Skocz do zawartości
Krigor

Pytania do Krigora

Polecane posty

A Death Note znasz? Gorąco polecam. Świetna kreska(tylko w mandzie, w anime animacja i kolory psują efekt) i kosmiczna fabuła(kryminał ^^). Możesz albo czytać, albo oglądać. W anime fabuła jest idealnie odwzorowana. W SiDiEkszynowej skali dostaje 11/10 i wszystkie możliwe znaki jakości ^^

Nie, nie znam - dzieki za zwrocenie uwagi, na pewno zobacze :).

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z kącikami relaksacyjnymi w redakcji?

Tzn. ile możesz sobie pograć i co jaki czas (będąc w pracy)?

Nikt się nie rzuca, że zamiast grać w grę, którą masz zrecenzować, albo pisząc właśnie recenzję idziesz sobie pograć (tak jak np. na filmiku o redakcji zamieszczonym na stronce)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z kącikami relaksacyjnymi w redakcji?

Tzn. ile możesz sobie pograć i co jaki czas (będąc w pracy)?

Nikt się nie rzuca, że zamiast grać w grę, którą masz zrecenzować, albo pisząc właśnie recenzję idziesz sobie pograć (tak jak np. na filmiku o redakcji zamieszczonym na stronce)?

Nie jest to w zaden sposob normowane, ale oczywiscie z tego powodu nikt nie przegina z bumelanctwem. Obowiazek przede wszystkim - ale jak juz czujesz, ze mozg ci sie przegrzewa, to nikt krzywo nie spojrzy, jesli zrobisz sobie kilka minut przerwy. Jedni chodza wtedy na papierosa, inni wlasnie pograc. Wszystko to rzecz jasna jesli akurat nie ma cisnienia zwiazanego z dedlajnem :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powiedziałeś że oglądasz Star Treka i Star Gate to pewnie masz AXN, czy mam racje? I czy twój nick pochodzi od imienia Grzegorz?

Nie, po czesci z domowej wideoteki nagrywanej z polskiej TV, kiedy to wszystko jeszcze lecialo, a reszta z dvd - allegro pod tym wzgledem wymiata :). Ale moze wkrotce...

A co do ksywki - tak, to lacinska formia imienia Grzegorz. Czasem sie tez podpisuje nieco zmodyfikowana forma rosyjska, ktora jest chyba nieco zgrabniejsza - Grigori. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy seria Jagged Alliance jest Ci znana? Czy podjąłbyś się napisania takiej recenzji na łamach CD Action? (np.Hired Guns: The Jagged Edge)

Tak, przeszedlem Postrzepiony Sojusz - tak podstawke, jak dodatek :). A to, czy bedzie jakas recenzja i kto bedzie mial dany tytul zalezy od naczelstwa - pytaj Qn'ika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz Paktofonike? Jeśli tak- co o nich sądzisz? I o ich wielkim liderze Magiku?

Ogolnie rzecz biorac nie lubie hip-hopu. Rzeczony zespol slyszalem jednak kilka razy i co najmniej dwa teksty maja w porzadku. Teksty, nie muzyke - tutaj wole zdecydowanie ciezsze klimaty :). A sam Magik... W zasadzie malo co o nim wiem, dlatego bylbym ostrozny z okresleniami typu "wielki" :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak pierwsze wrażenia, w pracy w redakcji? Jak się pracuje, jaka jest atmosfera? Jak dużo pracy?

Wrażenia? Dobre - chłopaki są naprawdę w porządku :). Powoli się wkręcam, choć pewnie dalej widać, że snuję się po redakcji - jak to każdy świeżak - stremowany i bojący się własnego cienia ;). A pracy jest dużo, co daje się odczuć szczególnie teraz, w okresie sesyjnym, gdy nie mogę sobie odpuścić większości ćwiczeń i w związku z tym na zajęcia redakcyjne chwilowo mam mniej czasu niż zwykle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To faaajnie, ja też bym chciał kiedyś pracować w redakcji, na razie myślę o współpracy, czekam, aż będzie miała wyjść jakaś gierka, napiszę zapowiedź i być może mnie zauważą, choć szanse są małe, bo dużo osób pisze.

PS. Czy można napisać zapowiedź PoP, czy nie? Bo w CDA była wprawdzie taka mała zapowiedź, ale nie jestem pewien.

Gregorius, życzę ci powodzenia, udanej pracy i awansu :) Zazdroszczę Ci :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubisz żużel?

Domyslam sie, ze chodzi o recenzje FIM... :). Ze dwa razy widzialem w akcji Stal Rzeszow - poza tym w praktyce nie. A co do recenzji - byla pisana z perspektywy zwyklego gracza, nie maniaka. Dlatego rowniez ocena nie byla maniakalna ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś Gre Endera ? Grałeś w tibie ? W jakim wieku zagrałeś pierwszy raz w strzelankę ? Jaki klub piłkarski lubisz ??????

Czy jesteś wierzący ?

Kolejno:

- nie

- nie, nie lubie - jestem uprzedzony do tej gry :>

- 13 lub 14 lat

- w zasadzie to nie lubie pilki noznej (choc jak nasi biora udzial w czyms wiekszym to ogladam)

- nie uwazasz, ze to zbyt osobiste pytanie? Religia jest sprawa kazdego czlowieka i innym nic do tego :).

Jak to się stało że trafiłeś do kaszanki zone, chyba nigdy wcześniej Cię tam nie było, zazwyczaj robił to Siekiera ? Chcesz mu odbić stanowisko ^_^

Nijak, po prostu biore to, co jest i nie wybrzydzam :). A ze czasem sie gnioty trafiaja, to ida do kaszanki. Jakos specjalnie nie poluje na slabe tytuly.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejno:

- nie

- nie, nie lubie - jestem uprzedzony do tej gry :>

- 13 lub 14 lat

- w zasadzie to nie lubie pilki noznej (choc jak nasi biora udzial w czyms wiekszym to ogladam)

- nie uwazasz, ze to zbyt osobiste pytanie? Religia jest sprawa kazdego czlowieka i innym nic do tego :).

po redaktorze CDA niespodziewalem sie takiej odpowiedzi .

Zasady pisania postów zobowiązują - cytuj to, co jest konieczne, a nie całe posty.

[wies.niak]

Edytowano przez wies.niak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co cenisz w rozmówcy?

Niecodzienne pytanie, ale ok - glownie szczerosc :).

po redaktorze CDA niespodziewalem sie takiej odpowiedzi .

Hehe :). A to niby dlaczego? Kazdy ma prawo zignorowac jakis tytul, szczegolnie jesli jest pokraczny :).

A w Tibie swego czasu pogralem, nie spodobala mi sie - poza tym kilka razy dosc porzadnie mnie wkurzyla. Wolalem MU Online w czasach gdy byla darmowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) co to za postać w twoim avatarze

2)Dlaczego jako kieunek studiów wybrałeś Etnologie

3) O co chodzi z tymi Juwenaliami w wrocku w tym roku???

4)<offtop> Wiesz co lubie cię

@down

Pytałem się prosze ciebie bystrzaku gregoriusa.... patrz coś tu leci !RAPORT

Odpuść sobie docinki w stylu "bystrzaku", bo mogę Ci odpowiedzieć w ten sam sposób - odpowiedź na pytanie 1) padła stronę czy dwie temu.

[wies.niak]

@up znowu ty.... ;]

Edytowano przez Kaelthas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...