Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Teraz pytanie - pisałeś o "świetnym Jelly Car" - jak rozumiem grałeś w grę ;)

Oczywiscie.

Chciałem się zapytać czy miałeś jakieś obiekcje co do niej?Co ci się w niej bardziej podobało a co mniej? Tak się składa że to ja jestem autorem wersji na PSP i chciałem poznać opinię profesjonalisty ;)

Jedyna moja obiekcja jest taka, ze niektore plansze sa bardzo trudne, przy czym nie jest to az tak wielki problem, bo mozna plansze do rozegrania wybrac z menu - nie ma strachu, ze gdzies sie utknie na amen. Poza tym - znakomita gra.

Zmieniam peceta.Możesz powiedzieć co kupić(jaką kartę graficzną, procesor itd.)

Zajrzyj do dzialu Konfigurator w CDA - po to jest.

Jak wrażenia po supportowaniu Bayley'a? Ludzie dopisali swoją obecnością, czy znowu było z tym krucho?

Z frekwencja slabizna - we Wroclawiu bylo kolo 170 osob. Z tego co wiem, w Poznaniu ok. 250. Przypuszczam, ze to efekt wysokich cen biletow. Sam koncert fajny, ale nie wiem, co kierowalo akustykiem Blaze'a, ze ustawil zespol tak kosmicznie glosno - byl potworny lomot, malo selektywnosci.

Umiesz czytac nuty??? Bo znam gitarzystow ktorzy nie umieja i zyja

Nie umiem. Nuty nie sa mi do niczego potrzebne.

Zresztą oni tam (pewnie) nie wierzą w przesąday :rolleyes::sweat:

A ty CormaC wierzysz??

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gamewalkerze (o Crash Time II) z numeru 04/09 jest napisane:

"CormaC: There were zwei peanuts walking down der strasse. Und one was assaulted... peanut!"

Nie jestem do końca pewien, więc zapytam - to była aluzja do Najzabawniejszego Kawału Świata autorstwa Monty Pythona?

Edytowano przez Rahid
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy byłeś w wieku 10-18 lat na jakim koncercie? Jeśli tak to na kogo?

Jasne, ze bylem. Na klubowe chodzilem regularnie, natomiast jsli chodzi o duze imprezy, to bylem w 2000 roku na Maidenach w Katowicach.

Nie wiem czy ktos juz o to sie pytal ale:

Gdzie mozna kupic/sciagnac utwory InDespair?

Plyta bedzie niedlugo znowu dostepna przez Allegro. Mamy juz wytloczona kolejna partie, ale czekamy na dodruk okladek i pudelka.

Jak czesto chodzisz lub ktos z redakcji chodzi do restauracji Krawczyk SP ZOO?

Nie chodzimy tam, bo nie za bardzo jest po co. Chyba ze wziac pod uwage sklepik, ktory funkcjonuje przy tej restauracji - tam zdarza nam sie kupowac.

Nie jestem do końca pewien, więc zapytam - to była aluzja do Najzabawniejszego Kawału Świata autorstwa Monty Pythona?

A do czego innego to mogla byc aluzja?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem juz w ogole, ze ta plyta istnieje. Dla mnie byla duzym rozczarowaniem. Podobaly mi sie na niej ze trzy utwory (Banned From Heaven, Tie My Rope i chyba tytulowy), a reszta zlewala mi sie w bezksztaltna papke. Moze po prostu Bodomi mi sie przejedli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC, ostatnio dopiero przeczytałem Twój minifelieton nt. prywatyzacji służby zdrowia... i mam pejoratywne odczucia. Chodzi bowiem o to, że nie pomyślałeś o milionach naprawdę biedych ludzi, którzy nie mają po prostu kasy na prywatne szpitale. Dla niech publiczna służba zdrowia jest jedynym rozwiązaniem. A to, że ja, Ty, czy ktoś jeszcze ma kasę na to, to nie znaczy, że całą polską służbę zdr. trzeba sprywatyzować, albo skomercjalizować. Obecnie taki stan (sprywatyzowania) określa się u ok. 10 % szpitali. Czy powiedzmy 50 % nie wystarczy? Jeśli chcesz iść d prywatnego szpitala to idzesz, a jak nie masz kasy idzesz do publicznego.

Dlatego uważam, że zachowałeś się zbyt pochopnie. Ja rozumiem, że skomer-prywat. szpitale same na siebie zarabiają i mają duże zyski, ale zapomniałeś o wielu ludziach...

Swojego czasu byla na forum spora dyskusja dotyczaca tego felietonu i nie chce mi sie wracac do tematu - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym się aktualnie zajmujesz w cd-a ???

Zakres moich obowiazkow obejmuje redagowanie i pisanie tekstow, przygotowywanie pisma do druku i opieke nad strona WWW.

Co czujesz, gdy czytasz opinie typu: ,,PC nie nadaje się do gier, tylko konsole. PC jest tylko dobry do RTSów"?

Malo mnie takie opinie obchodza. A gdyby sie okazalo, ze na PC nie ma juz w co grac (nie zanosi sie na to), kupie sobie konsole.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy prócz wiadomego gatunku muzyki :biggrin: słuchasz jeszcze jakiegoś innego gatunku?

Nie.

Co możesz polecić z książek?

Sapkowskiego, Kinga.

Od kiedy zacząłeś pracę w CD-Action?

Pierwszy tekst napisalem - o ile pamietam - do numeru 13/2001. Na stale zatrudniony jestem od lipca 2007.

Nie wiem czy ktoś już ci zadawał to pytanie, ale:

Kiedy nauczyłeś się grać na gitarze?

Zaczalem grac w wieku 16 lat.

Co sądzisz o polskich zespołach mainstreamowych?

Masz na mysli masowke pokroju Feela, Kombii, Ich Troje i takich tam? Po co wlasciwie zadawac pytanie, na ktore odpowiedz jest oczywista?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na mysli masowke pokroju Feela, Kombii, Ich Troje i takich tam? Po co wlasciwie zadawac pytanie, na ktore odpowiedz jest oczywista?

No w sumie racja.

Zaczalem grac w wieku 16 lat.

Hmm, chyba dość późno, nie? Czy to nie ma żadnego znaczenia? Miałeś jakieś trudności? I czy ja ( lat 19 ) dałbym radę się nauczyć, na przykład akordy barowe?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz Cormac ale dorzucę swoje 3 grosze do potencjalnej odpowiedzi:

Hmm, chyba dość późno, nie? Czy to nie ma żadnego znaczenia? Miałeś jakieś trudności? I czy ja ( lat 19 ) dałbym radę się nauczyć, na przykład akordy barowe?

Gitara nie jest trudniejszym od innych instrumentem, można zacząć na niej grać niemal w każdym wieku, zaś akordy barowe nie są żadną trudnością, są środkiem a nie jakimś celem. Ja sam zacząłem grać w 3 klasie liceum (skończone 18 lat) i nie miałem żadnych trudności z nauką z powodu wieku (chociaż sama nauka jest trudna).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, chyba dość późno, nie? Czy to nie ma żadnego znaczenia? Miałeś jakieś trudności?

Kazdy ma jakies trudnosci.

I czy ja ( lat 19 ) dałbym radę się nauczyć, na przykład akordy barowe?

Jasne.

Co sądzisz na temat zinów o grach?? (tych e-zinów, dla ścisłości)

Nic. Nie czytam ich.

CormaCu, wybacz, że Cię z tym zamęczam, ale czy długo przyjdzie nam jeszcze czekać na pierwszy rzut waszych płytek na Allegro? :wink:

Pierwszy juz dawno byl i sie skonczyl. Nastepna partie mamy juz wytloczona, czekamy na okladki i pudelka.

Co sądzisz o "Welcome to the Jungle"?

Fajny kawalek zespolu, ktory mnie generalnie nie obchodzi.

Co sądzisz o naszym Kaziku Staszewskim ?

Nie lubie. Zupelnie do mnie trafia nic, co robi Kazik.

Czadreska strona! Wasza rzecz jasna (InDespair), sami ją robiliście? :smile:

Robil ja Sergiusz, nasz gitarzysta.

Co sądzisz o zespole Enslaved?

Ile razy mam jeszcze powtorzyc, ze nie slucham blacku?

Co sądzisz o zespole Korpiklaani?

Ubranych w kożuchy gosci biegajacych po lesie z akordeonami tez nie slucham.

Jaka jest Twoja ulubiona piosenka zespołu Queen?

Bardzo trudno wybrac. Who Wants To Live Forever chyba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...