Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

no dobra ale ja mam 12 lat i prawie nic nie rozumiem...

Nie martw się, stary, ja mam dwa razy tyle i ciut ciut i też jakby nic mi nie świta.

Od kiedy pracujesz w CDA?

Interesuje Cię sport? Jeśli tak, jaka dyscyplina sportowa?

Byłeś kiedyś na meczu Ekstraklasy?

Jaki jest Twój ulubiony system operacyjny i przeglądarka?

Dobrze sobie radziłeś w szkole?

Współpracuję od połowy 2007 roku, do zespołu redakcyjnego w stopce ku mojemu zaskoczeniu, ale i ukontentowaniu dołączyłem od tego numeru.

Interesują mnie wyścigi F1

Ekstraklasy nie. Raz oglądałem Stomil Olsztyn w meczu drugiej ligi. Jakieś kilkanaście lat temu.

XP, Google Chrome

Tu lepiej, tam gorzej. Częściej lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy była jakaś gra podczas której tak się przestraszyłeś że nie miałeś odwagi włączyć jej następnym razem?

Bałem się grać marine w Aliens vs. Predator. Ostatnio, grając jedynie nocami ze słuchawkami, miłe dreszcze przeżywałem przy Dead Space (tego jednak ukończyłem).

Jak radzisz sobie z nudą jeśli wogóle się nudzisz?

Zawsze jest w co poprztykać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to co napisałeś w ramce przy recce Runes of Magic ma znaczyć że w następnym numerze w tym dziale ("w sieci") będzie tekst o (zrytej) Tibii? Jeśli tak to fajne będzie się z czego pośmiać co mogę wnioskować po.... tu cytuje "pospadacie z krzeseł".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz przekichane, bo JA teraz będę zadawał pytania. Muahahaha! :tongue:

1. Jakie książki lubisz? Jakie obecnie czytasz? Jakie polecasz?

2. Czy (oprócz F1) zdarza Ci się kibicować naszej polskiej drużynie piłki nożnej?

3. Na jaką grę najbardziej czekasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA poczekam aż odpowiesz na pytanie mojego kolegi VoltkeMan'a, ale abyś się nie nudził zadam także swoje:

1. Skoro w obecnym numerze CD-A zachęcaliście do uzupełnienia informacji w kontach(na forum) to czemu WY(redaktorzy) nie uzupełnicie ich?? :)

2. Jaka jest twoja ulubiona gra??

PS. Dopiero dziś zauważyłem twój artykół o pierwszych dnaich w redakcji XD. Przepraszam żę tak późno, ale jakoś tak wypadło. (wszystkich którzy nie widzieli odsyłam do numeru 04/08) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to co napisałeś w ramce przy recce Runes of Magic ma znaczyć że w następnym numerze w tym dziale ("w sieci") będzie tekst o (zrytej) Tibii? Jeśli tak to fajne będzie się z czego pośmiać co mogę wnioskować po.... tu cytuje "pospadacie z krzeseł".

Będzie, chyba że znów jakimś cudem się nie załapie.............(ten wielokropek ciągnie się do ściany po twojej prawej)......

No to masz przekichane, bo JA teraz będę zadawał pytania. Muahahaha! :tongue:

1. Jakie książki lubisz? Jakie obecnie czytasz? Jakie polecasz?

2. Czy (oprócz F1) zdarza Ci się kibicować naszej polskiej drużynie piłki nożnej?

3. Na jaką grę najbardziej czekasz?

Muahahaha!

1. Raczej fantastykę i sci-fi, choć ostatnio przystopowałem z czytelnictwem. Niedawno przeczytałem "Gringo wśród dzikich plemion" Cejrowskiego. Polecam.

2. Zdarza się.

3. Zestaw obowiązkowy na ten rok: Operation Flashpoint: Dragon Rising, Fuel, DiRT 2, NFS Shift, Jumpgate: Evolution i Black Prophecy. Kolejność przypadkowa.

JA poczekam aż odpowiesz na pytanie mojego kolegi VoltkeMan'a, ale abyś się nie nudził zadam także swoje:

1. Skoro w obecnym numerze CD-A zachęcaliście do uzupełnienia informacji w kontach(na forum) to czemu WY(redaktorzy) nie uzupełnicie ich?? :)

2. Jaka jest twoja ulubiona gra??

1. Tutaj MY jesteśmy jeden, za innych nie odpowiem. A awatara, fotkę i zainteresowania mam od początku. Na szczęście w redakcji wciąż panuje względna demokracja pod tym względem.

2. GRID.

PS. Dopiero dziś zauważyłem twój artykół o pierwszych dnaich w redakcji XD. Przepraszam żę tak późno, ale jakoś tak wypadło.

Jak mogłeś?! Powiedz mi, jak mogłeś?! Napisać artykuł przez "ó"?! :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim profilu x-fire widziałem że grałeś w Gulid Wars. Dlaczego tylko mniej niż godzine? Jeśli ci się GW ni podoba to z jakiego powodu?

A i jeszcze jedno pytanko. Czy x-fire włączasz przy graniu we wszystkie gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enki jak się pojawiłeś na meczu Stomilu, o ile pamiętam nie mieszkałeś w Olsztynie?:)

Ciekawe, skąd pamiętasz. Ja pamiętam inaczej :)

Jeszcze jedno pytanko:

1. Masz swój ulubiony dowcip?. :>

2. Odwiedzasz czasem jakieś inne fora o grach?

1,2. Nie.

Na twoim profilu x-fire widziałem że grałeś w Gulid Wars. Dlaczego tylko mniej niż godzine? Jeśli ci się GW ni podoba to z jakiego powodu?

A i jeszcze jedno pytanko. Czy x-fire włączasz przy graniu we wszystkie gry?

Ograłem jakieś 4-5 godzin jeszcze zanim zainstalowałem XF, gdy rozpoczynałem poszukiwania MMO dla siebie. Chyba oczekiwałem od gry więcej interakcji z innymi graczami w świecie, niż tylko w miastach, ale już teraz nie pamiętam. XF włączam przy zdecydowanej większości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje "bez obrazy" brzmi tu niebezpiecznie podobnie do sławetnego "nie uwłaczając" ojca dyrektora. Samo w sobie pytanie jest zresztą jednym z mniej hm... sensownych? ciekawych? mądrych? W związku z czym uchylam się od odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by wgłębić się w definicję słowa "ulubiona". Przeżyć z obcowania z FFVII już nigdy żadna gra mi nie zapewni, bo tylko raz w życiu ma się po raz pierwszy styczność z taką produkcją. Pod tym względem FFVII jest poza zasięgiem.

A dzięki GRID-owi odnalazłem mój ulubiony gatunek onlajnowy, czyli starcia na refleks, precyzję i opanowanie za kierownicą. W GRID-a wciąż gram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownego. Zacznę od pochwały za styl pisania tekstów. Naprawdę bardzo mi odpowiadają. I tu nasuwa się pytanie, czy szanowny pisze jakieś opowiadania, czy uprawia inną twórczość pisarską, oprócz tekstów związanych z CDA ? Jak nie to zachęcam:) Jeśli tak to gdzie można je przeczytać. Może w Clicku ? Jeśli tam to pod jakim nick'iem? Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A FF IX Ci się podobał? Bo mi o wiele bardziej niż siódemka. Znacznie bardziej odpowiada mi ten baśniowy klimat niż post apokaliptyczna sceneria FF VII

Niestety nie miałem przyjemności.

I tu nasuwa się pytanie, czy szanowny pisze jakieś opowiadania, czy uprawia inną twórczość pisarską, oprócz tekstów związanych z CDA ?

W czasach szkolno-uczelnianych napisałem od groma tekstów do szuflady (tak naprawdę nie tak wiele, ale jak czasem spojrzę, to czuję szacun do siebie). Obecnie nie kontynuuję tego hobby, ale cały czas czekam na wenę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...