Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Nie, nie mógłbym, "Kumarło", ponieważ:

1) nie mam obowiązku się wysilać, bo jestem na forum z własnej woli, a nie z przymusu. Odradzam w związku z tym postawę roszczeniową

2) męczą mnie już pytania "znasz zespol X????????", "wymien ulubione utwory zespołu Y" i "jaki album zespołu Z lubisz najbardziej???". Zwłaszcza jeśli w kółko pyta się mnie o te same kapele

3) nie będę wybierał dwóch ulubionych kawałków kapeli, która nagrała 4 albumy studyjne (+ składankę b-side'ów), a na każdej z tych płyt jest po kilka znakomitych numerów. "CzEŚć jEstEm kARolCia koFfaM FiLmY iMPrESsKI i MEtAliKE a nAJbArDzIEj nAtIng eLs MaTErS :********"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujesz wybrać się na Deep Purple?

Nie. Miałem okazję słyszec Deep Purple na Polach Marsowych we Wrocławiu w zeszłym roku i powiem szczerze, że przynudzali. Nie chciało mi się nawet czekać do końca ich koncertu.

Co sądzisz o
? Bo jak dla mnie - miodne solo.

No solo jak solo.

1.Co sądzisz o płycie Dance of Death? Na forum znalazłem tylko tyle, że wolisz Fear of the Dark :P

Nie sluchalem DoD od dawna. Jest tam pare fajnych numerow, ale jako calosc ten album jest taki sobie. Nie ma z pewnoscia tej magii, co np. Seventh Son.

2.Czy lubisz jakiekolwiek utwory z Metalliki? (Black album)

Jakiekolwiek lubie, ale jesli juz, to z pierwszych trzech plyt.

3.Jeśli lubisz CoH'a to czy zawiodłeś się na Tales of Valor?

Nie grywam w takie rzeczy.

CormaC, myślałeś kiedyś nad tym, by odejść z redakcji

Nie.

albo chociaż zrobić sobie od CDA jakiś urlop. ?

Kazdy potrzebuje co jakis czas urlopu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...Powiem szczerze że mocno przygasiłeś mój entuzjazm, bo ja, jako początkujący i "wpływający" dopiero w szeroki świat muzyki(a klucz do niego dałeś mi Ty - dzięki), który nigdy na żadnym "prawdziwym" koncercie nie był chciałem się na Purpli wybrać, zwłaszcza że mam w rodzinie kilku ich fanów, więc z transportem raczej bym problemów nie miał. Ech, sam już nie wiem co o tym myśleć...

A tak z innej beczki, jaką płytę Trivium polecasz na zapoznanie się z tym zespołem?

No i...

Oglądałeś mecz? Jak wrażenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiesz o tym

Bardzo fajna solówka. W ogóle lubię Gatesa, bo w przeciwieństwie do większości "szybkograczy" ma swój wyraźny styl - jest bardzo mocnym punktem Avenged Sevenfold.

Hmm...Powiem szczerze że mocno przygasiłeś mój entuzjazm, bo ja, jako początkujący i "wpływający" dopiero w szeroki świat muzyki(a klucz do niego dałeś mi Ty - dzięki), który nigdy na żadnym "prawdziwym" koncercie nie był chciałem się na Purpli wybrać, zwłaszcza że mam w rodzinie kilku ich fanów, więc z transportem raczej bym problemów nie miał. Ech, sam już nie wiem co o tym myśleć...

Nie myślec, tylko jechać. Do mnie generalnie - poza kilkoma kawałkami - granie Purpli nie trafia. Jeśli ich lubisz, to śmiało jedź. Inaczej będziesz żałował.

A tak z innej beczki, jaką płytę Trivium polecasz na zapoznanie się z tym zespołem?

"Ascendancy" (moim zdaniem najlepsza) albo "Shogun" (najnowsza - łączy styl z "Ascendancy" z innym kierunkiem, który obrali na płycie "The Crusade").

Oglądałeś mecz? Jak wrażenia?

Pytasz o piłkę ręczną? Zupełnie, absolutnie, totalnie mnie ona nie obchodzi. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora na nudne pytania, które chcę ci zadać od dawna. Dawna. Dawnaaaa...

1. Lubisz/co sądzisz o AC/DC?

2. Lubisz Nirvanę i co sądzisz o Kurcie Cobainie?

3. Twój najbardziej ulubiony/ukochany/wysławiany zespół?

4. Najlepszy gitarzysta?

Z góry dziękuję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak się zastanawiam... to ty byłeś "mistrzem drugiego planu" w ostatnim CDA, tam gdzie bodaj martin czy Hut testował trzy ekrany w MMO? ;) nie wiem, bo was nigdy nie widziałem :D zgaduję po zdjęciach z GameWalkera :P

2. Gatunków metalu jest wiele. Jaki jest twój ulubiony? Czy słuchasz czasem metalu z Finlandii? (folk metal Korpiklaani, symphonic metal Nightwish lub Within Temptation)?

3. Widziałeś film Tenacious D? Genialna komedia rockowa :)

4. Słyszałeś o zespole DragonForce? Słyszałeś kiedykolwiek ich kawałki? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś mógł wybrać dowolną gitarę to byłaby to...?

Najprawdopodobniej jakiś customowy BC Rich (najpewniej Warbeast).

Życie ma sens, czy musimy mu go nadać? jeśli można poproszę z argumentacją

Hehe, jaki poważny temat. :) Nie przepadam za rozwodzeniem się na filozoficzne tematy, więc pozwolę sobie odpowiedzieć krótko: uważam, że każdy sam nadaje sens swojemu życiu. A jeśli ktoś ma życie puste i bezcelowe, to jest to jego wina (oczywiście z pominięciem różnych czynników zewnętrznych i tragedii, jak choroby, wypadki itp.).

Poważnie planujesz przyszłość czy działasz pod wpływem zmian otoczenia i warunków?

Coś pomiędzy. Nie żyję z dnia na dzień, ale też nie robię jakichś odległych planów, zwłaszcza takich "życiowych" typu "kierownicze stanowisko przed czterdziestką". :) Mam do życia stosunkowo luźne podejście, ale też uważam, żeby mi się ono nie wymsknęło z rąk.

CormaC jeśli Cię to nie przynudza to zapytam ,co sądzisz o polskiej kapeli Unbreak???

Nie są to moje klimaty.

1. Lubisz/co sądzisz o AC/DC?

Nie lubię. Uważam, że strasznie przynudzają i nagrywają w kółko tę samą płytę.

2. Lubisz Nirvanę i co sądzisz o Kurcie Cobainie?

Nie lubię Nirvany. Cobaina tez zresztą nie - ani jako muzyka, ani jako człowieka.

3. Twój najbardziej ulubiony/ukochany/wysławiany zespół?

Trudno mi wskazać jeden taki zespół. Jeśli już, to Iron Maiden, ale i oni mają płyty, których nie lubię i nie słucham.

4. Najlepszy gitarzysta?

Nie dam rady wybrać jednego. Kilku na szybko to: Zakk Wylde, Adrian Smith, Jon Schaffer, Dave Mustaine, Marty Friedman, Kai Hansen.

Dobry stuff. :) Overkill nigdy mnie do siebie nie przekonywał, ale ten numer jest fajny i zainteresuję się całą płytą.

Jaki jest twój ulubiony utwór z Legacy Testamentu?

Hmmm... Chyba "Over the Wall". Ale wolę wersję z "First Strike Still Deadly" niż oryginalną.

1. Tak się zastanawiam... to ty byłeś "mistrzem drugiego planu" w ostatnim CDA, tam gdzie bodaj martin czy Hut testował trzy ekrany w MMO?

Tak. A testował Gregorius.

2. Gatunków metalu jest wiele. Jaki jest twój ulubiony?

Zajrzyj do pierwszego postu w tym temacie.

Czy słuchasz czasem metalu z Finlandii? (folk metal Korpiklaani, symphonic metal Nightwish lub Within Temptation)?

Z fińskich kapel słucham tylko Children of Bodom. Folk i wyjące laski kategorycznie odpadają.

3. Widziałeś film Tenacious D? Genialna komedia rockowa :)

Widziałem. Film miał fajne momenty, ale genialnym bym go nie nazwał.

4. Słyszałeś o zespole DragonForce? Słyszałeś kiedykolwiek ich kawałki? :P

Słyszałem i już wielokrotnie go w tym wątku krytykowałem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu pisałeś, że znasz zespół DevilDriver wyłącznie z nazwy. Polecam posłuchać utwór tego zespołu, który podałem w linku. Choć wokal brzmi odstraszająco, to utwór jest oparty na świetnych riffach. Pozdrawiam i miłego słuchania!

http://www.youtube.com/watch?v=oAmdBJ1Yohw...feature=related

Edytowano przez Qstka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...