Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Co sądzisz o tegorocznej postawie Śląska Wrocław? :)

Całkiem nieźle sobie radzą.

mam jeszcze jedno pytanko czy by l już wydawana gra Assassins. Creed bo nie wiem czy mam uzbroić się w cierpliwość i czekać na wydanie czy popytać kumpli o grę ???

Ale która część Assassin's Creed? Zresztą daty premier znajdziesz bez problemu w internecie.

Czy przyjąłbyś zaproszenie na PSN aby kiedyś razem w coś pograć?

Wybacz, ale nie.

Co myslisz o koncercie Slayera i Megadetha w Łodzi?

Jadę, żeby zobaczyć Megadeth. Slayer mnie zupełnie nie obchodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzysz zespół Lordi ? Co o nim sądzisz , o ich muzyce , wyglądzie ? Poznałem go niedawno i spodobała mi się jego twórczość , chociaż ich "imidż" jest dość odpychający (dla mnie).Tym bardziej wygrana Eurowizji nie jest dla mnie zachętą do poznania zespołu.Muszę jednak przyznać że to miła odmiana od Cannibal Corpse :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lordi znam, kilka lat temu bardzo często słuchałem ich albumu "The Monster Show" i wciąż pamiętam kilka ich świetnych numerów ("Would You Love a Monsterman?", "Blood Red Sandman, "Devil is a Loser", "Bring it On")". Żadna inna płyta nie przyciągnęła mnie jednak na dłużej (bo ile można słuchać takich samych prostych hardrockowych kawałków?), więc i zainteresowanie zespołem mi przeszło. Przyznać jednak muszę, że teledyski mają znakomite.

PS Ciekawe, że image Lordi wydaje się odpychający komuś, kto słucha Cannibal Corpse, siłą rzeczy więc zna okładki ich albumów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może image to za dużo powiedziane.Po prostu nie lubię takich strojów w stylu Kiss czy nawet masek SlipKnota - dla mnie wygąda to ciutkę odpychająco.Dlatego z Lordi zaznajomiłem się po dłuższych namowach znajomego któremu udało się mnie przekonać że Lordi to dobry zespół.Płyty CC owszem mają specyficzne okładki ale sami członkowie owego zespołu nie chodzą w takich strojach (stylizowanych na skórę i krew).Co do samych teledysków są w porządku (najbardziej spodobał mi się ten od Hard Rock Halleluja) chociaż tu też odpychały mnie na początku te stroje.

Po prostu nie lubię takich przebieranek typu maski , stroje itp.

Edytowano przez Inquisitio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: na pewno znasz takie zespoły jak Avantasia, Dream Evil, Edguy, Hammerfall, Kamelot, Manowar no i tu mała prośba do Ciebie - jeśli mógłbyś ocenić, który zespół jest najlepszy wg Cb??

Który zespół wciągnął Cię najdłużej??

Jakie jeszcze dobre zespoły powermetalowe znasz?? (Sry za takie pytania, ale dopiero zaczynam w tym gatunku)

Tolerujesz inne gatunki muzyczne??

Wg Ciebie jaka gra miała najlepszy soundtrack w historii??

Jakie jest Twoje zdanie o polskim Hip-hopie?? Znasz jakiś wykonawców, którzy Cię nie odpychają??

A zagraniczny rap jak działa na rasowego metala?? xD 2Pac, Snoop dog, Ice Cube, Ice-T, Dr. Dre?? Jakie jest Twoje zdanie o ich muzyce??

A znasz takiego rapera jak Necro?? Jeśli nie, to polecam! Naprawdę! Zajefajne połączenie dobrego rapu z ciężkim gitarowym brzmieniem.

Polska muzyka Reggae: mówią Ci coś takie nazwy jak Daab, Izrael i z bardziej współczesnych Vavamuffin, EWR, NDK, Jamal, Dreadsquad, Maleo, Junior Stress??

A zagraniczne reggae?? Boba Marleya zna każdy, a kogoś jeszcze znasz??

prosze o odp, zdaję sobie sprawę, że tych pytań troche jest, więc jeśli masz troche czasu to chętnie poznam Twoje zdanie na te tematy! Z góry thx za odp! pzdr

Edytowano przez patriqshare
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: na pewno znasz takie zespoły jak Avantasia, Dream Evil, Edguy, Hammerfall, Kamelot, Manowar no i tu mała prośba do Ciebie - jeśli mógłbyś ocenić, który zespół jest najlepszy wg Cb??

Dwóch pierwszych płyt Avantasii słuchałem bardzo często, gdy się ukazały (byłem zachwycony szczególnie "The Metal Opera pt. 1"). Kolejne już mi się nie podobały. Te dwa pierwsze albumy mógłbym w zasadzie odkopać i sprawdzić, czy będą mi się podobać po latach. Z całą pewnością należałą do najlepszych powermetalowych płyt, jakie słyszałem, tyle że teraz nie słucham już power metalu.

Edguy - ich też słuchałem bardzo dużo kilka lat temu, ale zatrzymałem się na "Mandrake", bo kolejne płyty już mi nie podeszły. Dawno do Edguya nie wracałem.

Hammerfall - dla mnie obciach i wiocha ("hearts on fire, hearts on fire, burning, burning with desire" - no pliz...).

Manowar - również obciach i wiocha, ale muzycznie są jednak od Hammerfalla lepsi. Znakomity wokalista.

Kamelot - słuchałem jakiejś ich płyty, nad którą wszyscy rozpływali się w zachwytach i byłem zdumiony, bo była dla mnie nudna, pusta i pozbawiona polotu.

Który zespół wciągnął Cię najdłużej??

Iron Maiden. Słucham ich od 12 lat, byłem na 4 koncertach i na najbliższy też zamierzam pojechać.

Jakie jeszcze dobre zespoły powermetalowe znasz?? (Sry za takie pytania, ale dopiero zaczynam w tym gatunku)

Nie słucham power metalu. Jeśli już to amerykański, a nie europejski. Tym niemniej mogę (a w zasadzie powinienem) polecić Gamma Ray - zespół Kaia Hansena, który uznawany jest za ojca power metalu. Wciąż mam do tego faceta wielki sentyment, choć nie nagrywa już albumów, które by mnie wciągnęły.

Tolerujesz inne gatunki muzyczne??

Inne niż jaki?

Wg Ciebie jaka gra miała najlepszy soundtrack w historii??

Nie wiem.

Jakie jest Twoje zdanie o polskim Hip-hopie?? Znasz jakiś wykonawców, którzy Cię nie odpychają??

Znam - Tymon. W redakcji często przechodzimy koło siebie i nigdy mnie nie odepchnął.

A zagraniczny rap jak działa na rasowego metala?? xD 2Pac, Snoop dog, Ice Cube, Ice-T, Dr. Dre?? Jakie jest Twoje zdanie o ich muzyce??

Takie, że muzykę powinno grać się na instrumentach i śpiewać, a nie samplować, loopować, podbierać innym i gadać do mikrofonu.

A znasz takiego rapera jak Necro??

Nie.

Jeśli nie, to polecam! Naprawdę! Zajefajne połączenie dobrego rapu z ciężkim gitarowym brzmieniem.

Czyli coś, od czego rzygam bardziej niż od Snoop Dogów, Tupaków i innych gangsta obwieszonych świecidełkami i tanimi laskami.

Polska muzyka Reggae: mówią Ci coś takie nazwy jak Daab, Izrael i z bardziej współczesnych Vavamuffin, EWR, NDK, Jamal, Dreadsquad, Maleo, Junior Stress??

Kilka z nich znam ze słyszenia. Reggae mnie zupełnie nie interesuje, bo kiedy słucham takich zespołów, mam wrażenie, że wszystkie grają w kółko jeden numer.

A zagraniczne reggae?? Boba Marleya zna każdy, a kogoś jeszcze znasz??

Nie, bo mnie ten gatunek absolutnie nie interesuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny, czy jest świetna. Po pierwsze - póki co niezbyt podoba mi się nowe sterowanie. Po drugie - wczoraj w trybie Champion zatrzymałem się na walce z gościem, który ucieka po ringu zamiast walczyć i jakoś nie chce mi się do tego wracać. Zawsze irytowali mnie w FN przeciwnicy unikający walki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno dostałem w prezencie płytę "Gorillaz". Znasz ten "zespół"? Jeśli nie to szczerze polecam, chociaż często występują z nimi raperzy, jednak z tych nieraperskich kawałków wart posłuchania jest "Kids with guns" i "last living souls". Chociaż nie wiem czy takiemu metalowi jak ty ich muza nie wyda się zbyt... psychodeliczna. Albo za spokojna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...