Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Czy potrafisz grać na gitarze basowej?

Tylko kostką.

-W koszulkach czyjego zespołu paradujesz po mieście?

W.A.S.P., Trivium, Testament, Iron Maiden, Saxon, Iced Earth.

-Gdy kupisz sobie nową gitarę, to czy rozwalisz stara ,podczas jakiegoś większego koncertu?

A jaki normalny czlowiek rozwalilby wioslo warte konkretne pieniadze, nie majac umowy z producentem gitar i nie dostajac ich za darmo? Poza tym nie zamierzam pozbywac sie obecnej gitary po zakupie drugiej.

-I czy w Redakcji macie wygodne "krzesła" do kilkugodzinnego siedzenia za biurkiem?

Nie narzekam.

Czy działalność w zespole nie przeszkadza Ci w innnych zajęciach(np CDA;p)

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam (już chyba ostatnie) pytanie, czy za "skaszanieniem" koncertu Cage w Czechach stała firma "Total Concerts"? Jeśli nie mógłbyś tego "oświadczyć" na forum, to bardzo prosił bym o prywatną wiadomość, bym nie musiał w przyszłości się użerać z takimi ludźmi.

Jeśli to ta "firma" ,to stoi za odwołaniem kolejnej imprezy, zwaną "Unholy Fest", odbywającą się w Czechach.

Teraz sporo bluzgów poleci w stronę "firmy", bo dużo (z tego co mi kumple, i kumpelki mówią) osób się wybierało, na Cage do Warszawy, i na "Unholy Fest"... :down:

Edytowano przez ShuanAzuestrode
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy za "skaszanieniem" koncertu Cage w Czechach stała firma "Total Concerts"?

Tak.

Jeśli to ta "firma" ,to stoi za odwołaniem kolejnej imprezy, zwaną "Unholy Fest", odbywającą się w Czechach.

Wiem. Latwo bylo przewidziec fiasko tego festiwalu. Amatorszczyzna na maksa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Latwo bylo przewidziec fiasko tego festiwalu. Amatorszczyzna na maksa.

Mogliby chociaż przeprosić, bo samo "festiwal został odwołany", o czym kumpel dowiedział się od jednego z kapel, trochę nie fair jest w stosunku do kogoś, kto był w 99.99% pewny, że się tam wybierze.

W takim wypadku można powiedzieć tylko jedno: "Polak potrafi!"...

Edytowano przez ShuanAzuestrode
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ave

pytan kilka(nascie):

co sadzisz o: Linkin Park, Paramore, Sabaton, Underclasshero, Blur, Kasabian? :huh:

jakie sa twoje ulubione gry? :huh:

piszesz ze nie lubisz strategi ale co sadzisz o homm 3 i 5? :huh:

czytalem w CDA ze nie lubkisz hip-hopu ze wzgledu durne rymy i taki sam przekaz ale na prawde niewszedzie tak jest

chocby hemp gru droga (a co sadzisz o hg?) :ermm:

pytania moga sie powtarzac ale to w koncu strona 125/126 :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytan kilka(nascie):

co sadzisz o: Linkin Park

Nie lubie. Bennington nawet fajnie spiewa, ale jako calosc ich muzyka mi nie pasuje.

Paramore

Nie slucham takiej muzyki.

Sabaton

Dla mnie nic specjalnego, ale na koncercie bylo fajnie. Tyle ze na koncertach w innych krajach pewnie juz tak nie jest, bo zeby stworzyc fajny klimat, potrzebna jest entuzjastyczna publicznosc - a takie zywiolowe przyjecie maja podobno tylko w Polsce (wiadomo dlaczego). Kumpel widzial ich na zywo w Czechach i Niemczech (fakt, ze na festiwalach) i szalu zupelnie nie bylo.

Underclasshero

Nigdy o tym nie slyszalem. I mam wrazenie, ze internet tez nie.

Blur

Patrz Paramore.

Kasabian? :huh:

Patrz Undeclasshero. Wrzucilem nazwe w google'a, dowiedzialem sie, ze graja "rock alternatywny oraz indie rock", wiec spuszczam ich na drzewo.

jakie sa twoje ulubione gry? :huh:

Seria GTA, seria PES.

piszesz ze nie lubisz strategi ale co sadzisz o homm 3 i 5? :huh:

Akurat HoMM to jedna z tych wielkich gier, ktore przyciagaja mase ludzi niezaleznie od ich upodoban gatunkowych. Genialna rzecz.

czytalem w CDA ze nie lubkisz hip-hopu ze wzgledu durne rymy i taki sam przekaz ale na prawde niewszedzie tak jest

Ze wzgledu na debilne rymowanki (wiem, uogolniam), meczaca tematyke i fakt, ze goscie nawijajacy do jakichs sampli to dla mnie nie muzyka, tylko goscie nawijajacy do jakichs sampli. Wyjatkiem jest tutaj plyta Tymona "Oddycham smogiem", bo na niej rzeczywiscie jest muzyka, zywe instrumenty i jakis klimat, a nie beat z kompa i dziecinne, grafomanskie nawijki.

chocby hemp gru droga (a co sadzisz o hg?) :ermm:

Nie znam zadnego hemp gru i nie chce znac. Nie slucham takiej muzyki, o czym zreszta dobrze wiesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć CormaC. Mam do Ciebie jako do eksperta pytanie który od wielu lat gra na gitarze.

Jak najszybciej nauczyć się grać na gitarze (klasycznej) ? Uczyć się podstaw samemu czy pobierać lekcje gry w jakiejś dobrej szkółce ?

Czy aby w ogóle zacząć grać trzeba posiadać jakieś umiejętności m.in. dobry słuch ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć CormaC. Mam do Ciebie jako do eksperta pytanie który od wielu lat gra na gitarze.

Ja ekspertem nie jestem. Gram sobie tylko hobbystycznie.

Jak najszybciej nauczyć się grać na gitarze (klasycznej)?

Klasycznej, czy akustycznej? Bo to zasadnicza roznica. Tak czy inaczej - duzo cwiczyc.

Uczyć się podstaw samemu czy pobierać lekcje gry w jakiejś dobrej szkółce ?

Lekcje nie zaszkodza, ale ja np. lekcji nie bralem (nie liczac kilku u kumpla, ktory pomogl mi o tyle, ze swoimi umiejetnosciami zmotywowal mnie do gry i pokazal mi sporo wartosciowych cwiczen). Tym niemniej jesli chcesz podlapac szybko nie tylko pare chwytow, ale i teorie, polecam rozejrzec sie za jakims nauczycielem.

Czy aby w ogóle zacząć grać trzeba posiadać jakieś umiejętności m.in. dobry słuch ?

Dobry sluch oczywiscie jest jak najbardziej wskazany, ale sluch mozna sobie do jakiegos stopnia (zaleznego od predyspozycji) wyrobic. To tak jak ze sprawnoscia fizyczna w sporcie. Jesli np. po przetruchtaniu kilometra jestes ledwo zywy, mozesz zaczac trenowac pilke nozna i nabierzesz przyzwoitej kondycji. Ale i tak bedziesz w plecy w stosunku do kogos, kto ma wrodzona duza wydolnosc - on zacznie treningi kondycyjne z duzo wyzszego pulapu. Kiedy ja zaczynalem plumkac na gitarze, mialem drewniany sluch. Teraz jest o wiele lepiej (kiedy robie rozne testy sluchowe i muzyczne w sieci, zawsze mam wyniki powyzej sredniej), ale dalej chowam sie przy ludziach, ktorzy maja wrodzony dobry sluch. Ale pewnie moze byc i tak, ze ktos jest wybitnym muzycznym antytalentem i cwiczenia niewiele dadza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar sobie sprawić Street Fighter 4 na PC. Mógłbyś mi polecić jakiegoś dobrego gamepada do tej gry?

Odnośnie Zangiefa to masz racje, widziałem parę filmów ze SF4 w których ludzie walczyli Zangiefem i wygrywali poprzez naciskanie przycisków na chybił trafił, zdecydowanie przekombinowana postać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...