Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

A swoją drogą co sądzisz o zespole Pantera

Szanuje, ale nie podchodzi mi za bardzo ich muzyka.

Slipknot

Nie lubie.

i takim którym się teraz wiele nastolatków zachwyca a i sam przyznam że nie maja złej muzyki Bullet For My Valentine ?

Dla mnie zupelnie nic ciekawego. Takie jałowe pitolenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie jeszcze jedno pytanie nie chodzi mi o to czy lubisz ale czy uważasz i szanujesz zespoły typu The Doors które były pionierami

The Doors mnie akurat ani troche nie interesuje.

oraz czy uważasz że Freddy Mercury był geniuszem pod względem muzyki ?

Z cala pewnoscia byl genialnym wokalista obdarzonym fenomenalnym glosem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty słuchasz w ogóle innych płyt Megadeth'u poza R.I.P ?

Zdarza mi sie.

np. co sądzisz o Youthanasji ?

Niezly album, ale nie sluchalem go juz od bardzo dawna.

Co sądzisz o tym :

Anthrax mnie nie kreci.

Czy tam u ciebie we Wrocławiu też tak sypie, bo w Krakowie zima w pełni (wszędzie biało)

Nie, sniegu nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znasz, a jak znasz to lubisz zespoły Danzig i Exodus ? I jeżeli dojdzie do Rock In Rio w Poznaniu to jesteś zmuszony siłą wyższą pójść, po prostu pójdziesz czy nie masz zamiaru ?

A tak po za tym jak pisałem proszę was normalnie weźcie zagrajcie koncert w mieście Wieluń województwo łódzkie na pewno przyjdzie wiele osób a ja z kolegami mamy już dość tego techna i disco wszędzie :PP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwór "The Killing Road" jest miażdżący, szczególnie solówka na strunach pod koniec kawałka.

Ze jaka solowka? :) Moj pierwszy strzal byl taki, ze chodzi Ci o jakas partie smyczkowa (strings), ale tam takiej nie ma.

Oglądałeś może film "Radio" [chłopak, który chodzi wszędzie z wózkiem i radiem]

Nie przypominam sobie.

lub "Wsypę" ?

Ogladalem, ale pamietam z tego filmu bardzo malo.

Jaki jest twój ulubiony film?

Nie mam wlasciwie ulubionego filmu.

A znasz, a jak znasz to lubisz zespoły Danzig i Exodus ?

Znam, nie slucham.

I jeżeli dojdzie do Rock In Rio w Poznaniu to jesteś zmuszony siłą wyższą pójść, po prostu pójdziesz czy nie masz zamiaru ?

Jakos ciezko mi uwierzyc, ze dojdzie w Polsce do takiej imprezy. A jesli bedzie, to moja obecnosc zalezy od line-upu - nie pojade ogladac kapel, ktore mnie nie interesuja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może pozwolę sobie jeszcze zapytać o religię, skąd masz pewność, że bóg nie istnieje? Sam niejednokrotnie się nad tym zastanawiałem i doszedłem do wniosku, że nie da rady stwierdzić czy bóg istnieje czy też nie. Ale ciekaw jestem Twojego zdania.

PS Żeby nie było, że próbuję kogoś nawracać, (sam jestem agnostykiem) tylko po prostu ciekawi mnie czyjaś pewność o istnieniu tudzież nie istnieniu boga a raczej skąd się ta pewność bierze.

Edytowano przez Belutek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się wtrącę.. chyba jednak logiczniej twierdzić że Bóg nie istnieje gdy się w niego nie wierzy niż zakładać że może istnieć i w niego nie wierzyć :) Wiara nie da się skwantyfikować... albo wierzysz w Boga i jego istnienie albo nie wierzysz w Boga wiec nie istnieje... nie ma stanów pośrednich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może pozwolę sobie jeszcze zapytać o religię, skąd masz pewność, że bóg nie istnieje? Sam niejednokrotnie się nad tym zastanawiałem i doszedłem do wniosku, że nie da rady stwierdzić czy bóg istnieje czy też nie. Ale ciekaw jestem Twojego zdania.

Widzisz, nie majac dowodu na istnienie albo brak boga, jeden przyjmie, ze on istnieje (na tym polega w koncu wiara, bo co to za sztuka wierzyc w cos, co jest pewne?), a inny, ze go nie ma. Ja przyjmuje, ze go nie ma (bo mam racjonalistyczne spojrzenie na swiat i w moim swiatopogladzie nie ma miejsca na zadne moce nadprzyrodzone) i jest mi z takim zalozeniem dobrze. I tyle. Nie roztrzasam zagadnien wiary lub jej braku, nie widze sensu strzelania tutaj jakichs ateistycznych "kazań" i dowodow a'la "Bóg urojony" Dawkinsa. Nie obchodzi mnie, czy ludzie, ktorzy mnie otaczaja sa wierzacy czy nie, dopoki nie zaczynaja narzucac sie ze swoimi pogladami (dlatego nie lubie kosciola katolickiego - bo wtraca sie w sprawy, ktore nie powinny go obchodzic).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...