Skocz do zawartości

Pytania do enkiego


Polecane posty

która gra twoim zdaniem tego roku jest najlepsza?

Jak na razie GRID, ale póki nie zagram w Dead Space'a i GTA IV nie podejmę się sporządzenia ostatecznej klasyfikacji.

Skad uczyles sie Blendera (polskie/zagraniczne strony//ksiazki//skads indziej)?

Z wszystkiego, co zawarłeś w nawiasach. Głównie z książki Blender. Kompendium. oraz porozsiewanych po Sieci tutoriali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie, tylko we Flashu da się wykonać animację we Flashu ;P Odnośnie open source'owych programów zgadnij, co mi wyskoczyło w Googlu, gdy wpisałem "open source flash"? Tadam! Strona Open Source Flash! Przyznam, że sam się zdziwiłem, ale okazało się, że to tylko portal dla opensource'owych zapaleńców lubiących grzebać we Flashu. Kolejny zwrot akcji nastąpił, gdy wygrzebałem gdzieś ze stronki nazwę Ajax Animator. Póki co jest bodajże w becie, ale zajrzyj TUTAJ - a nuż to to, czego szukasz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie pewna rzecz. W wymaganiach modów zazwyczaj widnieje albo konkretna produkcja, albo silnik (np: source dla Zombie panic: source). Czy w takim razie do odpalenia gry wymagającej konkretnego silnika wystarczy demo gry (w tym wypadku demo Half-life 2), które przecież, przynajmniej teoretycznie, owy silnik posiada?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie na temat tekstu o xfire : co miałeś na myśli pisząc że Allor wysłał zdjęcia z Total Commandera? Z xfire? On ma xfire ? :)

i pytanie bonusowe : czy nie ma cie na xfire bo już nie musisz go testować do tekstu i używać go nie będziesz?

PS - dzięki za danie linku do naszego kultu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chciałbym podziekować za umieszczenie mnie na screenie w :dostępni:.Wieeelkie,ogroooomne dzięki.

Pytanie:

W poprzednim poście padła już odpowiedź jednak mnie nie wyczerpała.Jakie programy do tworzenia animacji i filmików Flash bys polecił początkującemu ????.

Edytowano przez kj5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co miałeś na myśli pisząc że Allor wysłał zdjęcia z Total Commandera?

Chodziło mi o to, że dzięki Xfire można od razu przejrzeć zrzucone zdjęcia i zobaczyć, czy aby przypadkiem coś jest nie tak. Allor zrzucał screeny inaczej, nie spojrzał, zamiast gry zrzucił mu się TC, a potem wszyscy zebraliśmy się wokół kompa CormaCa z szerokim bananem na gębach :)

czy nie ma cie na xfire bo już nie musisz go testować do tekstu i używać go nie będziesz?

Pojechałem na świeta do domu. Ale już wróciłem :P

W poprzednim poście padła już odpowiedź jednak mnie nie wyczerpała.

Ja miałem to szczęście uczyć się od razu na Flashu i ten, jakoby, polecam wszystkim. Alternatyw zbytnio nie znam. Zajrzyj na scratch.mit.edu i zobacz, może da się z tego Scratcha podsuniętego przez kolegę Dagara Jedenaście ;) coś wycisnąć. Mnie po prostu już nie wszystko się nie chce :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był tylko czysty szpan ;P Tak na serio to w Toribasha grałem dla relaksu (i widoku rozczłonkowywanych ludzików) jakieś dwa miesiące temu. Teraz po prostu siedzi u mnie na dysku, bo mało zajmuje i nie mam powodu go wyrzucać. Po sieci nie grałem. Jeszcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enki, powiedz mi, czy jak wszedłeś do tej wtedy ci nieznanej redakcji, to ktoś coś do ciebie powiedział albo coś?

No i... wiesz, enki, jak na początku czytałem twoje teksty, to nie mogłem się przyzwyczaić do ciebie, nowego redaktora. Ale wreszcie oswoiłem się z twoimi artykułami i czuję jakbyś był normalnym redaktorem mojego ulubionego pisma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos coś do mnie powiedział?

Albo coś??

Que???

wreszcie oswoiłem się z twoimi artykułami

To tak jak z ludzkim węchem - śmierdzi, śmierdzi i nagle nic nie czujesz :)

Ale redaktorem - ani normalnym, ani nienormalnym - nie jestem. Piszę do magazynu i się lubimy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enki już dosyć długo jest w redakcji, a teraz powiedzmy sobie szczerze - pisze chyba najwięcej tekstów. No przykład to to, że z 3 bet w ostatnim, styczniowym numerze to on testował 2. Co prawda z recenzjami trochę gorzej, ale i tak bardzo dużo jest Enkiego i bardzo dobrze, myślę, że nie skończy się na współpracowniku.

Jest przyjemnym człowiekiem, nie ma wielkich ambicji jak co poniektórzy i za to go lubię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...