Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

1. A szedłeś na bierzmowanie?

Nie. Moi rodzice są ateistam, więc od samego początku byłem wychowywany z dala od religii i nie figuruję w żadnych kościelnych rejestrach.

2. Lubisz zespół Amorphis?

Nie.

3. Kupisz Surtur Rising od razu czy jeszcze go sprawdzisz czy warto?

Zespół na pewno coś wystawi na MySpace do przesłuchania. Ale myślę, że akurat Amon Amarth można kupować w ciemno.

4. Podoba ci się ten utwór?:

Nie podoba mi się.

Myślałeś kiedyś nad zmianą przystawek na EMG 81 i 85?

Ani przez sekundę. Po co miałbym zmieniać świetnie brzmiące aktywne Duncany z charakterem na pospolite EMG 81/85?

moze nie wszyscy ,ale spotkałem sie z ludźmi nielubiącymi steama

No to ich trzeba było zapytać, dlaczego nie lubię Steama. :) Dlaczego ja mam Ci to wyjaśniać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest w końcu z tymi wymaganiami do ślubu? Bo w Kościele mówią, że bierzmowanie do ślubu potrzebne, a niektórzy księża, że nie jest do niczego potrzebne...

To masz fart z ateistyczną rodziną... Ja niby w zbytnio religijnej nie jestem, ale każą iść na bierzmowanie...

A jak myślisz, gdybyś był wychowany w katolickiej rodzinie, to mimo to byłbyś ateistą czy chodziłbyś do kościoła itp?

Uważasz, że powinno się przywrócić starą, rdzenna słowiańską religię? (tak dla zasady)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest w końcu z tymi wymaganiami do ślubu? Bo w Kościele mówią, że bierzmowanie do ślubu potrzebne, a niektórzy księża, że nie jest do niczego potrzebne...

Nie wiem. Nie obchodzi mnie to, bo nie mam zamiaru brać ślubu kościelnego.

A jak myślisz, gdybyś był wychowany w katolickiej rodzinie, to mimo to byłbyś ateistą czy chodziłbyś do kościoła itp?

Nie zastanawiam się, "co by było gdyby", ale przypuszczam, że nie chodziłbym.

Uważasz, że powinno się przywrócić starą, rdzenna słowiańską religię? (tak dla zasady)

Po co? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest w końcu z tymi wymaganiami do ślubu? Bo w Kościele mówią, że bierzmowanie do ślubu potrzebne, a niektórzy księża, że nie jest do niczego potrzebne...

Wtrącę się:

do kościelnego musisz być bierzmowany. Ale jak nie chcesz kościelnego, to nawet ochrzczony być nie musisz, bo to na szczęście nikogo nie obchodzi.

Z resztą - jak już będziesz dorosły to sobie sam będziesz decydował ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest w końcu z tymi wymaganiami do ślubu? Bo w Kościele mówią, że bierzmowanie do ślubu potrzebne, a niektórzy księża, że nie jest do niczego potrzebne...

Wtrącę się:

do kościelnego musisz być bierzmowany. Ale jak nie chcesz kościelnego, to nawet ochrzczony być nie musisz, bo to na szczęście nikogo nie obchodzi.

Z resztą - jak już będziesz dorosły to sobie sam będziesz decydował ;]

Nie, aby móc przystąpić do sakramentu małżeństwa, nie potrzeba być bierzmowanym. Bo może się okazać, że jesteś niedojrzały do miana pełnego katolika, a jestes dojrzały do roli małżonka.

Żeby nie było offtopu, jaką drużyną najwięcej grasz w Fifie? Stosujesz jakieś tajemne taktyki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było offtopu, jaką drużyną najwięcej grasz w Fifie?

Zależy, jaką wybierze przeciwnik. Jeśli z tych najmocniejszych (a wiadomo, że tak jest najczęściej), ja biorę MU (ustawienie 4-2-2). Jeśli jakąś 3-4-gwiazdkową, to biorę Santos (ustawienie 4-3-3). I właśnie mecze takimi przeciętnymi drużynami bardziej lubię, bo wtedy widać, ile kto umie - nie ma raczej akcji typu "piłka do przodu w nadziei, że Drogba/Ronaldo wyprzedzi/przepchnie obrońcę", trzeba dobrze rozgrywać.

Na początku w ogóle wnerwiło mnie to, że 9 na 10 osób brało Real, Chelsea lub Barcelonę, więc zacząłem grać Śląskiem Wrocław (0,5 gwiazdki). Obrywałem oczywiście, ale nauczyłem się grać podaniami (teraz zawsze mam posiadanie piłki wyższe niż przeciwnik), bo minąć albo wyprzedzić przeciwnika się nie dało. A kiedy wygrywałem raz na kilka spotkań (zdarzyły mi się np. wynik 4:1 z Interem - chłopak musiał być zdumiony), radość była ogromna. Polecam ćwiczenie słabymi zespołami, bo to znakomita szkoła rozgrywania i rozwagi (bo każda strata piłki to ogromne zagrożenie).

Inna sprawa, że w ten sposób na początku mocno zepsułem sobie staty tymi trzydziestoma porażkami...

Stosujesz jakieś tajemne taktyki?

Mam przygotowany jeden wariant rzutu rożnego, podczas którego przestawiam wszystkich swoich zawodników z pola karnego przeciwnika przed nie (potem oczywiście wbiegają całym stadem). Poza tym nie stosuję żadnych sztuczek taktycznych, gram głównie skrzydłami, w oparciu o szybkich skrzydłowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś koneserem czegokolwiek (np. dobrej kawy, wina, dobrego dźwięku - przy okazji co tam masz w salonie, może dobry zestaw strereo czy KD) ?

Jak będzie po angielsku klimat (w sensie np. klimatycznej gry) ?

tłumacz z onetu pokazuje słowo flavour, ale brzmi ono nieco dziwnie w tym znaczeniu, co powiesz ?

skoro nagrywacie/nagraliście płytę to kiedy można się spodziewać jej wydania (jak nie na płytce do kupienia to chociaż do przesłuchania na np. myspace) ?

grywasz w szachy ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MU w sensie że Manchesterem United?

Nie, MU w sensie Sparta Praga. :)

Kogo wystawiasz do ataku i na skrzydła?

Z domyślnego składu podmieniam tylko Giggsa na Valencię. Na drugim skrzydle Nani, w ataku Rooney z Berbatovem.

Jesteś koneserem czegokolwiek

Chyba niespecjalnie.

przy okazji co tam masz w salonie, może dobry zestaw strereo czy KD

Nie mam w salonie żadnego nagłośnienia, bo go nie potrzebuję.

Jak będzie po angielsku klimat (w sensie np. klimatycznej gry) ?

Atmosphere.

skoro nagrywacie/nagraliście płytę to kiedy można się spodziewać jej wydania

Obstawiam kwiecień-maj.

(jak nie na płytce do kupienia to chociaż do przesłuchania na np. myspace) ?

Nie wydaje mi się, żebyśmy na MySpace udostępnili cały album. Myślę, że 3-4 kawałki wystarczą. A jeśli chodzi o album w formie fizycznej, to zobaczymy, jak wyjdzie. Mam nadzieję, że uda się znaleźć - być może za granicą - jakąś niedużą wytwórnię skłonną wziąć na siebie koszt wytworzenia gotowego produktu. Kiedy będziemy mieli w rękach płyty, będziemy mogli sprzedawać je na własną rękę albo spróbować dogadać się z jakimś dystrybutorem, żeby dorzucił je do swojego katalogu. Czas pokaże, jak się to wszystko ułoży.

Inna sprawa to dystrybucja cyfrowa (czyli po prostu sprzedaż MP3), o której też poważnie myślimy, bo to pozwoli sprzedawać naszą muzykę tanio w wielu krajach.

grywasz w szachy ?

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu w najlepszych grach 2010 roku, żaden autor nie wymienił ACII?

Bardzo mnie nurtuje to pytanie, ponieważ nie została nawet wspomniana, a w podsumowaniu roku 2009, paru redaktorów, mówiło, że poczeka na wersje PC. Czy w 2010r. pojawiło się aż tyle gier, by zapomnieć o marcowym ACII?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważasz, że sztuczka "kółeczko" (obrót z piłką) jest trochę za dobra? Mi się nie raz udawało nią mijać 2-3 obrońców na raz :pokerface: .

Ja w zasadzie nie korzystam ze sztuczek, kiedy muszę minąć obrońcę, wypuszczam piłkę po jego prawej stronie i obiegam go po lewej.

Potrafiłbyś zrobić małe podsumowanie pt. "Ulubione albumy 2010"?

"Ironbound" Overkilla i "Order of the Black" Black Label Society.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu w najlepszych grach 2010 roku, żaden autor nie wymienił ACII?

Musiałbyś spytać każdego z osobna. Przede wszystkim gra ukazała się na konsolach jeszcze w 2009 i już wtedy zainteresowani z redakcji ją widzieli.

Czy w 2010r. pojawiło się aż tyle gier, by zapomnieć o marcowym ACII?

W 2010 pojawiło się tak wiele doskonałych gier, że trudno mi było zawęzić listę najlepszych do zaledwie 5 pozycji, i to bez wskrzeszania pecetowej wersji gry, którą przeszedłem w 2009 roku na konsoli.

Gdybyś zaczął grać w FM 2011, to jakie 3 zespoły byś objął? w kolejności od naj naj dla ciebie ;d

Gdybym grał jeszcze w FM, to tylko Śląskiem Wrocław.

1. Byłeś kiedyś na koncercie Testamentu?

Tak, na Knockout Festival w Krakowie w 2009 roku.

2. Jakie masz płyty Amon Amarth?

"Twilght of the Thunder God" i "With Oden on Our Side".

3. Co w języku gitarowym oznacza "wiosło"?

Gitarę.

Mógłbyś mi podać model tych Duncan'ów? : )

Livewire Dave Mustaine: http://www.seymourduncan.com/products/elec...wmust_livewire/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Znasz zespół thrash/heavy Metal Church? Jeśli tak to podoba ci się?

2. Czy Twoja pensja zależy od ilości sprzedanych egzemplarzy pisma, czy jest stała?

3. Granie w zespole przynosi Wam jakieś zyski, czy jest to zwykłe hobby?

4. Nigdy nie myślałeś, ze skoro podoba Ci się Amon Amarth, to mogą się spodobać też inne zespoły grające Melodyjny Death? (zwłaszcza te lżejsze, z Finlandii)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Znasz zespół thrash/heavy Metal Church? Jeśli tak to podoba ci się?

Znam, ale słabo. Jakoś nigdy nie czułem potrzeby zainteresowania się nimi bliżej.

2. Czy Twoja pensja zależy od ilości sprzedanych egzemplarzy pisma, czy jest stała?

Jest stała.

3. Granie w zespole przynosi Wam jakieś zyski, czy jest to zwykłe hobby?

Hobby, w dodatku bardzo, bardzo kosztowne. Na studio wykładamy teraz ok. 10 tys. z własnych kieszeni. Do tego mam sprzęt warty ok. 6-7 tys., którego też nikt nie dał mi w prezencie.

4. Nigdy nie myślałeś, ze skoro podoba Ci się Amon Amarth, to mogą się spodobać też inne zespoły grające Melodyjny Death? (zwłaszcza te lżejsze, z Finlandii)

Amon to wyjątek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...