Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

Heh,enki,czy planujesz jeszcze kiedyś zrobić tutaj takie zawody?

Planować nie planuję. Kto wie.

Hmm. po konsultacji z Monkiem dowiedziałem się, że jakoś mu nie idzie jak gra z tobą. Prawda li to ? A jeśli tak, to jakież przyczyny owego zbiegu okoliczności(?) upatrujesz(mało tego. Podobno Monk spotkał nakarmionego twitcha( w przeciwnej drużynie). Spotkałeś się z takim zjawiskiem?)

Oj tam, ostatnio po prostu szło mu trochę gorzej w drużynie ze mną niż jak grał solo, ale pamiętam, że bywało też tak, że grając ze mną ładnie czyścił mapę z przeciwników.

Nakarmione Twitche ostatnio oglądałem seryjnie wczesną jesienią ubiegłego roku. Od tamtego czasu zdarzyło się raz czy dwa.

Cześć, enki. Jeśli się nie mylę to ty pisałeś recenzję do wiedźmina 2. Pytam jako fan głównie książkowego Geralta: Czytałeś sagę o wiedźminie?

Hę? Jest w ogóle coś takiego? :ninja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie sie napaliles na Arme3 ? Ja po tym jak zapoznalem sie z "dwojka" (od cda), jestem zachwycony i nowego kompa kupie tak zeby sprostal wymaganiom "trojki"

BTW: Grales kampanie w "dwojce" o nazwie EW? Pytam bo dodano ja chyba pozniej w patchu. Pamietam na ksiazce "Wybuchajace beczki" pisalo "dlaczego zapamietalismy wybuch baby atomowej w Cod MW?". Otoz IMO scena z bomba atomowa w Armie wlasnie w tej kampani zapada w pamiec o wiele bardziej. Moze przez realizm i to swego rodzaju zaszczucie ,zaskoczenie i muzyke.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Enki

... cóż nie wiem, czy chcą zadać pytanie powinienem klikać "odpowiedź" i czy w ogóle ten post będzie widoczny...

Dobra. Zacznę tak: Pamiętam jak raz recenzowałeś (mogę na "Ty"?) grę Fuel. Otóż również zmajstrowałeś w niej świetny gameplay. Bardzo mi się podobał gdzyż szedł w rytm muzyki... owszem właśnie o nią mi chodzi. Bardzo spodobał mi się utwór w tym gameplayu zawarty. Nie mam pojęcia co to za zespół ani co to za piosenka. Stąd moje pytanie - Czy powiesz mi kto to i co to? Mam internet od niedawna (i to jeszcze strasznie wolny i nie pewny - nie ma możliwośći podłączenia... Polska...) - i dlatego tak późno o to pytam. Zrozumiem, jeśli nie masz czasu na szukanie tego filmiku i przypominanie sobie co to było... spoko ;) Wiem, że mogę zawracać Ci głowę...

Z góry dziękuje :happy: Pozdrowienia dla Całej Redakcji

Siemanko :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie sie napaliles na Arme3 ? Ja po tym jak zapoznalem sie z "dwojka" (od cda), jestem zachwycony i nowego kompa kupie tak zeby sprostal wymaganiom "trojki"

BTW: Grales kampanie w "dwojce" o nazwie EW? Pytam bo dodano ja chyba pozniej w patchu. Pamietam na ksiazce "Wybuchajace beczki" pisalo "dlaczego zapamietalismy wybuch baby atomowej w Cod MW?". Otoz IMO scena z bomba atomowa w Armie wlasnie w tej kampani zapada w pamiec o wiele bardziej. Moze przez realizm i to swego rodzaju zaszczucie ,zaskoczenie i muzyke.

Napaliłem się trochę. Jeszcze nie strasznie. Trochę.

I tak, grałem, też było ciekawie :]

Dobra. Zacznę tak: Pamiętam jak raz recenzowałeś (mogę na "Ty"?) grę Fuel. Otóż również zmajstrowałeś w niej świetny gameplay. Bardzo mi się podobał gdzyż szedł w rytm muzyki... owszem właśnie o nią mi chodzi. Bardzo spodobał mi się utwór w tym gameplayu zawarty. Nie mam pojęcia co to za zespół ani co to za piosenka. Stąd moje pytanie - Czy powiesz mi kto to i co to?

Służę, bo pamiętam bardzo dobrze. To jest zresztą utwór zakupiony do promowania gry:

Unkle - Burn My Shadow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Enki, pytanie co do LoL: Dominion:

Czy to, co miałeś szansę wypróbować ma już zmienioną grafikę? Bo na fragmentach gameplayu jakie Riot udostępnił gra wygląda jakby bardziej efektownie, kolorowo i szczegółowo.

Masz jeszcze jakieś ciekawe spostrzeżenia co do tego dodatku? Czy Twoim zdaniem wszystkie typy postaci będą równie użytecznie w nowym trybie? Sprawdziłeś jeszcze kogoś oprócz Akali?

Edytowano przez Pewker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno nazwać tę grafikę zmienioną. To, w czym Crystal Scar wyróżnia się jednak spośród wcześniejszych wariantów Summoner's Rift i Twisted Treeline, to duża ilość animacji - cały czas coś tam się rusza, coś się błyszczy, kręci itp.

Uważam, że podobnie jak na Summoner's Rift będzie pewna grupa postaci, która osiągać będzie lepsze rezultaty niż pozostałe. Naturalną dominację przed testami balansowymi miały twardsze postacie typu melee (nie lubię słowa offtank, bo co znaczy offtank w tej grze? Że zbiera addy podczas gdy tank trzyma bossa? To chyba jednak nie ten gatunek gry...). Tu balans przede wszystkim będą miały wprowadzać nowe przedmioty dające szybszy wzrost siły rangedów. Jak wyjdzie w praniu - jeszcze zobaczymy.

A rozegrałem 4 mecze, kolejno: Nidalee, Gankplankiem, Vayne i Akali. Vayne poszło mi najgorzej i nie dałem rady rozwinąć skrzydeł, reszta spokojnie dawała radę od początku do końca (Akali musiałem przeczekać tylko do 6. poziomu - dosłownie moment).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykoncypowaliśmy z użytkownikiem Elesshar fajną naszym zdaniem inicjatywę, być może znajdziesz chwilę czasu lub będziesz się baaardzo nudził i kiedyś posłuchasz? Gdyby Cię naszła ochota to zapraszam TUTAJ .

Popieram. Ćwiczcie swą medialność ;]

Czołem enki mam parę pytań do ciebie, bo w tym temacie do kogoś innego mieć pytań nie mogę ;)

1. Jakie parametry ma twoja domowa maszyna ?

2. Długo grasz w Lola ?

3. Można znać twój nick w Lolu ?

1. AMD 2 x 2,6 GHz; GF 9600 GT; 4 GB RAM (tyle że nie całkiem, bo pod XP)

2. Od kwietnia 2010

3. nqui

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ moje pytanie mogło się już pojawić a przeraża mnie myśl przejrzenia 100 postów prosze o ewentualną ponowną odpowiedź. Pamiętam że CD-A planowało kiedyś zorganizowanie turnieju league of legends. W tym czasie jeszcze nie grałem w LoL-a więc nie bardzo mnie to interesowało ale jestem ciekaw czy byłaby szansa na jego zorganizowanie. NP. korzystając z gier nie standardowych lub zorganizować coś z Riot Games.

Na wypadek gdyby odpowiedź była przecząca prosze napisz dlaczego nawet jeżeli odpowiadasz na to pytanie już 60 raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ moje pytanie mogło się już pojawić a przeraża mnie myśl przejrzenia 100 postów prosze o ewentualną ponowną odpowiedź. Pamiętam że CD-A planowało kiedyś zorganizowanie turnieju league of legends. W tym czasie jeszcze nie grałem w LoL-a więc nie bardzo mnie to interesowało ale jestem ciekaw czy byłaby szansa na jego zorganizowanie. NP. korzystając z gier nie standardowych lub zorganizować coś z Riot Games.

Na wypadek gdyby odpowiedź była przecząca prosze napisz dlaczego nawet jeżeli odpowiadasz na to pytanie już 60 raz.

Podejrzewam, że obecnie nie byłoby komu go zorganizować.

Skoro masz XP, to nie bedziesz mogl zagrac w Battlefield 3. Chyba, ze do jego premiery planujesz zmienic system na 64 bitowy?

Nie wiem jak to będzie.

Jako, że grywasz w produkcję Riotu (której, BTW. kompletnie nie rozumiem fenomenu :P) to jak ocenisz szansę na: a) to, że Dota 2 Blizzarda cokolwiek zwojuje a b) czy w jakikolwiek sposób cię zainteresuje? ;]

a) średnio

b) w jakiś tam na pewno

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem na poczatku orzec, ze stworzyles dobry i ciekawy tekst o Sztce hakowania. Dostarczyl mi duzo wiedzy uzupelniajacej na ten jakze aktualny temat ktorym sie ostatnio interesuje.

A i pytanko: pewnie natknąłeś sie w necie na podrecznik z plyta "Szkola hakerow". Kosztowalo toto 300zl i mowili zeby kupowac zanim ktos tam ocenzuruje im rozdzial 4 o wlamach. Wiem, ze hakerem nie zostaje sie z kursu. Ale co o tym sadzisz? ( i dodam, ze pytam z ciekawosci a nie myslac o zakupie)

edit:

Jak obstawiasz czy Anonymous zrobia cos w ten 4 listopada facebookowi? To ich remember, remember the fifth of november brzmi jakby byli bardzo pewni swego.

I zakladajac, ze im to sie uda to za pare latek zarówno Anonymous jak i numer ktory wytna facebookowi bylyby rzeczami kultowymi.

Edytowano przez ^M@TRIX^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i pytanko: pewnie natknąłeś sie w necie na podrecznik z plyta "Szkola hakerow". Kosztowalo toto 300zl i mowili zeby kupowac zanim ktos tam ocenzuruje im rozdzial 4 o wlamach. Wiem, ze hakerem nie zostaje sie z kursu. Ale co o tym sadzisz? ( i dodam, ze pytam z ciekawosci a nie myslac o zakupie)

A wiesz, że jakoś mnie ominęło to wydawnictwo.

Jak obstawiasz czy Anonymous zrobia cos w ten 4 listopada facebookowi? To ich remember, remember the fifth of november brzmi jakby byli bardzo pewni swego.

I zakladajac, ze im to sie uda to za pare latek zarówno Anonymous jak i numer ktory wytna facebookowi bylyby rzeczami kultowymi.

Żyję w zupełnym oderwaniu od Facebooka, więc aż tak bardzo się tym nie emocjonuję.

Gra LOL na pewno jest darmowa ? :tongue: Więc z jakiej strony można ją bezpiecznie ściągnąć?

Jest darmowa. Ja korzystam z http://eune.leagueoflegends.com/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,2. Z zasady nie wybiegam myślami poza dwa, trzy tygodnie naprzód :] Nie mam pojęcia, jak będzie, ale jakoś się dostostuję.

3. Survivability - wot słówko oznaczające zdolność przetrwania naporu sił wroga, oznacza duże ilości punktów życia, armoru i magic resistance'u. Dodatkowo: efekty w stylu tarczy Banshee's Veil, ucieczki z cc Quicksilver Sash, a w ekstremalnych przypadkach zwiększenie prędkości ucieczki/spowolnienie pogoni (<3 Command: Disonance Orianny). Słowem - wszystko to, co pozwala dłużej przeżyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że grywasz w produkcję Riotu (której, BTW. kompletnie nie rozumiem fenomenu :P)

Zapewne próbowałeś i jeszcze nie ogarniałeś, co Cię zniechęciło, a frajda z tej gry przychodzi w momencie gdy odkrywasz jakąś postać, która pasuje idealnie do Ciebie. Wtedy pięknie przebijasz się z lvlem do przodu, znajdujesz ludzi do gry(których tu na forum jest pełno( i gra się świetnie. Choć oczywiście są dni zwątpienia.

Ponieważ moje pytanie mogło się już pojawić a przeraża mnie myśl przejrzenia 100 postów prosze o ewentualną ponowną odpowiedź. Pamiętam że CD-A planowało kiedyś zorganizowanie turnieju league of legends. W tym czasie jeszcze nie grałem w LoL-a więc nie bardzo mnie to interesowało ale jestem ciekaw czy byłaby szansa na jego zorganizowanie. NP. korzystając z gier nie standardowych lub zorganizować coś z Riot Games.

Na wypadek gdyby odpowiedź była przecząca prosze napisz dlaczego nawet jeżeli odpowiadasz na to pytanie już 60 raz.

Podejrzewam, że obecnie nie byłoby komu go zorganizować.

Czy ja wiem, myślę, że odzew byłby taki sam, a być może i większy. Problemem raczej byłby w chwili obecnej niedawny split.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enki może znasz odpowiedzi na te pytania:

1. Jest nowy patch i: w profilu można zobaczyć statystyki z gier w Domination (o Lolu mówię cały czas), a i niestandardową grę NIBY można stworzyć w tym trybie, niby dlatego, że jak próbowałem to błąd wyskakiwał, a już inną rozgrywkę mogłem bez problemu zrobić.

2. Przyjaciel wczoraj powiedział mi, że są nowe przedmioty w sklepie, ale piszę przy nich niedostępne, czemu ?

3. Też uważasz, że Talon jest bardzo mocnym champem ? On nie jest OP ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...