulubione gry ( pls muszą być rpg lub fps !)

No to mam wymienić ulubione, czy RPG i FPS? :)

Szczerze mówiąc, nie bardzo. :)

1.Czy trawisz thrash metal? Zespoły typu Slayer, Megadeth?

Wiesz, thrash metal można grac bardzo różnie. Akurat Slayer i Megadeth stylistycznie baaaardzo się róznią. Ta pierwsza kapela mi nie pasuje, tę drugą bardzo lubię.

2.Czy bas firmy Cort i wzmacniacz basowy Ashdown polecił byś na początek?

Nie jestem basistą, więc Ci nic nie poradzę.

3.Co sądzisz o gitarzystach Slayer tj. Kerry King i Jeff Hanneman

Jak już wspomniałem, Slayer do mnie nie trafia, a jego gitarzyści są dla mnie totalnie nieciekawi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zdarza Ci się z perspektywy czasu ponownie zastanawiać nad ocenianymi wcześniej grami? I w związku z tym, czy zdarzyło Ci się napisać recenzję/nadać ocenę, której z perspektywy czasu się wstydzisz (bo była wyraźnie nieadekwatna,. niesprawiedliwa, zbyt surowa, zbyt łagodna) i najchętniej zrobiłbyś to jeszcze raz? Może jakiś przykład?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zdarza Ci się z perspektywy czasu ponownie zastanawiać nad ocenianymi wcześniej grami? I w związku z tym, czy zdarzyło Ci się napisać recenzję/nadać ocenę, której z perspektywy czasu się wstydzisz (bo była wyraźnie nieadekwatna,. niesprawiedliwa, zbyt surowa, zbyt łagodna) i najchętniej zrobiłbyś to jeszcze raz? Może jakiś przykład?

Szczerze mówiąc nie przypominam sobie takiej sytuacji. Może czasem zdarzało mi sie pomysleć "mogłem dac plusik do oceny", ale nigdy nie było tak, żebym po czasie stwierdził, że istotnie zaniżyłem/zawyżyłem ocenę.

Staaaaaare.

jaki jest twój ulubiony Rpg a fps ?

RPG - KotOR 1 i 2. FPS - nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu pisałeś, że znasz zespół DevilDriver wyłącznie z nazwy. Polecam posłuchać utwór tego zespołu, który podałem w linku. Choć wokal brzmi odstraszająco, to utwór jest oparty na świetnych riffach. Pozdrawiam i miłego słuchania!

Wokal jak wokal - nie boli mnie zbytnio. Tyle że kawałek jako całość mnie nie porwał pod zadnym wzgledem.

hmm, mnie (sam właściwie nie wiem czemu) ten nowy album zanudza

te kawałki lepsze:

http://www.youtube.com/watch?v=-qfDMyYbWPg

http://www.youtube.com/watch?v=OaSkHWadAZo

nie odbieraj tego Cormac jako próba wciskania ci zespołu na siłę, ale mógłbyś ocenić te powyższe utwory.

mówiłeś że lookniesz na nową płytę overkilla, możesz już o niej coś powiedzieć ?

jak na mój gust jest w niej trochę z megadethu, exodusa, oraz power metalu; do starszych płyt nie porównam bo przyznam że nie miałem okazji słuchać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Czy trawisz thrash metal? Zespoły typu Slayer, Megadeth?

Wiesz, thrash metal można grac bardzo różnie. Akurat Slayer i Megadeth stylistycznie baaaardzo się róznią. Ta pierwsza kapela mi nie pasuje, tę drugą bardzo lubię.

A co jeśli można wiedzieć nie podoba Ci się w Slayer? (mogło to dziwnie zabrzmieć) Chciałbym wiedzieć co inni sądzą o mojej ulubionej kapeli gdyż niewiele osób w moim środowisku słucha metalu/rocka. (Jak dobrze że są ludzie z innym zdaniem niż moje :laugh: )

Jeśli zanudzam to napisz, a nie będę zadawał więcej pytań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znienawidzony człowiek showbiznesu?

W szołbiznesie jest masa idiotów i gwiazdek, które nie potrafią sobie zawiązać sznurówek (że o śpiewaniu i aktorstwie nie wspomnę). I niech sobie będą - mało mnie to obchodzi.

Ulubiony Aktor\Aktorka ? ;d

Obecnie Denis Leary (serial "Rescue Me"), David Duchovny (serial "Californication"), Hugh Laurie (serial "House").

CormaC, czy twoim zdaniem.

Tak, moim zdaniem. :)

Jeśli kobieta zdecydowała by się na służbę wojskową, to należało by jej odmówić. ? Zwłaszcza jak chce jechać na front. ?

Jeśli chce, niech służy i jedzie. W czym problem?

nie odbieraj tego Cormac jako próba wciskania ci zespołu na siłę, ale mógłbyś ocenić te powyższe utwory.

Dla mnie nic ciekawego.

mówiłeś że lookniesz na nową płytę overkilla, możesz już o niej coś powiedzieć ?

Jeszcze nie.

A co jeśli można wiedzieć nie podoba Ci się w Slayer?

Dla mnie to jest męcząca, jałowa rąbanka bez krzty finezji i polotu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile można wiedzieć, co myślisz o zespole Anthrax

Nie lubie.

Deyacoda

Nie moje klimaty.

i o Ozzym Osbourne'ie?

Wnerwia mnie mnie jego wokal. Muzycznie jego plyty nie sa zle (zwlaszcza te, na ktorych gra Zakk Wylde), ale te jego próby śpiewania pozbawiają mnie wszelkiej ochoty sluchania tych albumow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej oglądasz Lost? Ostatnio była premiera pierwszego odcinka 6 (ostatniego) sezonu. oglądali go chyba już tylko najwytrwalsi fani (w tym i ja ;p), bo serial jest mocno skomplikowany i niełatwy w odbiorze. ale cóż, taki los ambitnych seriali które od początku mają do opowiedzenia jakąś historię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lost miał jakąś historię do opowiedzenia w pierwszych dwoch sezonach, może trzech. Potem scenarzyści tak już się pogubili przy próbach przedłużania serialu, że faktycznie chyba tylko najbardziej zdeterminowani fani wytrzymaja do konca. Ten serial nie jest trudny w odbiorze. On jest od jakiegoś już czasu idiotyczny. Wielka szkoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś miał przenieść swoje zycie do innego kraju, jaki to by był? Czym byś się kierował przy takim wyborze?

I pytanie number 2. Czy uważasz, że Polska jest zacofana pod względem kontaktów ludzi z grami? Konkretnie chodzi mi o Japonię , gdzie gra prawie każdy. Dzieci, dorośli, emeryci etc. U nas to nie przejdzie. A jeśli by przeszło bo trzeba byloby zrobic?

pytanie 3. Kawa czy herbata? :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawa czy herbata?

Kawy nie pijam w ogole, herbate lubie.

Gra do której najbardziej lubisz wracać ?

Nie mam w zwyczaju wracac do gier. Z pominieciem tych pozbawionych fabuły, w które grac można bez końca - PES, Football Manager itp.

Którą część PES-a lubisz najbardziej?

Najnowsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...