Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Co teraz sądzisz o Gothicu 3?

Żeby teraz się o nim wypowiedzieć, musiałbym teraz w niego zagrać. Nie uruchamiałem tej gry po tym, jak przeszedłęm ją na potrzeby recenzji.

Po stronie którego boga przeszedłeś grę? Adannosa, Innosa czy Beliara

(wolałem zasłonić ten fragment posta)?

Nie pamiętam. Chyba po stronie Innosa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sadzisz o coraz wiekszym panoszeniu sie Islamu u nas w europie podczas gdy Chrzescijanstwo jest z niej wywalane i nie pisze tego jako zawziety katolik tylko interesuje mnie twoje zdanie. Czy wedlug Ciebie za pare lat Islam moze europie zaszkodzic?

http://www.joemonster.org/filmy/24032/Europa_w_2029_roku

Jak masz czas i ochote to sobie obejrzyj wedlug mnie w jakiejs czesci to dobra wizja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy lepiej podłączać słuchawki bezpośrednio do karty dźwiękowej (Audigy SE) czy lepiej do wtyku na słuchawki na pilocie (przewodowym) z głośników Creative Inspire P5800 ?

wolałbym opcję drugą z racji łatwej regulacji głośności, ale nie wiem czy nie degraduje to dodatkowo dźwięku, a może daje to dodatkowe wzmocnienie sygnału ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy lepiej podłączać słuchawki bezpośrednio do karty dźwiękowej (Audigy SE) czy lepiej do wtyku na słuchawki na pilocie (przewodowym) z głośników Creative Inspire P5800 ?

wolałbym opcję drugą z racji łatwej regulacji głośności

Więc tak właśnie podłącz.

ale nie wiem czy nie degraduje to dodatkowo dźwięku, a może daje to dodatkowe wzmocnienie sygnału ?

Porównaj obie opcje i sam sprawdź, czy słyszysz róznicę. Ja obstawiam, że nie usłyszysz żadnej degradacji brzmienia (chyba że np. pliot/gniazdo/przewód głośnika jest walnięty i generuje jakies trzaski).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość traffic520

. Możliwe ze się powtórzę ale rzadko tu zaglądam z braku czasu. Ale ciekawi mnie co sadzisz o grupie SABATON twoje klimaty ??????

Możesz jeszcze ocenić powyższy teledysk co dałem linka :] Pozdrawiam :wink:

Edytowano przez traffic520
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Po jakim czasie grania na akustyku zdecydowałeś się kupić gitarę elektryczną ? Ile mniej więcej kosztowała (500zl, 1000zl) i jaki kupiłeś do niej wzmacniacz ?

Tak naprawdę to od razu celowałem w gitarę elektryczną, po prostu odkładając na niego kasę kilka miesięcy plumkałem na antycznym akustyku, który znalazłem u dziadków w piwnicy. Generalnie ten akustyk do grania za bardzo się nie nadawał, ale dzięki niemu trochę się oswoiłem z gitarą i na elektryku nie zaczynałem od zera. Elektryka kupiłem taniego i słabego, bo nie miałem w ogóle pojęcia o temacie - kosztował coś ok. 400 zeta w sklepie. Do tego tani wzmacniacz Squier 10W i przester Boss MT-2 Metal Zone. Zresztą tego wzmacniacza i przesteru dalej używam w domu do ćwiczeń. Teraz wybór sprzętu w sensownej cenie jest o wiele większy niż wtedy - do 1000 złotych można kupić całkiem fajny domowy zestaw gitara + wzmacniacz.

Slyszales Aces High w wykonaniu Children of Bodom?

Tak.

Mógłbyś ocenić bez porównania do Maidenów (tak jakby to był autorski utwór Childrenów)?

Nie mógłbym. Niby jak miałbym oceniać ten numer jako autorski Bodomów, skoro znam oryginał? Ale jako kower nie podoba mi się. Ogólnie screamowane/growlowane/wrzeszczane kowery Maidenów IMO wychodzą w większości przypadków źle.

. Możliwe ze się powtórzę ale rzadko tu zaglądam z braku czasu. Ale ciekawi mnie co sadzisz o grupie SABATON twoje klimaty ??????

Po raz 1473 - nie słucham Sabatonu. Znam jakieś ich płyty, widziałem ich na żywo (kiedy mój zespół rok temu otwierał ich koncert w Poznaniu) i ogólnie mam o nich dobre zdanie, mają kilka fajnych numerów (w tym "40:1" - pomijam tu temat utworu, bo jest mi obojętny), tyle że ich muzyka ogólnie nie za bardzo mi podchodzi. Niby fajne granie, ale czegoś mi w nim brakuje. Może to przez specyficzny wokal.

Możesz jeszcze ocenić powyższy teledysk co dałem linka :]

O łał, dzięki, bo bałem się, że nie mogę. :) Teledysk jak teledysk - jest takich miliard.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie osobiste: długo "hodujesz" brodę? :happy:

Mam ją od jakichś 2-3 lat.

A po za tym kiedy dasz jakiś koncert ze swoim zespołem? :ohmy: Planujecie coś? :huh:

W tej chwili jesteśmy w trybie przygotowań do nagrywania albumu, więc aktywnie nie załatwiamy sobie żadnych koncertów. Jeśli ktoś nam zaproponuje udział w jakiejś fajnej imprezie i nie będzie nam to z niczym kolidowało, to zagramy.

Uwielbiam twój zespół...

Dzięki, miło to słyszeć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie przepadam za metalem, ani tym podobnymi gatunkami, ale słuchając InDespair się zachwyciłem. Bardzo fajnie gracie i od razu wasza muzyka do mnie trafiła (ogólnie nie słucham polskich zespołów).

W tej chwili jesteśmy w trybie przygotowań do nagrywania albumu (...)

Czy jest lub czy będzie można kupić waszą płytę. Chętnie bym was posłuchał. :wink:

Edytowano przez waw1233
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o takim zestawie dla początkującego gitarzysty: Epiphone SG Special (kupiłem w przecenie 750 zł do 540 zł) i Fender Frontman 10G

Nic nie sądzę, bo wszystko zależy od tego, co chce się grać i jakie brzmienie uzyskać. Ważne jest to, czy sprzęt spełnia Twoje oczekiwania. Jeśli tak - zakup był dobry. Jeśli nie - źle wybrałeś.

Ogólnie nie przepadam za metalem, ani tym podobnymi gatunkami, ale słuchając InDespair się zachwyciłem. Bardzo fajnie gracie i od razu wasza muzyka do mnie trafiła (ogólnie nie słucham polskich zespołów).

Dzięki.

Czy jest lub czy będzie można kupić waszą płytę. Chętnie bym was posłuchał. :wink:

Póki co dostępna jest nasza EP-ka - do kupienia na Allegro i do przesłuchania w całości na www.myspace.com/ndspr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiemy, że Trivium (jeden z moich ulubionych zespołów) wydał na światło dzienne piosenkę "Shattering the skies above" co sądzisz o tym kawałku?

czy wybierasz się na koncert Triviuma w maju do Londynu?

czy wybierasz się na koncert AC/DC także w maju do Wa-wy?

czy widziałeś się z Matt'em Heafy kiedykolwiek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiemy, że Trivium (jeden z moich ulubionych zespołów) wydał na światło dzienne piosenkę "Shattering the skies above" co sądzisz o tym kawałku?

W zasadzie fajny numer, ale mają dużo o wiele lepszych.

czy wybierasz się na koncert Triviuma w maju do Londynu?

Nie. Poczekam, aż wrócą do Polski.

czy wybierasz się na koncert AC/DC także w maju do Wa-wy?

AC/DC absolutnie mnie nie obchodzi.

czy widziałeś się z Matt'em Heafy kiedykolwiek?

Tak, po koncercie w Proximie w 2007 roku. Zamieniliśmy kilka słów przy autobusie Trivium i podpisał mi się na plakacie. Byli tam tez zresztą Corey, Paulo i Travis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...