Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

Z tego, co pamiętam rejestracji dokonuje się w europejskim serwisie Nexonu, dzięki czemu używające jednego loginu można grać we wszystkie ich gry. Oba ID różnią się tym, że jednym logujesz się do gier, a drugim na forum. Oba przedtem musisz sobie wybrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakaś mała zapowiedź co nas czeka w tekście o Tibii?

Nie wiem czy to poprawnie ale IMO lepiej brzmi Tibijczycy niż Tibiowcy :biggrin:

W tekście o All Points Bulletin, napisałeś że nie ma systemu levelowania, pukawki dostaje się za spektakularne akcje - czyli walne 3 hs naraz i dostaję nową broń? Coś na zasadzie odblokowywania ulepszeń/perków w CoD 4/5?

Edytowano przez marminho
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enki:"Z tego, co pamiętam rejestracji dokonuje się w europejskim serwisie Nexonu, dzięki czemu używające jednego loginu można grać we wszystkie ich gry. Oba ID różnią się tym, że jednym logujesz się do gier, a drugim na forum. Oba przedtem musisz sobie wybrać."

Gdzie trzeba wybrać, bo też mam z tym kłopot?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam enki ostatnio czytałem twój temat w Cda odnośnie gry Combat Arms. Otóż gram w bardzo podobną grę która nazywa się Cross Fire. Zasady tej gry są bardzo podobne co do Combat Arms, ale moim zdaniem o wiele lepsza. NIGDY się nienudzi. Są serwery dla doświadczonych jak i początkowych graczy jest sklep z bronią i 6 innych serwerów !!. Na początku trzeba się zarejestrować na na www.subagames.com i można ją pobrać. Po ściągnięciu włącza sięautopatch i po ściągnięciu aktualizacji (one ściągają się regularnie) można włączyć grę. Po zalogowaniu wybierasz postać którą chcesz grać Swatem (ja nim gram) Omohem (jakiś ruski) i Sasem (taki w masce gazowej ) a za odpowiednią sumę w SP (trzeba je KUPIĆ) można kupić SPOP (niezłą laseczka :cool: ) . W tą gra się REWELACYJNIE zdobywa się doświadczenie zdobywa się GP (rodzaj waluty) za które kupujemy nowe wyposarzenie. Ja osobiście łażę po mapach i robię żeźnię z kałachem w ręku i z pianą na pysku. Tak jak w Combat arms są PRAWIE takie same tryby gry. A po zabiciu kolesia który cię zabił na ekranie pojawia się fajny napis REVANGE ! . Za dostawane stopnie otrzymuje się niezłą sumkę GP. Enki wiem że grałęś w gry z lepszą grafiką itp. ale prosiłbym ciębyś tą grę sprawdził i sam zadecydował czy ta gra MMO jest warta zachodu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy planujesz w najbliższym czasie recenzje gry Warrock?

Nie.

Enki:"Z tego, co pamiętam rejestracji dokonuje się w europejskim serwisie Nexonu, dzięki czemu używające jednego loginu można grać we wszystkie ich gry. Oba ID różnią się tym, że jednym logujesz się do gier, a drugim na forum. Oba przedtem musisz sobie wybrać."

Gdzie trzeba wybrać, bo też mam z tym kłopot?

TU masz stronę do rejestracji.

Witam enki ostatnio czytałem twój temat w Cda odnośnie gry Combat Arms. Otóż gram w bardzo podobną grę która nazywa się Cross Fire. (...)

Słyszałem o niej, dzięki za cynk.

Co to za "(e)" w temacie?

etylo-p-hydroksybenzoesan sodu?

Grałeś może w Motormax? (Tą budżetówkę dostępną w kioskach w cenie 20zł) :) Pytam się na serio.

Nie, ale swego czasu montowałem z niego gameplay.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktory ze swoich gameplayów uwazasz za najbardziej udany?:D

Jest ich kilka. A wśród nich Guitar Hero 3, Sims: Historie z bezludnej wyspy i UEFA Euro 2008, Silent Hunter 4: Uboat Missions czyli te "teledyskowe".

Jak zostać medatorem.

Jak zrobić zapałki do ciasta. (to jakaś gra w śmieszne zdania?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...