Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

I jeszcze jedno pytanie:

Jako, że zaczynam swoją naukę gry na gitarze (akustyk), wiedząc, że ty też tak zaczynałeś. Co byś mi polecił do nauczenia się na początek? (oczywiście jeżeli to pytanie ociera się o pytanie do redaktora)

Ucz sie tego, co Ci sie podoba po prostu. Po co masz sie meczyc plumkajac jakies kawalki, ktore ktos Ci "zada"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz na temat serii Gothic , CormaCu? Nie uważasz , że ta seria schodzi na psy? Co sądzisz na temat dodatku do Gothic 3? Czy ma szansę przywrócić serii świetność? Sądząc po screenach to nie wygląda najlepiej ( szczerze mówiąc to shitowo) ... <_< ...

Dwie pierwsze czesci + Noc Kruka sa stale na liscie moich ulubionych erpegow. Na temat dodatku do G3 nie bede sie wypowiadal przed jego premiera, bo nie mam na czym oprzec jakiekolwiek sądy. Na screenach? Od kiedy w RPG najwazniejsza jest grafika?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie pierwsze czesci + Noc Kruka sa stale na liscie moich ulubionych erpegow. Na temat dodatku do G3 nie bede sie wypowiadal przed jego premiera, bo nie mam na czym oprzec jakiekolwiek sądy. Na screenach? Od kiedy w RPG najwazniejsza jest grafika?

Nie chodziło mi o grafikę a raczej o dosyć ubogie urozmaicenie terenu , który niczym nie różni się od tego znanego z podstawki. Dodatek powinien przecież wnosić sporo nowego do rozgrywki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC, jak Ci się zapowiada Death Magnetic? Myślisz że to będzie już ostatnia płyta Metalliki i koniec kariery, czy wręcz przeciwnie, pójdą za ciosem nowej płyty i po trasie zaczną nagrywać następną? Jeśli tak będzie, kto wie, może szykują się nowi Rolling Stonesi (pod względem wieku). Chociaż ich raczej już nikt nie przebije.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC, jak Ci się zapowiada Death Magnetic?

Krotko i dosadnie na podstawie dwoch udostepnionych kawalkow - g*wno. Naprawde slabizna.

Myślisz że to będzie już ostatnia płyta Metalliki i koniec kariery

Mysle, ze plyte kupi masa zzombifikowanych fanow Metalliki, wiec sprzeda sie niezle. Recenzje ogolnie beda zapewne pozytywne, bo to Metallica. Niech sobie graja. Co to komu przeszkadza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krotko i dosadnie na podstawie dwoch udostepnionych kawalkow - g*wno. Naprawde slabizna.

Mysle, ze plyte kupi masa zzombifikowanych fanow Metalliki, wiec sprzeda sie niezle. Recenzje ogolnie beda zapewne pozytywne, bo to Metallica. Niech sobie graja. Co to komu przeszkadza?

:lol: Nagraj ze swoim cudownym zespołem płytę, która przynajmniej w 10% dorówna łącznej sprzedaży płyty Metallici. Gdzie Rzym, a gdzie Krym :D

P.S

Skoro 'Death Magnetic' to jest gów*o to nie będziesz miał z tym najmniejszego problemu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Nagraj ze swoim cudownym zespołem płytę, która przynajmniej w 10% dorówna łącznej sprzedaży płyty Metallici. Gdzie Rzym, a gdzie Krym :D

A co ma tu do rzeczy to, ze hobbystycznie gram w zespole? Nie mam przez to prawa wyrazac o cudzych plytach opinii jako odbiorca? Ile ty masz lat, dziecko, ze sie tak zaperzasz, bo komus sie twoj ulubiony zespol nie podoba? 10? To, co do tej pory pokazala Metallica z nowego albumu, mi sie nie podoba - uwazam, ze te dwa kwalki sa g*wniane. Uwazam tak jako czlowiek, ktory slucha metalu byc moze tyle, ile ty zyjesz, chlopcze, nie jako "muzyk". I co mi zrobisz? Sfajdasz sie ze zlosci w pieluche? Badz w takim razie łaskaw stanac na zawietrznej, zeby od razu wywialo smrodek.

oj,widzę,że nadciąga chyba ban bądź ostrzeżenie

Za taki typ glupoty na forum nie ma sankcji.

pytanie - uprawiasz jakiś sport,oprócz grania na wiośle?? ;D

Chcialbym miec czas na uprawianie sportu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czego zaczęła się twoja przygoda z muzyką metalową i co było przedtem??

Zaczela sie od albumu "Fear of the Dark" Maidenow. Wczesniej byly przez moment rzeczy bardziej lub mnie rockowe - jakies U2, jakies "Loady" Metalliki, ale nic specjalnie naprawde powaznego. "Fear of the Dark" wszystko zmienilo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma tu do rzeczy to, ze hobbystycznie gram w zespole? Nie mam przez to prawa wyrazac o cudzych plytach opinii jako odbiorca? Ile ty masz lat, dziecko, ze sie tak zaperzasz, bo komus sie twoj ulubiony zespol nie podoba? 10? To, co do tej pory pokazala Metallica z nowego albumu, mi sie nie podoba - uwazam, ze te dwa kwalki sa g*wniane. Uwazam tak jako czlowiek, ktory slucha metalu byc moze tyle, ile ty zyjesz, chlopcze, nie jako "muzyk". I co mi zrobisz? Sfajdasz sie ze zlosci w pieluche? Badz w takim razie łaskaw stanac na zawietrznej, zeby od razu wywialo smrodek.

1. Czy ja powiedziałem, że jestem fanem Metallici? NIE

2. Czy jestem dzieckiem? NIE

I co mi zrobisz? Sfajdasz sie ze zlosci w pieluche? Badz w takim razie łaskaw stanac na zawietrznej, zeby od razu wywialo smrodek.

No tak... odezwał się człowiek i poleciała prawdziwa lepperiada. Lepszych rzeczy wymyślić nie potrafisz? Czy to twoje maximum intelektualne? Ale brawo, poziom A. Leppera już osiągnąłeś. On też często używał zwrotów "I co mi pan redaktor zrobi" bądź inne podobne frazesy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Czy jestem dzieckiem? NIE

Ty tak twierdzisz, bo twoje poprzednie fochy wskazuja na cos innego. Zreszta jesli faktycznie masz wiecej niz 15 lat i mimo to pleciesz takie farmazony, to jest to problem twoj i ludzi, ktorzy musza z toba przebywac. Ja nie musze - sensu dalszej rozmowy z toba nie widze, skoro w odpowiedzi na wyrazona przeze mnie prywatna opinie wyskakujesz od razu z jakimis gowniarskimi wycieczkami osobistymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...