Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Nie, nie przeoczylem. Odpowiedzialem po prostu na szybko na te pytania, na ktore chcialo mi sie odpowiedziec po powrocie z krotkiego urlopu. Mozesz sprobowac np. Two Worlds (dalismy pelna wersje w CDA 2/2009). Ale nie wiem, jak bedzie Ci dzialac, skoro Gothic III nie chcial.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, mam te plyte. Nie podejme sie oceny, bo z jednej strony to klasyczny album z fajnym klimatem, ale dla mnie dosc mocno sie zestarzala. Gdyby ktos teraz nagral te plyte, byc moze nie wlaczylbym jej drugi raz. :) Inna sprawa, ze zmienil mi sie gust i teraz juz niespecjalnie kreci mnie granie w stylu wczesnego New Wave of British Heavy Metal. Pojawilo sie ostatnimi czasy troche takich zespolow (np. Enforcer i Cauldron), ale zaden z nich do mnie nie przemawia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy słuchałeś solowych płyt Marty'ego Friedman'a?

Tak, slyszalem je wszystkie. Mam dwie - "Dragon's Kiss" i "Scenes". Friedmana uwazam za genialnego gitarzyste, wartego wiecej, niz 10 Malmsteenow.

2. Czy uważasz że "The Number of the Beast" jest najlepszą płytą Iron Maiden?

Nie, nie uwazam. Wyzej cenie np. Seventh Son Of A Seventh Son, Fear Of The Dark i Brave New World.

3. Czy masz zamiar inwestować w nową płytę Megadeth?

Rozwazam zakup.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie gram.pl czytałem informacje o tym, że dla posiadaczy edycji specjalnej Jade Empire jest jakiś kod, który pozwala na odblokowanie dodatkowego stylu (nosorożca). W związku z powyższym jeśli w CDA pojawiła się JE:SE to też jest taka możliwość czy nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za polecanie Cage;) Naprawdę zespół ma power. Przy kawałku Metal Devil szczęka mi opadła. A najbardziej dziwi mnie, że jest raczej niszowy. Wyświetlenia 3000 na YT mówią same za siebie. No i Twoja historia z ich koncertem w Polsce. Nawet na Allegro ich płyt nie mogę znaleźć. Jaki jest twój ulubiony utwór od Cage?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani jedno, ani drugie. Ale ze wskazaniem na Les Paula, bo Strata bym w ogole nie wzial do rak.

Oho, w końcu gitarzysta nie będący wielbicielem któregoś z tych dwóch modeli.

Więc inaczej - gitara marzeń (o ile w ogóle masz takowe gitarowe marzenia; ja mam :P)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...