Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Witaj, CormaCu :)

Czyżby ludzie, siedząc w domach w zimę nie kupowali CDA, i zmniejszył się nakład?

A skoro siedzą w domach, to daliście reklamę - sukces murowany ;]

Czy reklama CDA zwiększyła wam nakład w porównaniu do grudnia?

Coś mroźno ostatnio było. Czy morale redakcji nie zmniejsza się przez mróz? Niektórzy mogą mieć długawą drogę...

Mam nadzieję że nikt się nie rozchoruje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj CormaC, oto pytania

1. Standardzik: Czy podobają ci się te kawałki zespołu heavy metal/ hardrockowego kotiteolissus z Finlandi (piosenki są po fińsku, więc raczej nie zrozumiesz tekstu, chodzi mi o samą muze)?

,

2. Nie mam pojęcia czy to pytanie było już zadawanie, bo przejrzałem większą część tego forum, i nikt takowego nie zadał. Powiedzmy że chciałbym się nauczyć amatorsko grać na gitarze elektrycznej. Czy mam od razu uczyć się grać na elektryku, czy lepiej zacząć na akustyku i jakie będe miał ew. korzyści z rozpoczęcia nauki na gitarze akustycznej, a dopiero późniejszym graniu na gitarze elektrycznej?

3.Co sądzisz o: ZZ top i Tenacious D?

P.S Piosenki twojego zespołu (mimo iż wole hard rock niż metal) są spoko(a w szczególności riffy); życze tobie i twojemu zespołowi powodzenia w nagrywaniu longplaya!! :wink:

Edytowano przez B2Kwojc
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby ludzie, siedząc w domach w zimę nie kupowali CDA, i zmniejszył się nakład?

Ale o co chodzi?

Czy reklama CDA zwiększyła wam nakład w porównaniu do grudnia?

Nie mylisz przypadkiem nakladu ze sprzedaza?

Czy morale redakcji nie zmniejsza się przez mróz? Niektórzy mogą mieć długawą drogę...

Tak, w zamieci snieznej i pod gorke. :) Jakie to ma znaczenie? Musimy pracowac tak samo dobrze jak zawsze.

Mam nadzieję że nikt się nie rozchoruje :)

Mysle, ze kto mial chorowac (a chorowalismy juz wlasciwie wszyscy), ten juz odchorowal.

Witaj CormaC, oto pytania

1. Standardzik: Czy podobają ci się te kawałki zespołu heavy metal/ hardrockowego kotiteolissus z Finlandi (piosenki są po fińsku, więc raczej nie zrozumiesz tekstu, chodzi mi o samą muze)?

No nie jest to cos, co bym sobie wlaczal w domu.

2. Nie mam pojęcia czy to pytanie było już zadawanie, bo przejrzałem większą część tego forum, i nikt takowego nie zadał. Powiedzmy że chciałbym się nauczyć amatorsko grać na gitarze elektrycznej. Czy mam od razu uczyć się grać na elektryku, czy lepiej zacząć na akustyku

Jak wolisz. Jesli granie na akustyku Cie w ogole nie interesuje, to kupuj elektryka.

i jakie będe miał ew. korzyści z rozpoczęcia nauki na gitarze akustycznej, a dopiero późniejszym graniu na gitarze elektrycznej?

Np. takie, ze nauczysz sie jakichs akustycznych kawalkow i bedziesz mogl zaszpanowac na ognisku czy imprezie.

3.Co sądzisz o: ZZ top i Tenacious D?

ZZ Top - zupelnie nie moje klimaty. Tenacious D - nie bawia mnie kabarety.

P.S Piosenki twojego zespołu (mimo iż wole hard rock niż metal) są spoko(a w szczególności riffy); życze tobie i twojemu zespołowi powodzenia w nagrywaniu longplaya!! :wink:

Dziękuję. Przyda się.

Slyszales o tym?

Nie. Brzmi tragicznie. Taki tam gadzet, mozna sobie popatrzec co najwyzej.

1.Grasz w Street Fighter IV?

Zdarza mi sie czasami.

2.Jaka jest twoja rola w redakcji, bo nie wiem?

Przechodzi przeze mnie (zeby nie bylo - nie tylko przeze mnie) wszystko, co idzie w CDA do druku. Kazdy tekst sprawdzam najpierw w pliku doc, potem czytam drugi raz juz jako zlozone strony, potem jeszcze nanosze z wydrukow poprawki korektora, a na koncu przegladam jeszcze kolorowe wydruki. Poza tym jestem redaktorem prowadzacym dzialu Infu.

3.Masz jakąś konsolę?

Mam PSP (ale wlasciwie nie uzywam), niedlugo planuje kupic PS3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi?

Chodziło mi o to, że jest zima i ludzie nie wychodzą z domów i nie kupują CDA, więc mniej się sprzedało... A jak siedzą w domach przy telewizorach to puściliście reklamę, która przekonała ludzi do powrotu, przez co sprzedaliście więcej...

O to chodziło :)

Ożeż...

No tak, w mojej głupocie pomyliłem nakład ze sprzedażą... :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że jest zima i ludzie nie wychodzą z domów i nie kupują CDA, więc mniej się sprzedało...

Jakos nie zauwazylem, zeby np. odwolano lekcje w szkolach, zajecia na uczelniach i zwolniono ludzi z obowiazku pracy. Wychodza z domu tak sama jak zawsze, bo nie maja wyjscia. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie Mass Effect 2, ponieważ chciałbym w to zagrać ale niewiem czy pójdzie na moim kompie.

Parametry:

-3 Giga pamięci RAM

-proceser Intel Core 2 Duo E4500 2,20 GHz

-karta graficzna Ati Radeon HD 4350

Czy pójdzie chociarz na najgorszych detalach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie Mass Effect 2, ponieważ chciałbym w to zagrać ale niewiem czy pójdzie na moim kompie.

Parametry:

-3 Giga pamięci RAM

-proceser Intel Core 2 Duo E4500 2,20 GHz

-karta graficzna Ati Radeon HD 4350

Czy pójdzie chociarz na najgorszych detalach?

Ruszy. To pytanie powinieneś zadać w innym miejscu.:)

CormaC, ile masz hobby i jakie?;)

Edytowano przez mikista10
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. A mam jeszcze pytanko bo w opisie znajduje żę moja karta graficzna niespełnia warunków minimalnych to znaczy że grafa będzie do kitu?(i przepraszam że pisze w złym poście;])

Edytowano przez Pal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie jest zaden blad. Mam na forum uprawnienia tzw. super moderatora, czyli wyzsze niz inni zwykli moderatorzy i redaktorzy.

CormaC, ile masz hobby i jakie? ;)

Gram w zespole. To mi w zupelnosci wystarczy - nie musze juz zbierac znaczkow i kleic modeli. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego pisze że jesteś super moderetorem skoro jesteś redaktorem.I nawet jęsli pisze to u góry czy to nie czyjś bład??

Nie to nie żart- zmienił mi skubany sygnaturkę!

Aha, CormaC- chciałem zrobić sobie, ile w tym tygodniu w co najwiecęj grałem i ile w ogóle najwięcej. Mógłbyś napisać mi prywatną wiadomość jak to zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz stosunek do obrzucania się błotem fanów Megadeth i Metallici?

Zupelnie mnie to nie obchodzi. Generalnie nigdy mnie nie interesowalo, co mysla o moich ulubionych kapelach (do ktorych zalicza sie Megadeth) inni. A juz tym bardziej zzombifikowani fani Metalliki. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...