Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

Zaproponuję, by od przyszłego numeru drukować moje teksty moim pismem odręcznym. Zawartość tekstów się nie zmieni, co prawda, ale frajda przy deszyfracji gwarantowana.

Co do tekstów już wydrukowanych, proponuję skreślić wszystkie słowa i napisać obok nowe drobnym maczkiem :)

Che che, ale powiem że byłby to nie taki głupi pomysł. Nawet fajny :) tylko postaraj się pisać ładnie :) Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś, że zawsze lubiłeś pisać. Czemu więc poszedłeś do technikum elektronicznego(czy jak na to się mówi..) a potem na studia w podobnych klimatach? Ja też lubię pisać i mam dobre oceny z przedmiotów ścisłych, ale nawet przez myśl mi nie przeszło żeby iść do liceum na inny profil niż polski-WOS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś, że zawsze lubiłeś pisać. Czemu więc poszedłeś do technikum elektronicznego(czy jak na to się mówi..) a potem na studia w podobnych klimatach? Ja też lubię pisać i mam dobre oceny z przedmiotów ścisłych, ale nawet przez myśl mi nie przeszło żeby iść do liceum na inny profil niż polski-WOS.

Sprawa jest dość skomplikowana, ale zrozumiała. Bez profilu humanistycznego też mogłem czytać i pisać ile wlezie, a oprócz tego nauczyć się kilku interesujących rzeczy, które być może przydałyby mi się w życiu zawodowym lub dały jakiś porządniejszy zarobek. Teraz trochę inaczej na to patrzę, ale i tak zawsze lubiłem się rozwijać w wielu kierunkach. Czego się dowiedziałem na studiach, to moje (i wasze, jeśli ktoś czytał trendy przez ostatni rok ;) )

czy już żałujesz że wstąpiłeś do redakcji czy jeszcze nie?

Jeszcze nie. I póki co się nie zanosi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enki słuchaj.... Ty przyszedłeś na miejsce Eldziora? bo tak jakos jak on odszedł to ty tak jakbys zapełniał lukę po nim. Sorki jesli pytanie cie urazilo

Nie, z redakcją współpracuję już od ponad roku, więc Elda jeszcze dobrze pamiętam.

Jaki jest twój stosunek do strategii, zarówno lajtowych RTS-ów typu C&C jak i skomplikowanych Cywilizacji?

Mój stosunek jest długi i raczej przyjemny - pamięta jeszcze Dune 2, Warcrafta i pierwszą Cywilizację. Obecnie nie gram we wszystko co wychodzi, zwłaszcza w skomplikowane strategie. Ostatnią z nich była GalCiv 2. Seria Total War skończyła się zaś dla mnie na Shogunie - aż żal, że nie zrobili drugiej części.

Z najnowszych RTS-ów najbardziej podobał mi się World in Conflict.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enkiego wziąłem z mitologii sumeryjskiej. W opracowaniach różnych mitologii świata można tak w ogóle znaleźć naprawdę niesamowite rzeczy. Ostatnio dowiedziałem się, dlaczego kobiety nie mają bród, ryby nie oddychają, ptaki się nie ślinią a koty biegają bezgłośnie. Jakby ktoś był ciekawy niech poszuka sobie hasła Gleipnir :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...