Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

Jaka byla twoja pierwsza gra na PC?

Na pewno któraś z duetu Dune 2/Civilization. Reszta pamiętnych tytułów to Quarantine (na 5 dyskietkach), Warcraft i... Liga Polska 95

Enki masz dostęp do bety C9? W końcu ktoś musi napisać wstępną recenzję :D

Musiałem zajrzeć do googla, by dowiedzieć się, co to w ogóle jest. Podobnie jak "wstępna recenzja" - brrr... ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro już się doinformowałeś (pal 6 że s tą "wstępną recenzją" to wykombinowałem), to jak brzmi twoja odpowiedź na pierwszą część pytania? Masz możliwość grania czy ktoś inny się tą grą zajmuje? Z tego co pamiętam to closed beta rusza jutro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd sie wziął twój awatar?

To Patapon.

No to skoro już się doinformowałeś (pal 6 że s tą "wstępną recenzją" to wykombinowałem), to jak brzmi twoja odpowiedź na pierwszą część pytania? Masz możliwość grania czy ktoś inny się tą grą zajmuje? Z tego co pamiętam to closed beta rusza jutro.

Z tego, co wiem, nikt w redakcji nie zajmuje się tym tytułem. Ja mam obecnie kilka innych ciekawych tematów do ogarnięcia ;]

Na jaką grę najbardziej czekasz w tym roku?

A niech tam, mam nadzieję, że zapowiedzą i wydadzą Bayonettę 2. (świeża platyna na jedynce)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz nadzieję na to, że branża zdoła zaskoczyć cię czymś pozytywnym czy oczekujesz zwyczajnie dobrych gier? :)

PS. O sprawę beta testów do GW2 nie pytam (closed, żeby była jasność), bo wiem, że cały materiał jest "top secret"... jeśli jakiś jest ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz nadzieję na to, że branża zdoła zaskoczyć cię czymś pozytywnym czy oczekujesz zwyczajnie dobrych gier? :)

Zwyczajnie dobre gry to dla mnie zdecydowanie "coś pozytywnego" :]

PS. O sprawę beta testów do GW2 nie pytam (closed, żeby była jasność), bo wiem, że cały materiał jest "top secret"... jeśli jakiś jest ;p

Uff, bo już myślałem, że pytasz. :F

1. Za co najbardziej lubisz Mr Jediego?

2. Co sądzisz o dostępnych w Polsce książkach na temat gier komputerowych?

1. Niestety nie zdążyliśmy się do tej pory poznać bliżej. Mr Jedi rzadko do nas zagląda, a szkoda.

2. Nie mam zbyt dobrego rozeznania. Ostatnio czytałem tylko "Wybuchające beczki", która zresztą naświetliła mi kilka ciekawych różnic pomiędzy recenzją i krytyką i dała do zrozumienia, jak bardzo jestem nieprzygotowany do tej drugiej działalności ;]

Wolisz recenzować gry, czy testować sprzęt?

Czuję pytanie z taśmy produkcyjnej pytań. Odpowiem przewrotnie: zupa z kalafiorem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość blackjack508

Witam :P (pierwsze pytanie to i trzeba się przywitac :D)

1. Grasz dalej w Minecrafta? Masz zainstalowane jakieś mody, texture packi itp? Dalej zachwycasz sie tak samo ja w recenzji czy twój zapał już troche opadł?

2. Jesteś posiadaczem jakiejś konsoli?

3. Grałeś w SW : TOR? Podoba sie??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również witam z języczkiem.

1. Nie, mój Minecraft jest dziewiczo czysty. Wpadam do niego dosyć rzadko, ugrałem już swoje w zeszłym roku.

2. Jestem posiadaczem.

3. Nie grałem, chyba szkoda mi czasu na wpadnięcie w kolejny MMO-ciąg. Cieszę się jednak, że wg kolegów jest lepszy niż się spodziewałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się udało wkręcić do zespołu, bo z tego co mi się zdaje jesteś najmłodszy w załodze. Wiesz też może co z Phnomem? Na jakie gry w tym roku czekasz i dlaczego? :)

pozdrawiam i mam nadzieję, że nie irytują Cię zadawane tu pytania ;)

Edytowano przez Pipes
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O chętnie poznam źródła, według których wydedukowałeś, że jestem najmłodszy :] Wkręciłem się pisząc teksty o technologiach i poradniki w latach 2007-2008 i później.

Phnoma widuję codziennie na przeciwnym końcu redakcji, pracującego sumiennie nad swoim czasopismem.

Jak napisałem kilka postów temu, mam nadzieję, że zapowiedzą Bayonettę 2. Oprócz tego moje zainteresowanie będzie wzrastać wraz ze wzrostem ilości informacji o nadchodzących tytułach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Faktycznie :) Tak popatrzyłem teraz w profile redaktorów i są sporo młodsi od ciebie :) To znaczy, że dobrze się trzymasz i lepiej wychodzisz na zdjęciach. Ja się martwiłem o Adama, że jakieś zwolnienie miał ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące twojej recenzji minecraft'a. Skąd (jeśli wogóle) można pobrać skina którego użyłeś w lewym górnym rogu na pierwszej (a licząc dwustronnicowy obrazek to trzeciej) stronie recenzji. Chętnie bym na nim pograł :smile: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć jestem jednym z najgorszych charakterologicznie ludzi, których znam, jeżeli wyślesz, to przeczytam i Ci odpowiem. Taka moja słabość ;]

kawałek felietonu wysłałem na adres redakcji. Nie dostałem jeszcze żadnej odpowiedzi, ale tak myślałem, że nie dostanę. W końcu jakbyście odpowiadali na wszystkie maile, to musielibyście robić tylko to.

- nie mam dostępu do redakcyjnego maila, ale mam swój z "enki" przed "@". (e)

- Tak swoją drogą, to kto właściwie czyta maile do redakcji, nie są one przypadkiem zbiorowo usuwane?

- COFAM PYTANIE, JUŻ WIEM KTO ODPISUJE

Edytowano przez zaspa93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie umawiam się na granie, bo to by wymagało dotrzymywania obietnic i terminów. Brrr... ;]

Hehe :D Ok , dodałem cię do znajomych - ten sam nick co na forum(Przyjąłeś :P) więc musimy sie trafić na ten sam czas i zagramy :D

Edytowano przez Rafcio9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...