Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Jeśli już było zadane to wybacz. Ale zakładam, że w domu nie pakujecie tysięcy złotych na ulepszanie komputera.

Kazdy ma w domu taki komputer, jaki chce miec. Ja akurat mam prywatnie stosunkowo mocny sprzet, na ktorym bezstresowo gram w nowosci.

W takim razie czy wasze komputery w redakcji są często ulepszane? Nie gracie(sprawdzacie,oceniacie) przecież grając w rozdzielczości 800x600.

Oczywiscie, ze nie. Mamy pecety, na ktorych bezproblemowo gramy w nowosci w rozdzialce 1680 x 1050 z wysokimi detalami.

A czy jak masz trochę wolnego czasu to wykorzystujesz go na granie ?

Jesli w domu mam ochote w cos pograc, to gram.

Jak tak to w jakie gry najczęściej grasz ?

Najczesciej w PES-a.

czy grałeś we wszystkie Gothiki i lubisz Piranie ? :P:D .

Tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że taki metal jak ty zupełnie nie lubi sportowych gier i wszystkiego co za sportem związane . Skoro już o sporcie mowa . To czy masz jakiś ulubiony lub poprostu jakiś sport który lubisz ?

A mam pytanie , wiem że troche dziwne i może wydawać się żałosne , ale czy wy , redaktorzy CDA znacie osobiście Smugglera ? Czy jest w jakimś innym pokoju z pozaciemnianmi szybami i nikt go na oczy z redakcji nie widział xD .

Sorry, że Cię tak męcze .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że taki metal jak ty zupełnie nie lubi sportowych gier i wszystkiego co za sportem związane .

Mozesz mi wytlumaczyc zwiazek miedzy sluchaniem metalu a lubieniem/nielubieniem sportu?

To czy masz jakiś ulubiony lub poprostu jakiś sport który lubisz ?

Sam sobie wyciagnij wniosek z tego, ze duzo gram w PES-a, a nie np. w NBA 2K10.

A mam pytanie , wiem że troche dziwne i może wydawać się żałosne , ale czy wy , redaktorzy CDA znacie osobiście Smugglera ? Czy jest w jakimś innym pokoju z pozaciemnianmi szybami i nikt go na oczy z redakcji nie widział xD .

Smuggler mieszka w Indonezji. Kontaktujemy sie z nim raz w tygodniu, we srode (dokladnie o 14:30), wysylajac zbiorczego maila ze wszystkimi sprawami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm nie wiem zawsze sobie wyobrażałem metali chodzących z masą łańcuchów , kolczyków , wymalowanych i chodzących na czarno . Wiem że to błedne ale ... who care .

Aha czyli Piłka ;D

ROFL :lol2:

Nie wiem czy takie pytanie już było Ci wcześniej zadawane , ale ile lat już jesteś w zespole InDespair ? :)

A już mi się przypomniało co chciałem się zapytać . Nie wiem czy pytam się właściwej osoby , ale czy listy które są zamieszczane w AR w CDA są tylko i wyłącznie wybierane spośród wielu przez Smugglera i Ghosta czy też przez kogoś innego ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy takie pytanie już było Ci wcześniej zadawane , ale ile lat już jesteś w zespole InDespair ? :)

http://www.indespair.pl/pl/zespol.php

Nie wiem czy pytam się właściwej osoby , ale czy listy które są zamieszczane w AR w CDA są tylko i wyłącznie wybierane spośród wielu przez Smugglera i Ghosta czy też przez kogoś innego ?

Ghost pojawil sie w AR tylko na wystepach goscinnych - dzial prowadzi tylko Smuggler (i to on wybiera listy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ok ;) .

Mam pytanie ... troche żenujące no , ale potem będzie mnie dręczyło . Czytam CDA ale czasami mi się zapomni kupić i nie wiem potem co się dzieje . Dlatego pytam kim jest Ramzes XIII ? Czytałem we wrześniowym numerze jak to narzeka i mówi co mu się tam nie podoba . Zainteresował mnie , gdyż wydawały mi się niektóre rzeczy żałosne np . taki mało istotny przykład "kto w takim Call of Duty użył pistoletu więcej niż raz" ja np. gram w CoD 3 na necie i często używam pistoletu na krótki dystans czy do wykończenia przeciwnika . Również niespodobało mi się "Tworzenie gier w nieskończoność" i podał przykład StarCrafta ... chyba sam rozumiesz o co mi chodzi . Choć przy niektórych rzeczach miał słuszną racje . Aczkolwiek wydaje mi się , że każdy podzieli moje zdanie .

A tak wogóle to chyba w kwietniu świętujecie 14 urodziny . Macie zamiar zorganizować jakąś impreze ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ... troche żenujące no , ale potem będzie mnie dręczyło . Czytam CDA ale czasami mi się zapomni kupić i nie wiem potem co się dzieje . Dlatego pytam kim jest Ramzes XIII ?

Naszym czytelnikiem.

Choć przy niektórych rzeczach miał słuszną racje

A mozna miec niesluszna racje? :)

A tak wogóle to chyba w kwietniu świętujecie 14 urodziny

Zgadza sie.

Macie zamiar zorganizować jakąś impreze ?

Nic mi o tym nie wiadomo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe :) .

Aha czyli nie wiadomo :D .

Okej a tak nawiasem to czy jak są jakieś imprezy które organizuje CDA to czy Smuggler bierze w nich udział udając cywila lub jakiegoś nieznanego redaktora ?

A i jeszcze jedno pytanie dotyczące gier . Czy grasz/łeś w stare gry na komputery , Pegasusa , Atari , Genesis i inne stare konsole takie jak Neverhood , Contra , Abe Exoddus , Jazz Jackrabbit ^^ . ?

Edytowano przez Weeze
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno pytanie dotyczące gier . Czy grasz/łeś w stare gry na komputery , Pegasusa , Atari , Genesis i inne stare konsole takie jak Neverhood , Contra , Abe Exoddus , Jazz Jackrabbit ^^ . ?

Wciaz mam sprawne Atari 130XE z masa gier, a ostatnio z wielka przyjemnoscia przeszedlem gre Bruce Lee na emulatorze Atari. Wiec tak - mam doswiadczenie z klasycznymi grami, zarowno na 8-bitowce, jak i na PC oraz - ze wzgledu na wizyty u kumpli - na Amige.

Dwa krótkie pytanka:

1. Czy słuchasz radia, a jak tak to jakiego?

Nie slucham. Nie wiem za bardzo po co.

2. Wolisz winyle czy płyty CD?

Winyle maja swoj niezaprzeczalny urok i wciaz mam sprzet, ktory je odtwarza, ale jednak pod wzgledem wygody uzytkowania i jakosci dzwieku wygrywa plyta CD. Inna sprawa, ze wszystkie swoje kompakty ripuje do postaci MP3, zeby wygodnie sluchac muzyki na komputerze i w samochodzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ;) czyli ogólnie widze że lubisz spokój :D .

Nie, nie lubie spokoju. Sam jestem dosyc glosny i nachalny. ;) Po prostu nie lubie zawracania glowy, a gdybym pojawil sie na jakims duzym serwerze pod wlasna ksywka, przypuszczam, ze ciagle by mnie ktos nachodzil. A kiedy chce grac, chce grac, a nie opedzac sie przed ludzmi. :)

Czy wy sami sobie wybieracie gry które recenzujecie czy jest ktoś od przydziałów ?

Jakos to sie samo reguluje w zaleznosci od tego, w co kto lubi grac, jak kto jest obciazony innymi zadaniami itp. Wiadomo tez, ze jesli przychodzi do recenzji jakis duzy hit, to chetnych zazwyczaj jest kilku. Ostatnie slowo w tej kwestii maja oczywiscie Mac Abra i Qn'ik jako naczelny i wicenaczelny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha . A dlaczego Mac Abry nie ma na forum ? Jest zmęczony i nie ma ochoty odpowiadać wszystkim na różne pytania ?

Jest naczelnym, wiec w pracy ma duzo na glowie. A w domu nie musi miec ochoty siedziec na forum jak ja. :)

A jakie gatunki gier ty najczęściej recenzujesz ? I jakie najbardziej przypadają Ci do gustu ?

Przewertuj kilka(naście) numerow CDA, to sie dowiesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahaaa czyli na forum tylko siedzisz jak masz wolne i ochote ? ;) A jak siedzisz w pracy to nie siedzisz na forum ?

W pracy tez siedze, jesli akurat mam na to czas. Ale ochota jest tu podstawowym warunkiem.

Czy recenzowanie i testowanie gier sprawia Ci przyjemność ?

Nie robilbym tego, gdybym nie lubil. I w tekstach raczej byloby widac, ze sa pisane na sile, wiec dlugo bym miejsca w CDA nie zagrzal.

Czy czasami staje się ciężarem ?

Tak tez bywa. Wezmy na przyklad dzisiaj - jest niedziela, a ja rzezbie tekst, bo obiecalem przyniesc gotowy w poniedzialek. Nie zeby dziala mi sie przez to jakas wielka krzywda, ale wolalbym wykorzystywac czas wolny na rozne prywatne sprawy i rozrywki, a bywa, ze termin goni i trzeba pisac w domu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, ze po calym dniu meczacego fizycznie zwiedzania, uczestniczenia w pokazach, rozmawiania z ludzmi z branzy trzeba jeszcze do pozna siedziec przy komputerze. Po takim wyjezdzie czlowiek ledwo stoi na nogach, ale i tak jest fajnie, bo w koncu uczestniczy sie w waznym dla branzy wydarzeniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha , dziękuję za wszystkie odpowiedzi :) przyjemnie się z tobą gawędziło :) narazie mi wystarczy . I troche z opóźnieniem

Szczęśliwego Nowego Roku , zdrowia , szczęścia pomyślności, spełnienia, marzeń i żeby InDespair się dobrze powodziło ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...