Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Czy wierzysz jeszcze (świadomie bądź podświadomie), że zostaniesz gwiazdą rocka ?

Świadomie - jasne, że nie. Z podświadomości musiałby natomiast porozmawiać psychoterapeuta. :)

A jeżeli nie wierzysz to czy chciałbyś prowadzić życie gwiazdy rocka ?

Myślę, że szybko bym się do niego przyzwyczaił. :) Inna sprawa, że nie wiem, czy potrafiłbym siedzieć całymi dniami w basenie i nic nie robić. Pomiajjąc całą kwestię gwiazdorstwa, optymalna byłaby dla mnie sytuacja, w której miałbym dość pieniędzy, żeby zupełnie o nich nie myśleć, a w CDA pracować nadal (bo lubię).

I ostatnie : Czy wolisz stać na scenie czy pod sceną ?

Zależy, na jakim koncercie. :) Momentu, w którym wyszliśmy na scenę w Eskulapie i zobaczyliśmy tłum ludzi nie zamieniłbym na żaden koncert oglądany spod sceny. Ale koncerciki grane w małych klubach dla kilkunastu osób to najczęściej niewielka atrakcja dla wykonawcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś pewnego dnia musiał wybrać między faktem istnienia dwóch rzeczy - kontynuacji ukochanej gry albo nowej płyty ulubionego zespołu - co byś wybrał?

W tym momencie nawet nie byłbym w stanie wskazać zespołu, na którego kolejnej płycie aż tak strasznie by mi zależało. Trivium i Megadeth bardzo mnie rozczarowali swoimi ostatnimi płytami, na nowych Maidenów też nie czekam, W.A.S.P. od dawna nie nagrał płyty, która naprawdę by mnie ruszyła, Amon Amarth nagrywa w zasadzie wciąż to samo (acz robią to znakomicie). Ale jak pomyślę, to na żadnej grze też w sumie nie zależy mi na tyle, żebym nie mógł bez niej żyć. W skrócie - nie wiem. :)

Wolisz grać kostką czy palcami?

Na gitarze elektrycznej z przesterem nie gra się palcami. Zresztą ja palcami w ogóle nie umiem, bo po prostu nigdy nie grałem rzeczy, do których byłaby mi taka technika potrzebna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego oczekujesz od utworu, o którym powiesz, że Ci się podoba.

Oczekuję tego, że będzie mi się podobał. Serio, co innego mogę napisać? Podobają mi się różne utwory różnych zespołów, nie podam Ci więc formułki typu "utwór ma być ciężki na 7 w skali do 10, z refrenem melodyjnym w 78-83%%, w zwrotce ma być dużo ride'a, a tekst ma być o wpływie zbiorów bawełny w Australii na dług publiczny USA".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Czy wszystkie gry w jakie grasz przechodzisz w redakcji?

Nie, w redakcji gram w gry, o których piszę. Prywatnie, dla przyjemności gram w domu. Zdarza mi się też zabierać do domu recenzowane gry, jeśli tak jest mi wygodniej.

2.Czy kupujesz sobie gry?

Bardzo rzadko.

3.Czy podbierasz je z redakcji?

Najczęściej tak.

4.Co się dzieje z grami które są już ocenione i zrecenzowane?

Zostają w redakcji i można je sobie ewentualnie pożyczyć, o ile jest to wersja, która zadziała na domowym sprzęcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnego razu zgubiła mi się płyta od gry i ściągnąłem sobie cracka czy to znaczy że jestem piratem?

Nie chcę wypowiadać się na tematy, w których nie czuję się mocny.

Czy miałeś kiedyś PS2, jeśli tak to czy mógłbyś wymienić kilka tytułów które na prawdę cię wciągnęły ?

Nie miałem. W czasach PS2 nie mogłem sobie pozwolić na konsolę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...