Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Trudne pytania. Jesli chodzi o Iced Earth, to bede cheatowal i podam "Alive in Athens". :)

Natomiast jesli chodzi o Trivium, to musialbym wymienic ulubionych utworow bardzo duzo (wiekszosc trzech plyt wlasciwie), wiec ogranicze sie do dwoch-trzech na album: Requiem, Fugue, Ember To Inferno, Rain, Pull Harder On The Strings Of Your Martyr, A Gunshot To The Head Of Trepidation, Ignition, Detonation, Tread The Floods, Torn Between Scylla and Charybdis, Down From The Sky, Into The Mouth Of Hell.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ściągałeś kiedyś Piracką grę lub Program ?

Ciekawe, ze sporo osob to interesuje. Dobra rada - rozliczajcie sami siebie. Ja zreszta mam juz serdecznie dosyc wszelkich dyskusji - czy to na forum, czy to na GG - na temat piractwa. Ilez mozna?

Co sądzisz o tych zespołach??:

1.Coldplay

Meganudy. Muzyka do tepego gapienia sie w sciane.

2.Editors

Nie znam.

3.Muse

Nie ruszam rockowych chlopaczkow z MTV nawet kijem z dwoch metrow.

W ogóle jaki masz stosunek do rocka alternatywnego,indie rocka?

Stosunek mam taki, ze zupelnie mnie ten nurt nie interesuje.

Trochę głupie pytanie:

Czy grając w grę do recenzji często grasz "na siłę"?

Zdarza sie. Nie zawsze dostaje sie do recenzji akurat to, co chce sie dostac. Slaba gre tez ktos musi recenzowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłeś, że miałeś psa. I teraz takie pytanie (sory jak zbyt osobiste) płakałeś jak umarł

Powiedzmy, ze czulem sie bardzo zle, kiedy dostalem telefon, ze trzeba go bylo uspic.

czy tęsknisz za nim?

Jasne, ze tak, choc teraz juz o wiele mniej, bo minely jakies 4 lata. Przez kilka miesiecy po jego smierci wciaz bardzo ostroznie otwieralem drzwi wchodzac do mieszkania, bo lubil pod nimi lezec. Fajny byl kolezka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekasz na Guitar Hero: Metallica?

Nie. Raz, ze gra nie zostala jeszcze zapowiedziana na PC, dwa, ze Metallike mam generalnie w (_!_)

Co sądzisz o tych zespołach:

1.Disturbed.(najlepsza muzyka do grania w Left 4 Dead ; )) )

Najlepsza muzyka do zanudzenia sie na smierc. :) Powaznie - probowalem przebic sie przez ich ostatnia plyte i jest kosmicznie wrecz nudna i monotonna.

2.Prodigy.

3.Linkin Park.

Po pierwsze - nie lubie muzyki elektronicznej. Po drugie - nie lubie chlopaczkow z MTV grajacych pop z uzyciem gitar. A jesli jeszcze dodatkowo rapuja, to jest to zgroza absolutna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie jest nudna? Najnowsza płyta nie jest może jakimś cudem ale nie jest źle ; ) Z braku czasu i trochę z braku chęci przesłuchałem tylko połowe płyty i według mnie nie jest zła : )

Co do LP - muszę się z tobą zgodzić ; )

Co do Prodigy - mimo że nie jest to mój gatunek muzyki, niektóre piosenki mają naprawdę niezłe ; )

Edytowano przez Raiven
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie jest nudna?

W takim, ze jest nudna. :) Jest to dla mnie totalnie bezjajeczna, monotonna muzyka, ktora po kilku numerach zaczyna po prostu irytowac.

Najnowsza płyta nie jest może jakimś cudem ale nie jest źle ; ) Z braku czasu i trochę z braku chęci przesłuchałem tylko połowe płyty i według mnie nie jest zła : )

Gdyby byla dobra, znalazlbys czas i checi, zeby posluchac jej do konca. Ja nie zawracam sobie glowy plytami, ktore pochwalic mozna tylko slowami "nie jest zla".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu "dosyc mam odpowiadania na to samo pytanie" - ile razy mozna meczyc mnie o Radiohead, Nightwish, RHCP? W skrocie:

nie moje klimaty

nie moje klimaty

obciach

nie interesuje mnie

nie znam i nie znam.

Ludzie, zapiszcie sobie na karteczkach: NIE OBCHODZA MNIE ZESPOLY SPOZA MNIEJ LUB BARDZIEJ KLASYCZNYCH ODMIAN METALU. NIE SLUCHAM: POPU, WYMALOWANYCH CHLOPACZKOW Z MTV, MAINSTREAMOWEGO ROCKA, RAPUJACYCH PSEUDOROCKOWCOW, ZIDIOCIALYCH POGAN LATAJACYCH PO LESIE Z TOPORAMI, BURCZACYCH DEATHMETALOWCOW (poza Amon Amarth), ZNIEWIESCIALYCH WAMPIRKOW. NIE SLUCHAM TEZ ZADNYCH WYJACYCH LASEK.

A i tak za kilka postow ktos znowu zapyta mnie o Limp Bizkit, Nightwisha albo Coldplay. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubisz Nightwish? :)

O rety, ale to przewidywalne.

A na serio: grałeś w Star Wars the Force Unleashed? Jeśli tak to co sądzisz?

Nie gralem. Tzn. mialem w rekach przez kilka minut PSP z odpalona gra, ale tylko tyle.

P.S. Co sądzisz o Coldplay? ;D

Juz za pierwszym razem ten zart byl slabawy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie podkusiło żeby w końcu posłuchać waszej ( tj. In Despair ) płyty.

I muszę stwierdzić że jesteście wyjątkiem od mojego przekonania że większość polskich amatorów/debiutantów to obciach bo płyta jest naprawde dobra.

Piosenki strasznie pachną mi Iron Maiden, Metallicą ( zaraz po powstaniu ), troszkę mi jeszcze zajeżdża Megadethem .

Dobre skojarzenia? ; ) I na zakończenie, jak łączysz grę w zespole i pracę w redakcji ? Jedno i drugie zajęcie jak mniemam jest b. czasochłonne.

Edytowano przez Raiven
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...