Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

Czy jesteś takim "nocnym markiem"?

Tak

Czy to Ty kryjesz się w testach sprzętu nickiem "Marchewa"? Jeśli nie, to kto to jest?

Nie, to nie ja. Nie zainteresowałem się do tej pory, o kogo chodzi, choć na tym forum obiła mi się o oczy wiarygodna plotka.

Uprawiasz jakiś sport?

Obecnie nie. Raz w czas pojawiam się na siłowni.

Jaki jest twój ulubiony sport?

F1, mam sentyment do koszykówki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy myślisz, że wydanie Crisis Core: Final Fantasy VII było dobrym posunięciem? Cenisz sobie w jakikolwiek sposób tę grę, czy uważasz, że to jedynie "zapychacz Fajnalowy"?

Rozumiem, że pijesz do mojej wypowiedzi w temacie o grach na PSP. Nie mam pojęcia, bo w Crisis Core nie grałem. Może się zainteresuję, jak ukończę po raz trzeci w życiu FFVII, tym razem na PSP. Powiadam - zakopanie się z konsolką na tapczanie z tą grą to jak czytanie dobrej książki.

Aha, i tak to FFVII wrócił na szczyt listy moich ulubionych i zarazem granych produkcji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są twoje ulubione gatunki gier MMO?

Widze że masz nabitych troche godzin w WoW'a, ale czy jeszcze coś cię interesowało ale zafascynowało tak, aby zostać "prawie" uzależnionym? ^^

Jakie są twoje typy i czy będziesz opisywał te gry w kolejnych numerach CDA w przyszłości?

PS

Jak grasz w coś prócz WoWa (tak na serio), podaj nick to chętnie pogramy razem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj nick to chętnie pogramy razem ;)

Nie chciałbym nic mówić, ale to Twoje stwierdzenie więc nie wiesz, czy enki czerpał by z gry z Tobą przyjemność ;P

@Topic

Czy obraziłbyś się/wpisałbyś mój nick na kill list Wani/ucieszyłbyś się gdybym np. ja (lub ktokolwiek inny) napisał jakiś tekst, chociażby do Trendów? Mówię o sytuacji, w której tekst byłby na tyle dobry, że nadawał by się do druku w CD-A?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj nick to chętnie pogramy razem ;)

Nie chciałbym nic mówić, ale to Twoje stwierdzenie więc nie wiesz, czy enki czerpał by z gry z Tobą przyjemność ;P

Sam osobiście nie wiem czy na miejscu enkiego dałbym swój nick ^^

Ale zapytać nie zaszkodzi :P

BTW

Chodziło mi oto, że byłoby fajnie gdyby można była w jakiejś gierce (gdzie mamy konta) razem sobie pograć i pogadać (ot tak bez sensu , jak to czasem bywa), bo pisanie tutaj to prawie jak wywiad, troszke nienaturalnie jak dla mnie :P

Tak przynajmniej mnie się wydaje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam małe pytanko jakieś 2 tygodnie temu aktywowałem na steamie grę Speedball 2.

Niedawno miałem ochotę w nią zagrać a wyświetla mi się tylko że mam ją zakupić dlaczego tak jest ? Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są twoje ulubione gatunki gier MMO?

Mam nadzieję, że stanie się nim space shooter MMO

Widze że masz nabitych troche godzin w WoW'a, ale czy jeszcze coś cię interesowało ale zafascynowało tak, aby zostać "prawie" uzależnionym? ^^

Championship Manager 3

Jakie są twoje typy i czy będziesz opisywał te gry w kolejnych numerach CDA w przyszłości?

Logotyp, archetyp i genotyp. Raczej nie wejdą do pisma.

Czy obraziłbyś się/wpisałbyś mój nick na kill list Wani/ucieszyłbyś się gdybym np. ja (lub ktokolwiek inny) napisał jakiś tekst, chociażby do Trendów? Mówię o sytuacji, w której tekst byłby na tyle dobry, że nadawał by się do druku w CD-A?

Twój nick został właśnie Wani dostarczony.

Co umiesz ugotować, co jest zdatnego do spożycia? ;P

Ryż w torebkach. Liczy się? :)

Ja mam małe pytanko jakieś 2 tygodnie temu aktywowałem na steamie grę Speedball 2.

Niedawno miałem ochotę w nią zagrać a wyświetla mi się tylko że mam ją zakupić dlaczego tak jest ? Proszę o pomoc.

Nie znam odpowiedzi na to pytanie. Zwróciłbym się z nim do tematu Pomocna Dłoń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktory z opisywanych przez Ciebie MMO w tym numerze najbardziej Cie zafascynowal albo zaciekawil?

Wybierałem właśnie te, które mnie ciekawiły. Ale najbardziej? The Secret World, Soul Blade, Black Prophecy i Fallen Earth.

416 godzin w WOW'a...

... to jakieś 18 dni. (416 : 24 = 17,333333333~~)

Nie szkoda ci tych dni?

Nie.

Czy Atlantica online to chwilowa fascynacja,czy też zostaniesz przy niej na dłużej?

Chwilowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko i na temat: czy można się spodziewać w CDA (w piśmie lub na płycie) jeszcze jednego kurs Blendera twojego autorstwa?

Przypuszczam, że wątpię (doskonały tekst z

filmiku).

enki, jak pisałeś w numerze 144 o Virtual Dubie, to wiesz może coś o dodawaniu wielu plików audio?

Bardzo dawno temu miałem do czynienia z trialem świetnego programu Cool Edit Pro. Od tamtego czasu zmienił właściciela i nazwę na Adobe Audition. Darmówek nie znam, co nie znaczy, że ich nie znajdziesz.

Mam pytanie jak mozna pracowac w CDA :ninja: ALE POWAŻNIE :laugh:

W CDA można (a nawet trzeba) pracować sumiennie, wydajnie i z zapałem.

Mam problem z xfire.Od jakiegoś czasu xfire próbuje się aktualizować ale pokazuje się"xfire found running.Update failed".Co robić!?

Nigdy nie przydarzyło mi się nic podobnego. Zasięgnij języka w Pomocnej Dłoni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pricekar

Jakoby że to właśnie ty, enki montujesz gameplay'e do CDA, i również ty napisałeś w numerze 09/2007 artykuł pt."Zgrywamy gameplay", mam pytanie: Czy to dzięki tobie możemy - od chyba półtora roku - oglądać gameplay'e gier na Cover DVD, czy jest o pomysł który "wyszedł" w trakcie jakiegoś spotkania redakcyjnego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to dzięki tobie możemy - od chyba półtora roku - oglądać gameplay'e gier na Cover DVD, czy jest o pomysł który "wyszedł" w trakcie jakiegoś spotkania redakcyjnego?

Z pomysłem przyszedł do mnie niezastąpiony Qn'ster.

Jaka jest Twoja ulubiona książka oraz gra?

Siedmioksiąg wiedźmiński i Final Fantasy VII.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...