Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

a co musze w sobie miec aby zrobic wrazenie i OLŚNIC redakcje??

Musisz przyslac nam teksty, ktore zrobia na nas wrazenie.

Ale o czym miałyby być te teksty?? Ty czym zasłynąłeś(co zademonstrowałeś redakcji)?? ;)

Ale o czym miałyby być te teksty?? Ty czym zasłynąłeś (co zademonstrowałeś redakcji)?? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście radze od przeczytania FAQ.

1. Podesłać do redakcji zapowiedź.

Długość tekstu jakieś 6 do 8 tysięcy znaków (ze spacjami). Nie mniej, ale też nie więcej. W tekście powinny znaleźć się dodatkowe informacje zamieszczane w naszym piśmie czyli producent, dystrybutor, strona domowa gry, przewidywana data wydania itp. Zapowiedź powinna być napisana na podstawie materiałów o danej grze dostępnych w internecie, a nie na podstawie gry oferowanej już w sprzedaży.

A co do pytań. Co sądzisz o ludziach grających na prędkość a nie na styl(np. DragonForce)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Ale o czym miałyby być te teksty?? Ty czym zasłynąłeś (co zademonstrowałeś redakcji)?? ;)

Wyslalem po prostu kilka recenzji, ktore opublikowane zostaly w czasie mojej pracy w I/O.

A co do pytań. Co sądzisz o ludziach grających na prędkość a nie na styl(np. DragonForce)?

Dragonforce to dla mnie kabaret, a nie zespol muzyczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest zespół muzyczny (a może tylko członek jakiegoś zespołu) który Ty (razem z resztą InDespair lub bez) próbujesz/próbujecie naśladować i uważacie za swego rodzaju mentorów?

Nie. Gramy swoje, nie czujemy zadnej potrzeby zrzynania z kogokolwiek czy upodabniania sie do kogokolwiek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może z drugiej strony: Czy Ty, sam, podziwiasz jakiś zespół (grający podobną do waszej muzykę)? Nie chodzi mi tu o naśladowanie, czy zrzynanie a raczej czy jako członek zespołu masz jakichś ulubieńców, którzy grają podobną muzykę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może z drugiej strony: Czy Ty, sam, podziwiasz jakiś zespół (grający podobną do waszej muzykę)? Nie chodzi mi tu o naśladowanie, czy zrzynanie a raczej czy jako członek zespołu masz jakichś ulubieńców, którzy grają podobną muzykę?

Nie jestem CormaCem, ale rzucę podpowiedź: na stronie zespołu masz wymienione wpływy oddziałujące na każdego z członków:

Daniel: Iron Maiden, W.A.S.P., Trivium, Iced Earth, Kai Hansen, Children of Bodom, Megadeth
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Ulubiony klub nie licząc Śląska Wrocław :D?

Nie mam.

2.Ulubiony piłkarz :D?

Nie mam. Ja nie jestem pilkarskim maniakiem, zeby wieszac sobie plakaty z Borucem.

3.Ulubiony instrument nie licząc gitary ^^?

Nie mam.

Dream Theater. Znasz taki zepsół? Pewnie znasz, bo każdy kto szarpie strunami zna Boga Jana Pietruchę.

Dosyc nudny ten Twoj bog. Zupelnie nie rozumiem fascynacji ludzi Petruccim.

Ciekaw jestem tylko czy uważasz ten zespół za czterech matematyków z kiepskim wokalistą, czy wręcz odwrotnie?

Uwazam ich za meganudziarzy, ktorych plyty w moich oczach dodatkowo pogrąża denny wokalista. Zreszta jesli chodzi o mnie, wszystkie progresywne kapele moga spadac na bambus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyc nudny ten Twoj bog. Zupelnie nie rozumiem fascynacji ludzi Petruccim.

Może dlatego, że gościu potrafi grać na gitarze jak mało kto na świecie?

Muzyka może się nie podobać, zwłaszcza komuś kto woli prostsze, bardziej chwytliwe granie. Ale docenić umiejętności instrumentalne i muzyczne powinien każdy kto choć trochę zna się na gitarze.

To tak jakby ktoś powiedział, że Da Vinci był nudnym artystą.

Facet doszlifował swoje umiejętności praktycznie do perfekcji. Do tego jest naprawdę Wielkim instrumentalistą i muzykiem. Niewielu jest ludzi tak oddanych, utalentowanych i do tego skromnych (zero gwiazdorstwa!). Pewnie stąd ta fascynacja.

No ale skoro masz inny gust, to nie będę Cię dalej maltretował i zanudzał.

BTW to wcale nie jest mój bóg. Tak se palnąłem, bo często są na YouTube parodie DT, gdzie się Pietruchę określa żartobliwie jako boga.

Ciekaw jestem, którą płytę słyszałeś, bo każdy album to praktycznie inny rejon muzyczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że gościu potrafi grać na gitarze jak mało kto na świecie?

Muzyka może się nie podobać, zwłaszcza komuś kto woli prostsze, bardziej chwytliwe granie. Ale docenić umiejętności instrumentalne i muzyczne powinien każdy kto choć trochę zna się na gitarze.

Jasne, super, doceniam. Tak samo jak doceniam MASĘ innych wybitnych pod wzgledem technicznym gitarzystow, z ktorych czesc przy okazji gra muzyke, ktora pasuje mi bardziej niz przenudne 20-minutowe suity DT.

Ciekaw jestem, którą płytę słyszałeś, bo każdy album to praktycznie inny rejon muzyczny.

Szczerze mowiac nie pamietam, ktora to byla plyta. Byc moze "Images and Words". Tak czy inaczej takie granie jest dla mnie smiertelnie nudne, a LaBrie jest na maksa bezbarwnym wokalista.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Z tego co wiem czeka Pan na Arcania a Gothic Tale - czwarta część z serii Gothic dla niewtajemniczonych. Może przeglądał Pan wszelkie serwisy i czytał przeróżne artykuły, newsy i wywiady. O tak wywiady. Ja prowadzę serwis o Arcania a Gothic Tale.

I mam do Pana prośbę, Czy zgodził by się Pan udzielić wywiadu dla serwisu Arcania Center ?

pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem czeka Pan na Arcania a Gothic Tale - czwarta część z serii Gothic dla niewtajemniczonych.

Szczerze mowiac nie bardzo czekam.

I mam do Pana prośbę, Czy zgodził by się Pan udzielić wywiadu dla serwisu Arcania Center ?

Nie, przykro mi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak Ci się podobał MDK??

Podobal mi sie. Dlaczego mialby mi sie nie podobac? Jedna z tych gier, ktore sie pamieta.

Chciałbym Tobie podziękować za polecenie gier, kupiłem GTA IV i Drakensag są świetne!!

Nie ma za co.

Lubisz zespół Queen?

Powiem tak - nie slucham ich plyt w domu, ale jest to jeden z tych zespolow, ktore darze ogromnym szacunkiem. A o Mercurym nic nawet nie napisze, bo co mozna jeszcze o nim powiedziec?

Pytanko małe słuchasz może The Rasmus ?!

Nie lubie kapel z panienkami na wokalu. :)

Z tego co wiem to jesteś szczęśliwym posiadaczem PSP otóż ja też takowe posiadam i mam pytanie Jakie gry na niego posiadasz i jakie byś mógł polecić :rolleyes:

Obie czesci GTA, Tekken, God of War, Lumines. Dawno juz nie kupilem zadnej gry na PSP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC chyba tylko do Ciebie można pisać z nadzieją szybkiej reakcji.Uporczywie pragnę wrócić do tematu recenzji dla redakcji.Mógłby ktoś zarzucić jakimś linkiem albo czymś takim jak to zrobić , czego itp > chodzi mi o jakieś wskazówki bo nawet nie wiem gdzie takie pytanie zadać :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Się chłopak śpieszył :D

Czy lubisz wędkować / próbowałeś??

jaką wersję PSP posiadasz FAT czy Slim and Lite ?? (ja posiadam FAT wersja 1000

Zapoznaj się z zasadami pisania postów->cytowanie. Nie cytujemy poprzedniego posta.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC chyba tylko do Ciebie można pisać z nadzieją szybkiej reakcji.Uporczywie pragnę wrócić do tematu recenzji dla redakcji.Mógłby ktoś zarzucić jakimś linkiem albo czymś takim jak to zrobić , czego itp > chodzi mi o jakieś wskazówki bo nawet nie wiem gdzie takie pytanie zadać :P

A teraz wyraz mysli jeszcze raz - tak, zeby dalo sie zrozumiec, o co Ci chodzi.

[ciach]

Czy lubisz wędkować / próbowałeś??

Kiedys, jak bylem maly. Gdzies jeszcze lezy spinning, kolowrotek Shimano i inne drobiazgi.

jaką wersję PSP posiadasz FAT czy Slim and Lite ?? (ja posiadam FAT wersja 1000

Mam pierwsza wersje PSP - kupilem kilka dni po europejskiej premierze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...