Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Witam,

ja mam dosc nietypowe pytanie zwiazane ze Street Fighter IV. Czy udalo ci sie zrobic Fake kick'a Sagatem? W necie pojawily sie dziesiatki przezabawnych opisow jak ludzie probowali poradzic sobie z tym ciosem. Trzeba nacisnac 2xHK w odstepie okolo 5/100 sekundy. Rozwalil mnie wpis na amerykanskim forum gdzie ktos podlaczyl perkusje z Guitar Hero: World Tour i przypisal HK do jednego z "bebnow i naparzal paleczka XD

Edytowano przez hellmud
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra muszę spytać... Co myślisz o muzyce zespołu Black & White? I czy miałeś jakiś udział w tym, że znalazła się na coverze? W końcu to Ty interesujesz się podobną muzyką ;d

Graja fajnie, maja dobry wokal (co niestety nie zdarza sie czesto w poslkich podziemnych kapelach), ale nie jest to do konca moj typ muzyki. Spodobali mi sie, ale w domu jednak wlaczam cos innego.

Grales w Mount and Blade? bo Ty chyba cos mi sie tak wydaje pogrywasz w rpg a jak nie to nie wiesz czy ktos w redakcji jest fanem albo cos

Nie, nie gralem w to. O ile mi wiadomo, nie ma u nas w redakcji fanow tej gry, ale Gregorius chyba ja w koncu polubil. :)

Witam,

ja mam dosc nietypowe pytanie zwiazane ze Street Fighter IV. Czy udalo ci sie zrobic Fake kick'a Sagatem? W necie pojawily sie dziesiatki przezabawnych opisow jak ludzie probowali poradzic sobie z tym ciosem. Trzeba nacisnac 2xHK w odstepie okolo 5/100 sekundy. Rozwalil mnie wpis na amerykanskim forum gdzie ktos podlaczyl perkusje z Guitar Hero: World Tour i przypisal HK do jednego z "bebnow i naparzal paleczka XD

Udalo mi sie zrobic fake kicka po dluuugich probach, bo uparlem sie, ze zalicze zadanie, ktore tego wymagalo. Zrobilem taka sztuczke, ze zmapowalem na padzie HK pod kazdym przyciskiem i dusilem je, az sie udalo. :) Capcom troche przesadzil z trudnoscia tego - w dodatku niespecjalnie przydatnego - ruchu.

Co sadzisz o
kawalku?

Klasyka. Jak caly debiut W.A.S.P. zreszta.

I jak w skali 1 do 10 oceniasz zespol W.A.S.P.?

To jedna z moich ulubionych kapel i uwielbiam wokal Blackiego, ale nie kazdego ich albumu mam ochote sluchac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, nie obrazisz sie? Super! :) Gutter Sirens to nie sa za bardzo moje klimaty, ale widzialem ich na zywo i wypadli bardzo fajnie. Mam tez jeden ich album, ale lezy na polce i sie kurzy. Tym niemniej jesli bede mial okazje zobaczyc ich znowu na zywo, na pewno jej nie przegapie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak porownasz granie na gitarze od Guitar Hero na hardcore do prawdziwej gry na gitarze elektrycznej?

Granie na prawdziwej gitarze daje wiecej satysfakcji. Guitar Hero to w koncu tylko łajowe wciskanie przyciskow.

Czy do testowania głośników używasz jakiegoś specjalnego zestawu piosenek by zawierał np. przekrój różnych gatunków (metal/klasyka)?

Oczywiscie. Zawsze puszczam muzyke symfoniczna, metal i jakies spokojniejsze, bardziej "przestrzenne", akustyczne granie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to Ty "załatwiasz" muzykę na cover? Jeśli tak, to jaki zespół najbardziej chciałbyś na coverze umieścić? Czy jakaś grupa odmówiła? :)

I jeszcze jedno pytanie: co sądzisz o grach z City Interactive? :)

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to Ty "załatwiasz" muzykę na cover?

Nie.

I jeszcze jedno pytanie: co sądzisz o grach z City Interactive? :)

Rozumiem, ze zadales to pytanie po to, zebym mogl sie tu rozpisac o tym, ze sa zle? No wiec fakty sa takie, ze City Interactive zarabia na tych gierkach mase kasy, wiec kazdy moze oczywiscie zmieszac ich z blotem i wysmiac, ale potem niech przeliczy swoje kieszonkowe/zarobki. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję właśnie pierwszy gamepad i nie wiem do końca co wybrać. Chciał bym żeby nadawał się zarówno do SF IV jak i PES-a. W sklepie obok mam do kupienia Logitech Dual Action? Gamepad za 109zł. Brać czy polecił być coś tańszego a dobrego do takich gier?

Edytowano przez Baroso
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...