Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

Wiem to z tego newsa:

http://pclab.pl/news35648.html

może jestem nieuświadomiony ale o ile wiem to pclab jest w miarę wiarygodnym źródłem. Adres polskiego community to battleforge-polska.pl jakby co nie jestem właścicielem tej strony tylko jej użytkownikiem. Po prostu jestem zdziwiony że skoro mamy tylu graczy, tak niewielu chce się przyłączyć. Może nie wiedzą, bo strona nie jest jeszcze wypozycjonowana i google wyświetla ją dopiero na drugiej stronie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam posty w interesujących mnie tematach i czerpię z nich różne informacje. Różne, czyli te, których poszukiwałem oraz tych, których nie poszukiwałem, ale są na tyle ciekawe, że natychmiast je przyswajam. W ten sposób forum staje się dla mnie źródłem informacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozglądam się za komponentami do nowego kompa i nie mogę zdecydować się, którą kartę graficzną sobie zapodać. Wg Ciebie lepiej Radeona HD4850X2 czy 4870X2? Mowa oczywiście o jednogigówkach.

Edytowano przez Adzior
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jesz najczęściej na śniadanie, obiad i kolację?

Kanapki z tym i owym, coś wcześniej mrożonego z rozgrzanej patelni, kanapki z jeszcze czymś innym, znów kanapki z tym i owym.

Jaki jest twój ulubiony samochód do driftu w GRIDzie ?

Mazda RX-7

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z halo.Ściągam patcha próbuję instalować, ale się okno pokazuje, że nie mam zainstalowanego halo.ocb???Co zrobić???

Napisz to w Pomocnej Dłoni. Standardowe pyt. Masz oryginał?

Do Enkiego: czerpiesz przyjemność ze swojej pracy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię enki. Mam do Ciebie pytanie, a przy okazji chcę Ci powiedzieć, że piszesz prawie tak dobre recenzje jak eld!!

A oto pytanie: Czy kupując Age Of Conan(wiem,że w to grałeś/grasz!) mam miesiac gry free? Czyli: Kupuje gre,gram miesiąc i dopiero potem kupuje abonament?A moze jest tak jak w WoW ,ze trzeba kupić Gre + abonament?

No i: jak często można zamrażać konto?

Kusi mnie Conan,wieć jeśli mi odpowiesz,być moze wspomożesz CD-Projekt kolejnymi 120 zł :P .

Czy jakbym kupił grę teraz (26 marzec) miał bym trzy pierwsze miesiące za 19,90 zł?

Mam już dość stary sprzęt ale czy gra uruchomi sie przynajmniej w low?:

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 3800+ 2.00 Ghz

1,50 RAM

NVIDIA GeForce 7300 GT 512 MB 256 bit

XP SP 2

Z góry dzięki za odpowiedź!

Edytowano przez BananowyMamb
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grasz w jakieś inne MMO niż WoW?

Jaki jest Twój ulubiony gatunek gier?

Czy zdarza Ci się tak, że np. grasz w redakcji w jakąś grę, piszesz recenzje itd., a później grasz w tą grę w domu?

Jaki film możesz obecnie polecić?

Obecnie nie gram w żadne MMO. Czekam, co wyrośnie z Jumpgate'a.

Nie mam ulubionego gatunku, mam ulubione gry

Przede wszystkim gram w domu. Co do zrecenzowanych przeze mnie gier, a było ich pięć, po napisaniu tekstu grałem w Men of War, Age of Conan i Dawn of War II PL, choć niedługo. Dużo dłużej prawdopodobnie będę grał w tę, której recenzja w przyszłym numerze ;]

Obecnie dużo rzadziej chodzę do kina niż kiedyś, więc jestem do tyłu. Ostatnio byłem tylko na "Watchmen". Polecam.

O jedzeniu ciąg dalszy. Czy jadłeś jakieś zagraniczne jedzenie? Jeśli tak, to czy możesz powiedzieć, co to było i czy Ci smakowało? Jeśli jadłeś kilka potraaw zagranicznych, to które możesz polecić?

Sprecyzuj proszę. Zagraniczne, czyli: a) jedzone przeze mnie za granicą b) sprowadzane zza granicy c) przygotowane w Polsce wedle tradycyjnego zagranicznego przepisu d) pierogi ruskie. Jeżeli wybierasz odpowiedź d) znaczy się, nie przyjrzałeś się mojemu userbarowi ;]

Czy kupując Age Of Conan(wiem,że w to grałeś/grasz!) mam miesiac gry free? Czyli: Kupuje gre,gram miesiąc i dopiero potem kupuje abonament?A moze jest tak jak w WoW ,ze trzeba kupić Gre + abonament?

No i: jak często można zamrażać konto?

Czy jakbym kupił grę teraz (26 marzec) miał bym trzy pierwsze miesiące za 19,90 zł?

Mam już dość stary sprzęt ale czy gra uruchomi sie przynajmniej w low?:

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 3800+ 2.00 Ghz

1,50 RAM

NVIDIA GeForce 7300 GT 512 MB 256 bit

XP SP 2

Kupując Age of Conan masz miesiąc grania w cenie. Kupując pudełkowego WoW-a tez masz miesiąc grania w cenie (w odróżnieniu od ściąganego z sieci klienta, który jest darmowy, ale pozwala tylko na 10-dniowy okres trial.

O możliwej częstotliwości zamrażania konta informacji niestety nie posiadam.

Jeżeli chodzi obecne ceny abonamentu AoC spróbuj poszukać w wątku poświęconym grze. Wiem tyle, że w sklepie gram.pl możesz kupić kod doładowujący konto o 60 dni za 64,90 zł.

Tak, gra uruchomi się na tym sprzęcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mnie nie zrozumiałeś. Ostatnio chcialem zacząć grać w WoWa i dowiedziałem się,ze od niedawna trzeba kupić grę + abonament(przy tworzeniu konta gra woła o numer karty kredytowej lub numer pre-paid,wtedy otrzymuje sie 2 miesiące grania,bo ten free+ten za abonament.). A w Conanie kupuje grę,gram miesiąc i dopiero place abonament??

Gra się uruchomi,ale czy da się grać?(Czytaj: Nie bedzie sie cieła?). Sprzęt udźwignął Saints Row 2 na Low, więc Conana może też.. :)

Edytowano przez BananowyMamb
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, za offtopa, ale muszę o czymś wspomnieć: z tym abonamentem przy rejestracji WoWa to jakiś bullshit. Tworzyłem konto niecały miesiąc temu, klucze pełnej wersji dodałem dwa-trzy tygodnie temu i nic go nie obchodziła karta kredytowa albo numer pre-paida...

Mam za to taką głupią prośbę: nie masz może screena swojej postaci? Kumpel nie mógł uwierzyć, że istnieją jacyś Trolle Rogue, więc chcę mu dowieść, że się myli :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...