Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Kim chciałeś zostać w dziecinstwie??

Pierwsze plany jakie pamietam, to praca w czasopismie o grach. Wpadlem na to w wieku jakichs 11-12 lat, kiedy zaczalem czytac pisma o grach. Nie pamietam, jakie ambicje mialem wczesniej. :)

Czy zcasami wrzucacie swoje utwory do różnych freewarowych gier, albo do klonów GH???

My tego nie robimy, ale wiem, ze mozna sciagnac nasz kawalek "No Escape" przygotowany dla Frets of Fire.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cormac czy myślisz że najnowszy wolfenstein to nie wypał?

Nie gralem w te gre. Widzialem ją jednak i nie mam zadnej ochoty w nia grac.

Nie mam pytania ale może zainteresuje Ciebie, że w nowym numerze polskiego "Metal Hammer" jest wywiad z Matt' em Heafym. Wiele razy wspominałeś, również na łamach czasopisma, że bardzo lubisz zespół Trivium dlatego też zamieszczam o tym informację :)

Kilka lat temu dalem sobie spokoj z Metal Hammerem i od tego czasu nie tknalem tego pisma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak zaczęła się twoja praca w redakcji

Po tym jak zbankrutowało pismo, w ktory pracowalem wczesniej (I/O, tez z Wroclawia), zadzwonilem do CDA, pogadalem z Mac Abra, wyslalem CV i probne teksty, po czym zostalem zaproszony na rozmowe. To bylo pod koniec 2001 roku. Etat dostalem od lipca 2007.

2. czy i kiedy wyjawi się druga płyta InDespair?

Ostatnio duzo o tym gadamy na probach i wyglada na to, ze studio bedziemy rezerwowac na pazdziernik 2010. Raz, ze terminy na najblizsze kilka miesiecy sa w powaznych studiach pozajmowane, dwa, ze musimy zebrac na sesje nagraniowa miks i mastering dosc powazne pieniadze (10-15 tys. zlotych).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałes juz okazję posłuchania Endgame Megadethu na przykład tu: http://www.myspace.com/megadeth

Co o niej sądzisz? Który utwór podoba ci sie najbardziej?

Dla mnie to najlepsza płyta tej dekady. Do Rust in Peace jej daleko, ale i tak to świetny album w stylu retro. Miażdżące sa dla mnie "This Day We Fight", "Bite the Hand", "Head Crusher" i "The Right to Go Insane"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałes juz okazję posłuchania Endgame Megadethu na przykład tu: http://www.myspace.com/megadeth

Co o niej sądzisz? Który utwór podoba ci sie najbardziej?

Slyszalem plyte. Nie powalila mnie na kolana jak np. ostatni Testament, ale jest na niej kilka dobrych kawalkow i generalnie trzyma rowny poziom.

CormaC, co sądzisz o nowej wersji SW Force Unleashed? Chodzi mi o Ultimate Sith Edition.

Nie gralem w konsolowa, wiec trudno mi sie wypowiadac na ten temat.

A gdzie pisać "Przyjedzcie do mojego miasta"???

Na stronie, tu na PW czy na maila?

Wlasciwie to nigdzie. To nie jest tak, ze dostaniemy wiadomosc typu "przyjedzcie do Łodzi, bo chcetnie was zobacze na zywo" i zaraz pojedziemy do Łodzi. :) Organizacja koncertu nie jest taka prosta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o Jade Empire?

Recenzowalem te gre i bardzo mi sie podobala. Nie jest to erpeg na miare Knights of the Old Republic, ale tez nie tym miala byc. Na pewno warto zagrac.

Kupisz starą wersję czy slima?

Nie widze powodu, dla ktorego mialbym kupic stara wersje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się zbytnio na muzyce od technicznej strony (o ile można to tak nazwać). Dlatego chcę spytać, kto wykonuje solówkę gitarową w Waszej piosence "No Escape" ? Ty, Serek, czy może Fojcik?

Poza tym, zamierzacie może pogrywać gdzieś na podkarpaciu, np w Rzeszowie?

BTW, pomimo, że jestem zadeklarowanym 'reggaeowcem' to bardzo podoba mi się wasza muza. :) Szczególnie "No Escape"

Edytowano przez Maxter
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się zbytnio na muzyce od technicznej strony (o ile można to tak nazwać). Dlatego chcę spytać, kto wykonuje solówkę gitarową w Waszej piosence "No Escape" ? Ty, Serek, czy może Fojcik?

Wojtek Fojcik jest basista, wiec od razu odpada. Ta solowka jest moja, podobnie jak solo z "Nie widzial nikt", pierwsze i trzecie z "Virusa" i pierwsze z "Glowa w dol". Pozostale zagral Serek.

Poza tym, zamierzacie może pogrywać gdzieś na podkarpaciu, np w Rzeszowie?

To jakies 450 km w jedna strone, wiec szanse sa niewielkie. Chyba ze ktos nas tam zaprosi na jakas wieksza impreze i zaproponuje odpowiednie warunki finansowe (pokrycie kosztow transportu + jakas gorka).

BTW, pomimo, że jestem zadeklarowanym 'reggaeowcem' to bardzo podoba mi się wasza muza. :) Szczególnie "No Escape"

Dzieki. Milo cos takiego przeczytac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...